... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Autor témy
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

e39 530d touring (jararakov inzerát, dočasne presunutý sem)

Sobota, 10. Októbra 2015, 17:37

Označenie vozidla: e39 530d
Rok výroby: 2000/10
Počet najazdených kilometrov: 364t
Farba: cosmoschwartz
Popis výbavy: bohata, GS68102
Kontakt: pm tu/ info@bmwcoding.sk/ 0903367919
Cena: 4699 + dohoda

vybava : funkcne webasto s dialkovym, svetelny senzor, klimakomfort sklo, zaklapacie stmavovacie spetaky, 16:9 navi, TV, bezdrat telefon, hifi hudba, 11repro, 6cd menic, vyhrievane manualne kozene sedacky, vodicova s masazou a dofukom, 8xpdc, posuvna laktovka, odkladaci priestor namiesto drziaku MC, bajonetove tazne, eibach podvozok, bixenon

dorobene - svetelny senzor, lcm4, klimakomfort sklo, tv in, eibach pruziny, bixenon g4

servis : turbo repasovane pri 230t, zvody menene pri 300t, napravy predok LMI, niektore dielce zadok LMI pri 300t, tlmice SASCH predok pri 270, zadok 300, zhavice menene, kvapaliny menene naposledy tento rok vsetky, olej cochvilka znova (asi za 1000km ako kazdych max 17t - mobil1 5w30), zadne brzdy obstojne, predne este v tuto chvilu nenahodene zimmermany (kotuce + dosky), nove kladky na motor lebo si troska pohvizduju. 2 roky dozadu dostalo auto skoro celolak, avsak blbcom po parkoviskach to nevadi a otvaraju dvere jak na stodole, cize kde tu sa co to najde. kolesa leto - bbs rk502, vrederstein ultra cento 235/40/18 najslabsia guma ma asi 7mm, jedna je este v zaruke (axa poistenie), zimaky style 33, michelin nieco 225/55/16 najslabsia guma ma asi 6,5mm, teraz bude ich 3. zima, stk/tk robene niekedy v marci tohto roka, nie vsetko si pametam, popripade nie vsetko som dal do spravneho poradia, odporucam si mrknut pribeh pribehy-nasich-aut/modrinka-eibach-pro-and-t40010.html

popis zavad : lz kocka chytnuta, okno 5dvery chytnute ako na kazdej jednej e39 tour, nejde 3. brzdove svetlo, prevalene vodicove dvere (komplet druhe v laku k autu), k autu nemam servisnu knihu (ktory blazon by ju chcel pri 350+t km), servis v bmw do 120t, potom to 40tkm nemec servisoval na svojej pode, od 160tkm to mal druhy/treti majitel (otec/syn) od 2007 do 2010 (KO nebola este povinna, cize zbytocne ho hladat), nasledne ja od 220t, mam vsetky 4 kluce od auta, plus celkom slusna hrba faktur, stkciek este z nemecka a tak. nieje to nove auto, ani cukrik, ale nikdy este nesklamalo.

dovod predaja - po 5 rokoch ma to auto uz troska nudi, naviac mam e53 co je navlas zhodne auto. auto ma monentalne asi 160kw

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Naposledy upravil/-a jararak v Pondelok, 28. Decembra 2015, 07:28, upravené celkom 3 krát.
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 30 neregistrovaných