... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

bmwtt.sk
 
StrejdaUja
Autor témy
Príspevky: 3
Registrovaný: 5.4.2016
Auto: 118D e87
Kraj: Zahraničie

[E87 118D] 118D M-Packet :)

Streda, 6. Apríla 2016, 11:16

BMW e87 1er 118d M-Packet

Motor: 2.0d
Výkon: 90kW/280N.m.
Převodovka: Manuální
Podvozek: M-packet
Barva: Le-Mans Blau Metallic
Kola: Zatím origo 17cky, ale už koukam sem a tam po jiných :)


Výbava: Xenony, Multifunkční volant, Alarm, Automatická klimatizace, Doplňky v barvě vozu, BMW professional, Individualni Antracitový tapec střechy, M-sport packet, loketní opěrka, mlhovky, ostřikovače světlometů, elektrické stahování oken atd...

Přemýšlel jsem, jak začít hlavičku tohodle topicu a tak navážu na FreeMaroStyle (předchozí majitel pribehy-nasich-aut/bmw-1er-m-packet-na-prodej-t57701.html), tak snad mi nezabije, když jsem to trochu okopčil :)

Auto jsem jsem koupil min. víkend 04/2016. Udělali jsme si pro něj s kámošema moc pěknej výlet za Valašské Meziříčí. Musim říct, že rozdíl cest je opravdu na úplně jiným LVLu než u nás dole na Šumavě, kde moc teď "naštěstí" nejsem, ale stav většiny silnic je tam fakt žalostnej oproti koberečkům co mají moraváci. Tak to jim můžeme jen tiše závidět :) Teď bydlím kvůli práci u Prahy takže většinu cesty budu jezdit po dálnici, tak to celkem jde. O stavu auta nemůžu říct ani jedno špatný slovo, protože na první pohled je vidět, že mu věnoval opravdu opravdu :) plno péče. Jak již psal, jediná vada je na předku kapoty, ale tohle se dá určitě odpustit a pár drobných škrábanců, které letmým okem ani nezaregistrujete. Interier je vzhledem k stáří auta naprosto perfektní. Teď alespoň můžu porovnávat auta z bazarů, které jsem původně chtěl, mají nalítáno úplně stejně i míň a opotřebení jak ext. tak int. u většiny nebe a dudy. Jen u sedadla řidiče je trochu popraskaná kůže, ale to mám v plánu se pokusit dát do kupy co nejdříve.

Aktuální stav KM: 162 862


Momentálně mám objednaný nějaký doplňky do interiéru, tak sem pak hodím foto včetně auta, ale počkám až trochu vyleze slunce :) Určitě bych chtěl na léto nějaký pěkný litý kola. Ale stále nejsem rozhodnutej jakou barvu. Fakt se mi líbí černý paprskáče něco ve stylu 18" 1Mwheels, jak měl předchozí majitel. Jsem rád že máme stejnej vkus :D Na tom autě vypadají opravdu parádně. Ale osobně bych šel asi radši do černých i když ty stříbrný taky stojí za to. Holt někdy to člověk nemá vůbec jednoduchý se rozhodnout :D Více info budu přidávat průběžně...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 75 neregistrovaných