... všetko o BMW ...

Moderátori: k33p, Hugino, jkk

reklamne predmety bmwklub.sk
 
blesk
Príspevky: 2724
Registrovaný: 15.7.2010
Auto: x1 18xd (2015)
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA

Re: Kúpa X1

Nedeľa, 20. Septembra 2015, 10:51

auto111 napísal:
Blesk: Nic v zlom, ale to si napisal (predtym) kde ?


Vyssie to sem postol rudy555 (trn dlhy prispevok kde je aj rebricek 13 ks SUV, inak je to povodne z mojej temy)
 
auto111
Príspevky: 1689
Registrovaný: 30.1.2011
Kraj: Trnavský

Re: Kúpa X1

Nedeľa, 20. Septembra 2015, 13:22

Blesk: Ale v tom tvojom dlhom prispevku to (zdovodnenie preco nie CRV) nie je (ani v citate od Rudy555).

Napokon preto som sa (povodne) pytal preco CRV ti nevyhovovala, lebo som to v tvojom prispevku nenasiel.

Snad sa uz chapeme :wink:
 
blesk
Príspevky: 2724
Registrovaný: 15.7.2010
Auto: x1 18xd (2015)
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA

Re: Kúpa X1

Nedeľa, 20. Septembra 2015, 14:17

auto111: "...Z pragmaticko ekonomickych dovodov z vyberu vypadli kusky nad 35tis Eur..." CRV vo vybranej vybave s nejakou malou zlavou bola cez 37tis
 
auto111
Príspevky: 1689
Registrovaný: 30.1.2011
Kraj: Trnavský

Re: Kúpa X1

Nedeľa, 20. Septembra 2015, 14:59

OK, moja chyba - to som prehliadol - myslel som ze CRV si vyskusal a nasiel nejake negativum.
 
Užívateľov profilový obrázok
M3 lover
Príspevky: 1496
Registrovaný: 25.11.2008
Auto: E30
Kraj: Zahraničie

Re: Kúpa X1

Nedeľa, 27. Septembra 2015, 12:22

Bez srandy teraz, ako je otec spokojný s dynamikou po kúpe?
Agelias© by migo
///MARKETING
 
blesk
Príspevky: 2724
Registrovaný: 15.7.2010
Auto: x1 18xd (2015)
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA

Re: Kúpa X1

Streda, 25. Mája 2016, 23:29

presne to co som predikoval pred necelym rokom pri kupe "starej" X1 a pripomienkami ci si nepockam radsej na novu.

http://www.garaz.cz/magazin/testy/30010 ... sahem-test
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Kúpa X1

Štvrtok, 26. Mája 2016, 08:32

blesk napísal:
presne to co som predikoval pred necelym rokom pri kupe "starej" X1 a pripomienkami ci si nepockam radsej na novu.

http://www.garaz.cz/magazin/testy/30010 ... sahem-test


Ja neviem, ale E84 mi prisla taka strasna kokotina, ze z toho co tam ten redaktor pise sa mi toci hlava. To auto jazdilo nakokot, vypadalo nakokot, malo interier nakokot a celkovo by som zan dal tak realne polovicu toho, co pytalo BMW. Tato nova apson konecne vypada pekne a ma vyrazne lepsi a kvalitnejsi interier.
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
bmwmpower82
Príspevky: 707
Registrovaný: 28.4.2009
Auto: Mondeo
Kraj: Bratislavský

Re: Kúpa X1

Štvrtok, 26. Mája 2016, 08:46

suhlas, X1 nova generacia je vyrazny posun urcite interier je ina galaxia,X1 prva generacia ma interier na urovni Focusu Mk2 celkom hanba
 
blesk
Príspevky: 2724
Registrovaný: 15.7.2010
Auto: x1 18xd (2015)
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA

Re: Kúpa X1

Štvrtok, 26. Mája 2016, 09:31

vec vkusu. ja hovorim o technike a tom ako auto jazdi. Neporovnavajte s BMW ale s konurenciou v segmente. Teda s autami sko IX30, Tucson,Kuga, Kaleos, Quaskaj... Ja som to dost dokladne porovnaval a proti tejto konkurencii nebolo o com. V kazdom smere, snad sa da najst len trochu viac miesta a o nieco nizssia cena. Zato si dostal u konkurencie mizerne svietenie traslave kacickovske jazdne vlastnosti, a otravne nefunkcne "asistencne" systemy.
To ze nova vyzera lepsie a tvari sa drahsie neriesim. Postavte sa nazivo vedla oboch zboku a predatavte si ze soferujete jedno a ze soferujete druhe. Zboku je vdaka kratkej kapote a celkovo kratsiemu razvoru a kasni auto sice pekne ale take akesi viac dievcenske. To je ale vec vksusu a ten mame kazdy iny.
 
blesk
Príspevky: 2724
Registrovaný: 15.7.2010
Auto: x1 18xd (2015)
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA

Re: Kúpa X1

Štvrtok, 26. Mája 2016, 09:34

bmwmpower82 napísal:
suhlas, X1 nova generacia je vyrazny posun urcite interier je ina galaxia,X1 prva generacia ma interier na urovni Focusu Mk2 celkom hanba

Focus MkII mal aspon pre mna jeden z najlepsich interierov v danej kategorii (aj vyborne auto fungovalo) novy je pre mna naopak hlboke sklamanie. akoby boli "opisovat" v Hyundai. tie komplikovane vseliako sikme plochy a vyduchy v strede su lacne a pre mna mega hnusne (to iste vsetky Hyundai). V podstate tu istu oslubku ma aj Kuga ktoru ked som si nasetupoval ako X1 bola v cennikovej cene okolo 40tis Eur a stacilo zvezenie a vedel som ako sli u Firdu spatnym smerom. Motory su pocitovo neskutocne pri rozbehu uskrtene auto ma problem sa rozbehnut bez poskakovania. (cim sa tomu viac osoli tym sa na zaciatku viac zadusi) po kratkej dobe pouzivania to hrkoce, po 30tis km sa uz ozyva ich stara choroba - dvojhmota, najvacsie sklamanie je podvozok ktore Fordy (Mondeo 2, Focus 2, C-Max 1, S-Max) vzdy vedeli vyborne vyladit. U Kugy je traslavy horsie odhlucneny, aerodynamicky hluk je vyrazne vyssi ako u X1 ktora e pokojnejsia, pri rozbehu je aj zakladna 18d ovela spontannejsie reagujuca... Auta treba aj jazdit nielen pozerat obrazky a citat recenzie tych co casto tie auta ani nejazdili alebo ked tak par minut.
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Kúpa X1

Štvrtok, 26. Mája 2016, 10:45

No ved praveze aj ta bocna linia starej X1 boha hrozna. To auto bolo cele nestastne. A tak snad si zas clovek nebude kupovat SUV, ked hlada radost z jazdy, ne? :D
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
blesk
Príspevky: 2724
Registrovaný: 15.7.2010
Auto: x1 18xd (2015)
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA

Re: Kúpa X1

Štvrtok, 26. Mája 2016, 11:06

a zena v com bude jazdit ked chce male SUV? Ja chcem sportove tak nech aj ina ma co ona chce:-) vies snad ako to je u zien. No a ked ideme lyzovat berieme X1
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Kúpa X1

Štvrtok, 26. Mája 2016, 12:15

Ale vsak jasne. Ono do mesta pre zenu to je fajn auto. Len mna osobne strasne zarazil ten intros. Proste to Dacia posobi drahsie ako hento.. :mrgreen:
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
Šubo
Príspevky: 2822
Registrovaný: 9.3.2009
Auto: BMW Power
Kraj: Trenčiansky

Re: Kúpa X1

Štvrtok, 26. Mája 2016, 12:26

@Vomac:Na daciu by si si nemusel aspon od tatka poziciavat hahaha
I Love My BMW E-36 318iS M44 coupe
Obrázok
 
blesk
Príspevky: 2724
Registrovaný: 15.7.2010
Auto: x1 18xd (2015)
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA

Re: Kúpa X1

Štvrtok, 26. Mája 2016, 14:49

voMacK napísal:
Ale vsak jasne. Ono do mesta pre zenu to je fajn auto. Len mna osobne strasne zarazil ten intros. Proste to Dacia posobi drahsie ako hento.. :mrgreen:

chlapci chlapci to su strassne subjektiven veci ktore tak vyzeraju od pohladu z dialky alebo na obrazku.
X1 chapem ze bolo v case svojho vzniku trnom v oku. Proti M5 E39, M3 E46 ci top vybavrnym 7mam a luxusnym a vykonnym X5 to je samozrejme pojazdna papuca. BMW mala meno luxusnej sportovo ladenej znacky s tradiacimi. Ale vsetko sa meni a vzniklo medzitym vela ovela vacsich mackopsov ako je X1 E84. Cely segment kompaktych SUV ked si vyskusate zistite ze v ramci segmentu je stale citit ze zaklad toho auta je postaveny o minimalne level vyssej platforme ako vacsina konkurencie. Skuste soferovat X1 600km kde auto ma vyrieseny aerodynamicky hluk a odtlmeny hluk od podvozka a velmi stabilne jazdne vlastnosti s vyraznym naznakom sofera dokonca uspokojit kazdou. (po facelifte zmensene zrkadielka a prepracovanie tesneni mozte zabudnut ze by riesili u Dusteru alebo Quaskaja (ktory je mimochodom krajsi ako prva generacia ale priserne vyrobno-nakladovo odrbany- naoko vsak podstatne hodnotnejsi- v praxy uhrkany, hlucny, zravy, lenivy multimedia priserne., asisstenti nefunkcny...). No a sorry Duster je super lacny nakladak schopny v terene ale zmysel dava len ako lacna spolahliva alternativa s pomerne nizkymi narokmi na komfort a bez akehokolvek naznaku ambicie na pocit luxusu a na dialnicu za trest. obtazuje hlukom a hupavo hopsavou jazdou a jedine dve motorizacie 1,5dci alebo obstarozna 1,6benzin su dynamikou pod najslabsou motorizaciou X1

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Wexom a 23 neregistrovaných