... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
marosss
Autor témy
Príspevky: 331
Registrovaný: 18.6.2008
Bydlisko: MA

Pondelok, 7. Júla 2008, 05:31

Tak a je to jasné, bol som v pneuservise a keď dvihli auto a pohýbali kolesom,bolo hned všetko jasné, treba vymeniť spodné ramená,čapy,stabil.tyčky. Urobia mi to za 11600 - diely+robota+geometria. Dobrá cena?
 
Brunco
Príspevky: 2
Registrovaný: 14.6.2008
Bydlisko: Bratislava

plavanie

Štvrtok, 10. Júla 2008, 10:06

to iste mi zacalo robit na mojej 3ke, a ten moj podvozok je cely pekne vymlateny, ta cena mi pride vpohodke, aky je to servis? pripadne poradili by ste mi niekoho kto mi to spravi? nejakeho slusneho mechanika ktory sa ma nebude snazit okradnut?
 
lajo
Príspevky: 294
Registrovaný: 27.9.2007

Re: plavanie

Sobota, 12. Júla 2008, 21:43

Brunco napísal:
to iste mi zacalo robit na mojej 3ke, a ten moj podvozok je cely pekne vymlateny, ta cena mi pride vpohodke, aky je to servis? pripadne poradili by ste mi niekoho kto mi to spravi? nejakeho slusneho mechanika ktory sa ma nebude snazit okradnut?

Podvozok som dával robiť v R-Centrum-e v Zlatých Klasoch a diely naj z platenej inzercie. Ja som zohnal od Jara a cenou som bol veľmi spokojný, mám 33 percentnú zľavu z ceny v jednom veľkoobchode v BA a on bol lacnejší na tie isté diely (aj výrobca ten istý), došlo to domov a aj poštovné hradil on. :wink:
320D E91
ex - 530i Touring E39
ex - 320D E46
 
Brunco
Príspevky: 2
Registrovaný: 14.6.2008
Bydlisko: Bratislava

Re: plavanie

Nedeľa, 13. Júla 2008, 02:59

lajo napísal:
Podvozok som dával robiť v R-Centrum-e v Zlatých Klasoch a diely naj z platenej inzercie. Ja som zohnal od Jara a cenou som bol veľmi spokojný, mám 33 percentnú zľavu z ceny v jednom veľkoobchode v BA a on bol lacnejší na tie isté diely (aj výrobca ten istý), došlo to domov a aj poštovné hradil on. :wink:


Tak to ich pojdem navstivit, ale radsej som to chcel riesit tak, ze by som priniesol nahradne diely so sebou. Ale kedze ja sam sa v tom az tak velmi nevyznam, tak to mozno necham cele na nich.
 
lajo
Príspevky: 294
Registrovaný: 27.9.2007

Re: plavanie

Utorok, 15. Júla 2008, 08:58

Brunco napísal:
Tak to ich pojdem navstivit, ale radsej som to chcel riesit tak, ze by som priniesol nahradne diely so sebou. Ale kedze ja sam sa v tom az tak velmi nevyznam, tak to mozno necham cele na nich.

Ja si tam tiež berem náhradnédiely so sebou, nie je problém.
320D E91
ex - 530i Touring E39
ex - 320D E46

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 27 neregistrovaných