... všetko o BMW ...

Moderátori: k33p, Hugino, jkk

reklamne predmety bmwklub.sk
 
local
Príspevky: 298
Registrovaný: 6.6.2009
Auto: nonBMW
Kraj: Bratislavský

Re: E60 525d LCI Ružinov - poznáte niekto?

Streda, 20. Apríla 2016, 17:49

PeqpeK napísal:
Disk sa vymenit da, nie je to vsak vobec jednoduche rozbehnut. System bezi na starom QNX a zvacsit multimedialnu particiu sa mi bohuzial kvoli (ne)podpore usb storage v QNX OS po ktory som sa dostal nepodarilo. Po niekolkych pokusoch som to vzdal. Kazdopadne uz len samotna vymena za SSD bez zvacsenia particie priniesla perfektne reakcie ako pri hudbe, tak aj pri navigacii


hmm, ten disk je normalna 2.5 sata? ako sa k nemu da dostat?
disk sa podla mna da lahko skopcit ddckom, tomu je jedno co su tam za bity, to si neskusal? buduci tyzden som doma, tak sa mozem pohrat, toto ma celkom zaujima, diskov mam doma habadej.
 
Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Príspevky: 7486
Registrovaný: 16.1.2012
Auto: povacsine BMW
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: MA

Re: E60 525d LCI Ružinov - poznáte niekto?

Streda, 20. Apríla 2016, 23:08

local napísal:

hmm, ten disk je normalna 2.5 sata? ako sa k nemu da dostat?
disk sa podla mna da lahko skopcit ddckom, tomu je jedno co su tam za bity, to si neskusal? buduci tyzden som doma, tak sa mozem pohrat, toto ma celkom zaujima, diskov mam doma habadej.

Je to pata, ddcko som skusal, no luck :)
 
Užívateľov profilový obrázok
TheCarista
Príspevky: 949
Registrovaný: 28.4.2013
Auto: 328i e36,Prius,Lance
Kraj: Bratislavský

Re: E60 525d LCI Ružinov - poznáte niekto?

Streda, 20. Apríla 2016, 23:26

local napísal:

predavam podobne auto za podobnu cenu. detaily najdes v sekcii predaj. podla mna tato cena nie je OK, chybalo by mi CIC a HUD. skus sa pozriet na moj inzerat a ozvat sa mi, minimalne ta mozem previezt, ale do 21. som v dubaji.

Osobne by som starsie ako F10 LCI (aspon rocnik 2013) nekupil, je znamy fakt ze prve rocniky F10 mali detske choroby a viacero veci, ktore este servisy nevedeli riesit. jedine co na F10 kvitujem je 8stupnova prevodovka a relativne slusne diesel motory.



Mna mozes tiez povozit, dam ti aj na kofču :mrgreen: :thumbup:

Inak compact, na co ti je e60ka na 4kilometrove trasy? Ja toto nikdy nepochopim..na take nieco by som si kupil corollu alebo feliciu :D Skoda startovat pekne 6valce na 2 minutove trasy...
 
local
Príspevky: 298
Registrovaný: 6.6.2009
Auto: nonBMW
Kraj: Bratislavský

Re: E60 525d LCI Ružinov - poznáte niekto?

Piatok, 22. Apríla 2016, 08:03

TheCarista napísal:
Mna mozes tiez povozit, dam ti aj na kofču :mrgreen: :thumbup:


dneska som v ba a aj buduci tyzden pondelok stvrtok, kludne sa ozvi privatne. idem akurat auto vybrat spod plachty, davno som ho nevidel.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných