... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, SmartBastard

bmwtt.sk
 
ordno
Autor témy
Príspevky: 30
Registrovaný: 19.9.2013
Auto: BMW E70,2011
Kraj: Trenčiansky

BMW E53 - hrdza, disky a vyhrievanie sedaciek

Pondelok, 5. Októbra 2015, 12:59

Ahojte klubaci.
trosku sa mi naprasili problemy s mojou x5, chcel by som vas poprosit o zopar rad :,

1. hrdzaveju mi lave predne dvere zospodu, hrdza uz zasahuje do laku dveri :( ide zima, ide mraz, chcel by som to nejak poriesit: dat opravit a nalakovat ale cele dvere sa mi moc nechce.
Co by bolo druhe najlepsie riesenie ? :)

2. odislo mi vyhrievanie sedaciek. zapnem tlacitko na vyhrievanie rozsvietia sa kontrolky a po dvoch sekundách zhasnu. Nasiel som presne ten pripad na YouTube :
https://www.youtube.com/watch?v=R29YhcY6cV4
ako pisali, Bola vypalena jedna poistka, tak som ju vymenil, ale po stlaceni tlacitka mi ju odpalilo opat. co s tym moze byt ?

3.chcel by som dat zrepasovat zimne disky, opieskovat a streknut komaxitom. Mate nejaky overeny kontakt v okoli Nového Mesta nad Vahom ?

dik za odpovede.
 
Užívateľov profilový obrázok
jurkyLE
Príspevky: 3091
Registrovaný: 17.7.2009
Auto: Volvo XC90 + BMW X5
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: Levice

Re: BMW E53 - hrdza, disky a vyhrievanie sedaciek

Pondelok, 5. Októbra 2015, 13:03

1. akokolvek to zamaskujes, do jari to vykvitne, najlepsie druhe dvere v tej istej farbe..da sa to vyrezat, prevarit, no stale tam dole je voda, takze to zacne hnit skôr ci neskôr
2. zrejme ti skratuje vyhrievacia decka, asi si vysaval auto a kolenom si ju prelomil
3. o diskoch je tu toho dosť, hladaj
Ex Mercedes CL500
Daily Fabia RS
Mercedes SLK 320

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných