... všetko o BMW ...

Moderátori: MT-SPEEDY, vilo

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Gorgi
Príspevky: 926
Registrovaný: 20.4.2009
Kraj: Bratislavský

Re: Hodinky BMW ChronoSport

Štvrtok, 29. Októbra 2015, 08:47

cptObvious napísal:

nie, iba citovo labilnych jedincov, ktorych si vystriehneme, vacsinou maju na cele vytetovane velke L ako looser, forrestici, narcisi a potom radoby podnikatelov ktori podnikaju v sirokom spektre od predaja krivych diskov, prenajom polovicky M3 na fotoshooting session od spolujazdcovej strany, predrazenych oprav ajFonov a tak... :mrgreen:

Niekedy sa kategorie prelinaju, kde podnikatelia sa chvalia "kvalitnymi hodinkami" a podobne.


:lol: :thumbup:
 
Užívateľov profilový obrázok
manny
Autor témy
Príspevky: 47
Registrovaný: 3.7.2013
Auto: BMW X3F252.0 D 2013
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Trenčín

Re: Hodinky BMW ChronoSport

Piatok, 30. Októbra 2015, 11:44

Prepokladám že s tým "citovo labilným jedincom" by si osobne jednal rapídne inak, ale chápem, že na internete si proste niektorí ľuďia liečia nedostatok sebavedomia zosmiešňovaním iných, to je úplne v poriadku, užívajte chlapci, aspoň na tom internete. Ešte k veci. Uvedené hodinky som chcel pôvodne kúpiť u autorizovaného predajcu kde mi bolo povedané, že je na ne dlhá dodacia lehota, ale že sa dajú objednať od internetového predajcu originálnych dielov Bmw, konkrétne nemeckej stránky leebmann24.de .Kedže je to nemecká firma predávajúca originálne diely na Bmw a k hodinkám som dostal kompletne všetko, vrátane certifikátu Bmw a katalógu originálneho príslušenstva (čiže presne v sete ako ho ponúkajú u autorizovaného predajcu), a vzhľadom na právnu situáciu na nemeckom trhu, kde sa predaj fake trestá úplne inak ako v našich končinách, nemal som a nemám pochybnosti o pravosti hodiniek. To, že tu vzniklo hnojisko plné hejtu, je bohužiaľ realita dneška. Nepochybujem o tom, že väčšina tých čo tu pridávajú tie hlúpe komenty pozná skutočne iba ázijské repliky a teda vôbec nedokážu posúdiť o aký výrobok v skutočnosti ide. Každopádne je fajn ak si svoje zasraté životy aspoň nachvíľku zlepšili napísaním hejtu, a ja sa z toho teším s nimi. Inak nevhodnosť zakladania novej témy som si neuvedomil, to je ale asi tak jediné čo bolo na reakciách relevantné. Pekný deň prajem.
BMW X3 F25 2.0D 2013 iDrive
ex BMW X5 2006 E53 3.0D FL 2006
ex Toyota RAV 4 II. 2009 2.0 VVTi
ex Mitsubishi Outlander 2005 2.0
ex Honda CR-V 2002 2.0 ES
ex Toyota RAV4 2004 2.0 D4D
 
KONNI
Príspevky: 675
Registrovaný: 11.10.2009
Auto: e36 328i qp M sport
Kraj: Zahraničie

Re: Hodinky BMW ChronoSport

Piatok, 30. Októbra 2015, 12:04

Hodinky pekne :thumbup: A "smotanka" bmw klubu opat nesklamala. Parada chlapci, tema o hodinkach je cista picovina, hlavne ze tema o Brankovi, ktoreho tak radi jebete je uplne v poriadku a k veci.
 
undy
Príspevky: 2193
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Hodinky BMW ChronoSport

Piatok, 30. Októbra 2015, 12:35

KONNI napísal:
Hodinky pekne :thumbup: A "smotanka" bmw klubu opat nesklamala. Parada chlapci, tema o hodinkach je cista picovina, hlavne ze tema o Brankovi, ktoreho tak radi jebete je uplne v poriadku a k veci.


súhlas, téma o hodinkách by bola pičovina, ale toto snáď má nejaký súvis s BMW, nie? Ja som napríklad netušil, že také niečo existuje a venujem sa aj hodinkám, mám pár pekných a tieto by mi určite urobili radosť, takto aspoň viem, že existujú. Pičovina by to bola, keby išlo o VW alebo AUDI apod. hodinky na BMWklube
 
Užívateľov profilový obrázok
alfaman
Príspevky: 5
Registrovaný: 3.6.2010
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Piešťany

Re: Hodinky BMW ChronoSport

Pondelok, 21. Decembra 2015, 18:03

manny napísal:
Prepokladám že s tým "citovo labilným jedincom" by si osobne jednal rapídne inak, ale chápem, že na internete si proste niektorí ľuďia liečia nedostatok sebavedomia zosmiešňovaním iných, to je úplne v poriadku, užívajte chlapci, aspoň na tom internete. Ešte k veci. Uvedené hodinky som chcel pôvodne kúpiť u autorizovaného predajcu kde mi bolo povedané, že je na ne dlhá dodacia lehota, ale že sa dajú objednať od internetového predajcu originálnych dielov Bmw, konkrétne nemeckej stránky leebmann24.de .Kedže je to nemecká firma predávajúca originálne diely na Bmw a k hodinkám som dostal kompletne všetko, vrátane certifikátu Bmw a katalógu originálneho príslušenstva (čiže presne v sete ako ho ponúkajú u autorizovaného predajcu), a vzhľadom na právnu situáciu na nemeckom trhu, kde sa predaj fake trestá úplne inak ako v našich končinách, nemal som a nemám pochybnosti o pravosti hodiniek. To, že tu vzniklo hnojisko plné hejtu, je bohužiaľ realita dneška. Nepochybujem o tom, že väčšina tých čo tu pridávajú tie hlúpe komenty pozná skutočne iba ázijské repliky a teda vôbec nedokážu posúdiť o aký výrobok v skutočnosti ide. Každopádne je fajn ak si svoje zasraté životy aspoň nachvíľku zlepšili napísaním hejtu, a ja sa z toho teším s nimi. Inak nevhodnosť zakladania novej témy som si neuvedomil, to je ale asi tak jediné čo bolo na reakciách relevantné. Pekný deň prajem.

Čaves, mohol by si nám poukazovať čo ešte máš. :thumbup:
Ex: E34 520i
Volvo V70 II
 
dalo
Príspevky: 32
Registrovaný: 7.12.2015
Kraj: Nitriansky

Re: Hodinky BMW ChronoSport

Streda, 11. Mája 2016, 11:49

ach chlapi, chlapi :D

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 11 neregistrovaných