... všetko o BMW ...

Moderátor: jkk

obchodna sekcia
 
cooler
Autor témy
Príspevky: 3
Registrovaný: 2.6.2015
Auto: bmw1
Kraj: Nitriansky

Zmena farby osvetlenia budikov na e87

Nedeľa, 13. Marca 2016, 18:24

Zdravim Vas pani,
chcem sa opytat ci nahodou nema niekto z Vas skusenost s menenim farby osvietenia budikov na bmw1. Na autach predtym mi stacilo zmenit farbu ziaroviek a vlakna v doske boli cire. Lenze ako to uz byva, v bmw je vsetko inak :) Este som to nemal cas rozoberat. Chcel by som biele podsvietenie, mam e87 2010. Nieco ako toto:

http://www.ledperf.co.uk/led-dashboard- ... -4174.html
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6549
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Zmena farby osvetlenia budikov na e87

Pondelok, 14. Marca 2016, 22:40

cooler napísal:
Zdravim Vas pani,
chcem sa opytat ci nahodou nema niekto z Vas skusenost s menenim farby osvietenia budikov na bmw1. Na autach predtym mi stacilo zmenit farbu ziaroviek a vlakna v doske boli cire. Lenze ako to uz byva, v bmw je vsetko inak :) Este som to nemal cas rozoberat. Chcel by som biele podsvietenie, mam e87 2010. Nieco ako toto:

http://www.ledperf.co.uk/led-dashboard- ... -4174.html


to nie je problem, treba jednoducho kupit biele diody a napajkovat ich namiesto povodnych oranzovych.
Treba ti k tomu "tweezer" pajkovacku, hlavne na odpajkovanie povodnych. Na E90/E87 budikoch rozhodne neodporucam to davat dolu horucim vzduchom.
 
cooler
Autor témy
Príspevky: 3
Registrovaný: 2.6.2015
Auto: bmw1
Kraj: Nitriansky

Re: Zmena farby osvetlenia budikov na e87

Nedeľa, 20. Marca 2016, 10:33

To je super napad, kedze som to nemal rozobrane a nemam s tym skusenosti, (ake diody, vymena v plosaku), radsej by som to nechal na niekoho kto to stopro nepokasle (nemam ani priestor kde by som sa v tom vrtal -spolocna garaz so svetlikmi asi nebude to prave). Ak viete o niekom kto sa s takymi vecami zaobera, potesi kontakt, dohodnem si termin a dojdem s autom :) To asi bude lepsie nez to lepit doma na kolene. Predsalen, nie je to vymena kolies pred sezonou ;) Som z Topolcian, takze ocenim okruh do 100km. Diky
 
cooler
Autor témy
Príspevky: 3
Registrovaný: 2.6.2015
Auto: bmw1
Kraj: Nitriansky

Re: Zmena farby osvetlenia budikov na e87

Nedeľa, 20. Marca 2016, 10:41

...navyse...tweezer cena od 50 za kus. Kupovat na jeden den? ;) Na 99% by potom skoncila v skrini na veeeeeeeelmi velmi dlhu dobu, ak nie nafurt. Radsej zaplatim za profi montaz. Ale dakujem za kazdu radu.
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6549
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Zmena farby osvetlenia budikov na e87

Štvrtok, 24. Marca 2016, 00:03

cooler napísal:
...navyse...tweezer cena od 50 za kus. Kupovat na jeden den? ;) Na 99% by potom skoncila v skrini na veeeeeeeelmi velmi dlhu dobu, ak nie nafurt. Radsej zaplatim za profi montaz. Ale dakujem za kazdu radu.


To je dobry napad nechat to na niekoho co to uz robil... Nie kazdy k tomu dospeje a potom to velakrat dopadne zle....
diody su SMD v puzdre oznacenom "PLCC2 3528"
Ja to robievam bezne, akurat ze som na vychode co ti velmi nepomoze. Ale tam dolu u vas urcite nejakeho majstra najdes.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných