... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

bmwtt.sk
 
Gali6
Autor témy
Príspevky: 102
Registrovaný: 25.9.2008
Auto: BMW 318D - 2004
Kraj: Bratislavský

Gps mapy do 2dinu

Streda, 13. Januára 2016, 21:41

Caute banda

Po dlhom case sa zasa na vas obraciam s velikanskou prosbou.
Zaobstaral som si 2 din radio:
http://www.aliexpress.com/item/dvd-car- ... .10.4lLltJ

Myslel som si, ze radio poslu uz s predinstalovanym gps softwerom alebo aspon SD kartou kde mapy budu.
Asi sa pytam ako uplny blbec ale isiel som do 2 din 1x. Aj kebyze kupim sd kartu neviem ako to spojazdnit...

Pri stlaceni NAVI na radiu vypise vlozte sd kartu s mapami

Za vsetky odpovede dakujem
E46 318D Black Saphyre metal color - teraz
E36 316i compact (M-packet) - ex
Obrázok

!!!Meno, rýchlosť a tradícia - proste BMW!!!
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6547
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Gps mapy do 2dinu

Štvrtok, 14. Januára 2016, 10:26

Pisu tam ze mapy maju uz k tomu/v tom byt a ze ak ches updatovat na novsie, treba im napisat email a oni ti poslu link pre stiahnutie a informacie pre instalaciu. Ja by som to urobil co najskor alebo ak v ramci ochranneho casu zablokoval platbu podla dispute pravidiel aliexpress. Treba aj citat popis ak nieco kupujes a ked je nejaky problem tak to treba co najrychlejsie riesit s predajcom cez aliexpress, kym nevyprsi ochranna lehota.
 
Gali6
Autor témy
Príspevky: 102
Registrovaný: 25.9.2008
Auto: BMW 318D - 2004
Kraj: Bratislavský

Re: Gps mapy do 2dinu

Štvrtok, 14. Januára 2016, 16:51

Pisali sme tam a odpisali, ze si mam v najblizsom obchode kupit mapu. Ale ked som isiel do nastaveni NAVI je tam toto ale aj tak navigacia pyta gps sd kartu
Prílohy
20160114_163620.jpg
E46 318D Black Saphyre metal color - teraz
E36 316i compact (M-packet) - ex
Obrázok

!!!Meno, rýchlosť a tradícia - proste BMW!!!
 
sineDko
Príspevky: 1802
Registrovaný: 9.6.2013
Kraj: Zahraničie

Re: Gps mapy do 2dinu

Štvrtok, 14. Januára 2016, 17:24

Ked si to este nezmeskal tak rovno otvor dispute ze robia nieco ine jak pisu v inzerate.
 
Gali6
Autor témy
Príspevky: 102
Registrovaný: 25.9.2008
Auto: BMW 318D - 2004
Kraj: Bratislavský

Re: Gps mapy do 2dinu

Štvrtok, 14. Januára 2016, 19:05

Pozrite chlapci ja som to radio dostal teraz 4 januara na narodky, viem ze platila clo 140 euro na sr colnici cize to by nam nikto nevratil.
Je nejaka zachrana ako tam tu navigaciu dostat?
V radiu je ten posledny riadok ...IOne/NavIOne.exe

To znamena ze tam nieco je predinstalovane?
E46 318D Black Saphyre metal color - teraz
E36 316i compact (M-packet) - ex
Obrázok

!!!Meno, rýchlosť a tradícia - proste BMW!!!
 
Užívateľov profilový obrázok
BMWlive
Príspevky: 292
Registrovaný: 24.4.2011
Auto: BMW E90
Kraj: Bratislavský

Re: Gps mapy do 2dinu

Štvrtok, 14. Januára 2016, 19:48

Gali6 napísal:
Pozrite chlapci ja som to radio dostal teraz 4 januara na narodky, viem ze platila clo 140 euro na sr colnici cize to by nam nikto nevratil.
Je nejaka zachrana ako tam tu navigaciu dostat?
V radiu je ten posledny riadok ...IOne/NavIOne.exe

To znamena ze tam nieco je predinstalovane?


no z ciny nekupovat nikdy elektroniku, nechapem ze este clo si platil za to dobrovolne..mal som take podobne v starej E46ke a postupne odchadzali vsetky jeho funkcie (ale to som kupil cez ebay.de z nemecka).

preco mas autostart navigation zaskrtnute ze nie?

filepath by mal byt ze tam je navi predinstalovana nekde (ked to rozkliknes aku cestu to vypise?), ale mapy su na sd karte vzdy..si stiahni nekde na nete nejake mapy, staci ti svk a skus (nejake warezforum)..
 
Gali6
Autor témy
Príspevky: 102
Registrovaný: 25.9.2008
Auto: BMW 318D - 2004
Kraj: Bratislavský

Re: Gps mapy do 2dinu

Štvrtok, 14. Januára 2016, 20:10

To clo a vsetko platila snubenica, chcela mi spravit radost. Nevedel som co pride. Ten autostart zapnem. Inak ked som chcel otvorit ten filepath tak to nic nespravilo, myslim ze ma to hodilo do menu.

Chcem stiahnut nejaku mapu ale ani neviem s akeho linku.
Osobne si myslim ze by malo otvorit nejaku cestu ak chces otvorit ten filepath ale nic sa nedeje ](*,)
E46 318D Black Saphyre metal color - teraz
E36 316i compact (M-packet) - ex
Obrázok

!!!Meno, rýchlosť a tradícia - proste BMW!!!
 
PetoK
Príspevky: 9691
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Gps mapy do 2dinu

Štvrtok, 14. Januára 2016, 20:13

Necuduj sa, mas cinsky srot na ktory nie je ziadna podpora... vsak na to prides sam ako kopu dalsich ludi... o kvalite a parametroch radsej pomlcim..

Ale skus si stiahnut nejake igo mapy,tie by mali ist...
 
Užívateľov profilový obrázok
BMWlive
Príspevky: 292
Registrovaný: 24.4.2011
Auto: BMW E90
Kraj: Bratislavský

Re: Gps mapy do 2dinu

Štvrtok, 14. Januára 2016, 21:22

PetoK napísal:
Necuduj sa, mas cinsky srot na ktory nie je ziadna podpora... vsak na to prides sam ako kopu dalsich ludi... o kvalite a parametroch radsej pomlcim..

Ale skus si stiahnut nejake igo mapy,tie by mali ist...


myslim, ze igo mapy som tam mal vtedy aj ja..igo8

skus najst neco taketo, alebo skus na tejto stranke neco stiahnut
http://www.4allmobile.eu/igo-8-mapy/
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6547
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Gps mapy do 2dinu

Piatok, 15. Januára 2016, 19:06

Je tam napisane cierne na bielom ze mapy su predinstalovane a ze ak chces aktualizaciu, mas napisat email a bude ti poskytnuta spolu s isntrukciami pre instalaciu.
Ak ti kokoti napisali ze si mas mapu kupit, okamzite by som otvoril dispute cez tu stranku - item not as described a dokial to nevyriesia, platba im bude pozastavena. No mozno je uz neskor, je tam nato urcity obmedzeny cas dokedy sa to da spravit.
Ked take veci nechas kupovat zenu, vtedy je to tragedia. Ak by som uz takuto volovinu isiel kupovat, kupim ju od europskeho predajcu cez ebay - ochrana zakaznika je na vysokej urovni a akonahle mas nejaky problem, nasledky nesie predajca (aj finance aj pripadnu dopravu v pripade odoslania naspat atd), navyse musi poskytnut zaruku. A to nehovorim ze sa neplati clo ak mas tovar z EU. A ked uz to kupujem od cinanov z aliexpress, tak si najdem predajcu ktory ma na danny vyrobok uz aj nejaky feedback od inych co to kupili. Zatial pre tento vyrobok je tam jeden zaznam, ze to kupil niekto zo slovenska, takze to bude asi ta tvoja snubenica. Mozes im tam rovno nechat negativny feedback, ze jednotka nemala v sebe mapy a ani ti ich neposkytli, ako je uvedene v popise.
 
Gali6
Autor témy
Príspevky: 102
Registrovaný: 25.9.2008
Auto: BMW 318D - 2004
Kraj: Bratislavský

Re: Gps mapy do 2dinu

Nedeľa, 17. Januára 2016, 00:58

airbone napísal:
Je tam napisane cierne na bielom ze mapy su predinstalovane a ze ak chces aktualizaciu, mas napisat email a bude ti poskytnuta spolu s isntrukciami pre instalaciu.
Ak ti kokoti napisali ze si mas mapu kupit, okamzite by som otvoril dispute cez tu stranku - item not as described a dokial to nevyriesia, platba im bude pozastavena. No mozno je uz neskor, je tam nato urcity obmedzeny cas dokedy sa to da spravit.
Ked take veci nechas kupovat zenu, vtedy je to tragedia. Ak by som uz takuto volovinu isiel kupovat, kupim ju od europskeho predajcu cez ebay - ochrana zakaznika je na vysokej urovni a akonahle mas nejaky problem, nasledky nesie predajca (aj finance aj pripadnu dopravu v pripade odoslania naspat atd), navyse musi poskytnut zaruku. A to nehovorim ze sa neplati clo ak mas tovar z EU. A ked uz to kupujem od cinanov z aliexpress, tak si najdem predajcu ktory ma na danny vyrobok uz aj nejaky feedback od inych co to kupili. Zatial pre tento vyrobok je tam jeden zaznam, ze to kupil niekto zo slovenska, takze to bude asi ta tvoja snubenica. Mozes im tam rovno nechat negativny feedback, ze jednotka nemala v sebe mapy a ani ti ich neposkytli, ako je uvedene v popise.


Hej ta osoba so SR je ona. Ten dispute je uz neskoro aplikovat cize s mapami si budem musiet poradit nejak sam...
Inak som s tou jednotkou spokojny, vsetko slape na 100 % ako ma, rychlo a spolahlivo az na tu navi. Skusal som na micro SD nahrat igo8 primo mapy 2014 stiahnute s http://www.ulozto.sk ale pri vybere exe suboru mi to vypisalo ze nevie najst folder cize asi to bolo nekompletne. Tak skusim stiahnut este nejake mapy.
Na stranke im necham negativny feedback a reklamu aby sa uvedomili
Prílohy
20160115_130015.jpg
E46 318D Black Saphyre metal color - teraz
E36 316i compact (M-packet) - ex
Obrázok

!!!Meno, rýchlosť a tradícia - proste BMW!!!
 
hansm5
Príspevky: 647
Registrovaný: 16.1.2009
Bydlisko: CR

Re: Gps mapy do 2dinu

Sobota, 13. Februára 2016, 09:51

v tom radiu nikdy nejsou predinstalovany mapy-pouze spousteci program.tu navi musis mit na karte a vlozit.ja to mel pro wince komplet na karte a jen jsem vlozil kartu a slapalo to super. :wink:
mel jsem igo,ale pak jsem dal sygic a super :wink:
 
Gali6
Autor témy
Príspevky: 102
Registrovaný: 25.9.2008
Auto: BMW 318D - 2004
Kraj: Bratislavský

Re: Gps mapy do 2dinu

Streda, 17. Februára 2016, 00:10

[quote="hansm5"]v tom radiu nikdy nejsou predinstalovany mapy-pouze spousteci program.tu navi musis mit na karte a vlozit.ja to mel pro wince komplet na karte a jen jsem vlozil kartu a slapalo to super. :wink:
mel jsem igo,ale pak jsem dal sygic a super :wink:[/

Cau uz som to rozbehal na igo \:D/ ale mapy rok 2012 a vyzera to dost zastarale :bmwball: ... Nevies kde stiahnut sygic pre wince 6.0? :-k :-k :-k
E46 318D Black Saphyre metal color - teraz
E36 316i compact (M-packet) - ex
Obrázok

!!!Meno, rýchlosť a tradícia - proste BMW!!!
 
Užívateľov profilový obrázok
fox1k
Príspevky: 2241
Registrovaný: 27.3.2011
Auto: BMW
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: Gps mapy do 2dinu

Štvrtok, 18. Februára 2016, 08:53

http://help.sygic.com/hc/sk/categories/ ... dows-Phone

stojí to pár €, oplatí sa kúpiť

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 33 neregistrovaných