... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Konva
Autor témy
Príspevky: 85
Registrovaný: 22.10.2012
Auto: 530d e39
Kraj: Banskobystrický

BMW 324td - nestartuje

Piatok, 25. Septembra 2015, 13:39

Zdravim, prosim, vie mi niekto poradit? Pred asi mesiacom mi zacalo za jazdy svietit vstrekovanie. Po vypnuti motora a opätovnom nastartovani to prestalo svietit, no asi po tyzdni zacalo svietit znova. Najskor iba po par prejdenych km od nastartovania a neskor zacalo svietit v kuse bez prestavky. To bolo este ,,v poriadku" , no teraz zacalo robit take veci, ze napr vecer odstavim auto a rano nechce nastartovat ako keby nedostavalo naftu, ale na rychlost na roztlacenie naskoci (ked zostanem niekde vyset nemam inu moznost). Skusal som striekat kontakt sprej do zastrcky co ide z cerpadla, no nepomohlo to velmo, skusil som jemne postlacat samicky spojek v zasuvke, kus to pomohlo (auto startovalo, vstrekovanie svietilo iba znova iba po par km), no teraz uz nepomaha ani to. Myslite si ze je problem v zastrcke? Kabel od cerpadla sa da odmontovat v pohode? Nerad by som tam nieco obsklbal. Dakujem za kazdu radu
 
Konva
Autor témy
Príspevky: 85
Registrovaný: 22.10.2012
Auto: 530d e39
Kraj: Banskobystrický

Re: BMW 324td - nestartuje

Štvrtok, 8. Októbra 2015, 14:28

nikto nic ? :cry:
 
Užívateľov profilový obrázok
jurkyLE
Príspevky: 3091
Registrovaný: 17.7.2009
Auto: Volvo XC90 + BMW X5
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: Levice

Re: BMW 324td - nestartuje

Štvrtok, 8. Októbra 2015, 14:45

skus napisať uzivatelovi starynovy :thumbup:
Ex Mercedes CL500
Daily Fabia RS
Mercedes SLK 320
 
Konva
Autor témy
Príspevky: 85
Registrovaný: 22.10.2012
Auto: 530d e39
Kraj: Banskobystrický

Re: BMW 324td - nestartuje

Utorok, 20. Októbra 2015, 08:54

Takze ako sa patri, pisem diagnostiku a odstranenie problemu :wink: ako mi poradil odporucany uzivatel starynovy, hladal som chybu okolo hlavneho vstreku a chyba bola presne tam. kablovacka od hlavneho vstreku si uz coto prezila za tie roky a tesnenie na kablikoch popukalo a opadalo, cize kable boli hole a dotykali sa jeden druheho, cize kvoli tomu svietila kontrolka a obcas odmietalo startovat. Kable som zaizoloval a od vtedy auto startuje bez problemov a ziadne zbytocne kontrolky nesvietia, len tie co maju a vtedy ked maju :D
 
goso
Príspevky: 89
Registrovaný: 19.11.2014
Kraj: Košický

Re: BMW 324td - nestartuje

Utorok, 22. Marca 2016, 09:59

a jeje tak uz aspon vies co to bolo :)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní