... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
M3 lover
Príspevky: 1496
Registrovaný: 25.11.2008
Auto: E30
Kraj: Zahraničie

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Pondelok, 14. Septembra 2015, 08:29

Ach jaj bolo mi to treba...zase som len naklad dostal :(
Agelias© by migo
///MARKETING
 
Užívateľov profilový obrázok
sysell
Príspevky: 491
Registrovaný: 15.3.2009
Auto: octa 1 AGR, F11 535
Kraj: Žilinský

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Pondelok, 14. Septembra 2015, 08:43

Ked je uz rec o audi idem v sobotu z MT smer BB a opravuju tam mostik, je tam semafor, cez den to pustaju fizli lebo su tam kolony ale cez vikend nie. Stojim v rade a zrazu vlavo 3 auta obiehaju dost rychlo, ani som nestacil rozoznat ake a posledna biela A7 alebo co, hovorim si ze ci nejdu na pumpu ale kkt jebli sa rovno do kolony pred semafor, hovorim si dpc to co za kktov sa nahanuju ze ich vobec niekto pustil medzi seba, blizim sa s semaforu naskakuje uz cervena ale sak este stiham kukam spatne E90 surovo na cervevu a este ja dake auto za nou sak ok, kto by cakal a zrazu zamnou jebe pasat a blika, hovorim si dopc neni ta daky kkt co sa nahanl s tymi tromi alebo ma idu fizli dojebat za ten semafor ale karma sa ukazala, prejebali okolo dost rychlo a jeb pred tu A7 fizel vyletel z auta a zacal chlapika bliakat, siel som do obchodu a cestou naspat tam stale boli, dufam ze to bolo masne, skoda ze ti zvysny z toho vyviazli, fakt po uvazujem o kamere do auta.
 
Užívateľov profilový obrázok
Peťkooo
Príspevky: 120
Registrovaný: 16.11.2012
Auto: F31 LCI
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Pondelok, 14. Septembra 2015, 10:51

starynovy napísal:
Si ho mal najebat.. ako zbytocne zivotne komplikacie ale poplakal by. Nasledna bitka po zastaveni by tiez nebola od veci, to inak nespravis. :mrgreen:


to by bolo asi najlepsie riesenie :-k :D ale isiel som sa na svadbu, nechcel som meskat :mrgreen:

tiez by mi kamera v aute bodla lebo co niektori na cestach predvadzaju...
E63 650i LCI Sport pack carbonschwarz
F31 318d LCI Sport Line alpinweiss
E61 530d mysticblau

Auto racing began 5 minutes after the second car was built. - Henry Ford
 
Užívateľov profilový obrázok
Gabo10
Príspevky: 1319
Registrovaný: 13.7.2013
Auto: E39 530iA
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Lučenec

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Utorok, 15. Septembra 2015, 17:11

Dnes talent Mercedes Vito alebo ako sa volá tá dodávka od nich zrejme firemná ](*,)

Idem si tak po okreske a pomaličky dobieham autá v poradí Ja - Golf - Mercedes predomnou tak idem za nimi nejaké 3-4km pekne 90 km/h rovnako aj oni.Prvý obiehal Golf na rovinke pekne bez problému tak idem aj ja obiehať na rovinke :bmwball:

Prišla zákruta a ja vidím rovinnku tak som sa začal tahať do stredu oproti išlo iba nejaké červené auto v dialke tak reku to stíham ešte je daleko :thumbup: smerovka a začínam pridávať už v ľavom pruhu a ked som nejaký meter za ním kukám dodávka začína pridávať ](*,) Hovorím si čo za debil zase neznesie že ho obehnem ](*,) tak som sa zaradil za neho kedže nemám chuť sa zabávať s nejakým idiotom a dvojnásobne ked oproti ide auto

Dodávka sa začala vzďaľovať samozrejme následne do dediny za 700-800 metrov vletel minimálne 130km/h a čoskoro sa mi stratil v strede dediny :-s

Neviem čo to bolo za psychoša ale nechápem ako takto labilný ľudia môžu robiť na dodávke denne 100vky kilometrov mu zobrať vodičák ](*,) tak oproti ide auto pričom ja som už dávno v ľavom pruhu a on začne pridávať? následne vletí do dediny 130 a ani nebrzdí len aby ho obstarožné BMW neobehlo?
Dvojnásobne nechápem prečo Golf bez problému pustil dokonca ešte sa mu uhol ku krajnici a mna nepustil..
Ľudia, ktorí tvrdia, že sa nedá, nemajú zavadzať ľuďom, ktorí veria, že sa dá.....
[E39 530iA] Daily car
[E39 530D] socialne presúvadlo EX
 
auto111
Príspevky: 1689
Registrovaný: 30.1.2011
Kraj: Trnavský

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Utorok, 15. Septembra 2015, 18:48

Gabo10: Mozne vysvetlenie tohto je ze dotycny musi sediet v spinavom, pomalom, vylagrovanom firemnom aute tak si to typek vykompenzuje ze to ukaze zlemu BMW (ci inemu pouzitelnemu autu ktore je napadne teda si ho dovoli predbehnut).
 
Užívateľov profilový obrázok
Pilifo
Príspevky: 945
Registrovaný: 19.8.2013
Auto: BMW E61 530d
Kraj: Zahraničie

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Utorok, 15. Septembra 2015, 21:33

Proti takýmto pacientom nepomáha nič, ale dúfam, že si ho aspoň poriadne vytrúbil a zapol mu diaľkové :wink:
 
Užívateľov profilový obrázok
Hugino
Príspevky: 4077
Registrovaný: 5.3.2012
Auto: E61&E70
Kraj: Bratislavský

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Streda, 16. Septembra 2015, 11:24

Mne sa nedávno stala tiež vcelku zaujímavá udalosť. Okolo 9 večer som išiel od Bytče diaľnicou do ZA, išiel som cca do 160, všetko v pohode a zrazu sa za mnou v ľavom pruhu prirútilo Suzuki Wagon R či ako sa volá tá malá škatuľa od Japoncov a začal ma vyblikávať kokot. Tak že uhnem mu, nechám ho, lenže ako ma predbehol, tak sa jebol predomňa a začal ma vybrzďovať a keď som ho išiel predbehnúť ja, tak sa jebol doľava a brzdil ma. Až slušná dávka diaľkových + trúbenie ho presvedčila, že ma má pustiť...... ](*,) ](*,)
E70 X5 4.8i
E61 530d LCi
Ex E39 540iA Touring " Alles unter acht zylinder ist sozial..."
 
auto111
Príspevky: 1689
Registrovaný: 30.1.2011
Kraj: Trnavský

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Streda, 16. Septembra 2015, 12:23

Vazne ta take nieco obiehalo a dokonca 160kmh ??
Prílohy
Suzuki_Wagon_R+_rear_20081205.jpg
Suzuki_Wagon_R+_rear_20081205.jpg (23.01 KiB) 1629 zobrazení
 
Užívateľov profilový obrázok
Hugino
Príspevky: 4077
Registrovaný: 5.3.2012
Auto: E61&E70
Kraj: Bratislavský

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Streda, 16. Septembra 2015, 12:28

Však toto, doteraz nechápem ako niečo také môže vyvinúť takú rýchlosť......
E70 X5 4.8i
E61 530d LCi
Ex E39 540iA Touring " Alles unter acht zylinder ist sozial..."
 
Užívateľov profilový obrázok
asfethan
Príspevky: 487
Registrovaný: 20.9.2014
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: Raccoon City

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Streda, 16. Septembra 2015, 13:15

Ako? Staci dostatocne pokrcene ego medzikusu za volantom :mrgreen:
 
auto111
Príspevky: 1689
Registrovaný: 30.1.2011
Kraj: Trnavský

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Streda, 16. Septembra 2015, 13:22

A maximalka Suzuki Wagon R (aspon co som googlil) je 140-150kmh. :-k
 
Užívateľov profilový obrázok
Gabo10
Príspevky: 1319
Registrovaný: 13.7.2013
Auto: E39 530iA
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Lučenec

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Streda, 16. Septembra 2015, 16:57

Pilifo napísal:
Proti takýmto pacientom nepomáha nič, ale dúfam, že si ho aspoň poriadne vytrúbil a zapol mu diaľkové :wink:

Zapol som si tempomat,peknú hudbu a nechal sa unášať na rytme :D takéto veci neriešim som dosť veľký flegmatik takže :D
Ľudia, ktorí tvrdia, že sa nedá, nemajú zavadzať ľuďom, ktorí veria, že sa dá.....
[E39 530iA] Daily car
[E39 530D] socialne presúvadlo EX
 
Užívateľov profilový obrázok
upir156
Príspevky: 2314
Registrovaný: 25.11.2012
Kraj: Trnavský

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Streda, 16. Septembra 2015, 18:07

Gabo10 napísal:
:D takéto veci neriešim som dosť veľký flegmatik takže :D


Sa máš :-k
 
Užívateľov profilový obrázok
kormanak
Príspevky: 87
Registrovaný: 8.12.2014
Auto: nissan, bmw
Kraj: Trenčiansky

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Piatok, 18. Septembra 2015, 09:06

suzuki wagon.. :D uz len to auto o soferovi mnohe vypoveda :D
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Sobota, 19. Septembra 2015, 07:41

ukazal som sa na vychode, vcera som siel z ke do Turne - je to taka dedinka smerom na roznavu. za cca 30km cestu som stretol 3 kokotov a vsetci boli vo vw group.
Prva skupinka vchadzam do Cecejoviec, do dediny vedie taka dlha rovinka dole z kopca, vidim, ze tam obiehaju nejaku dodavku z minuleho storocia, tak som si hodil 4ku na zjaz z kopceka a ze dojdem kludne do obce, aj tak tam stale meraju. 2 obehli v pohode, uz som blizko a zrazu spoza dodavky sa vynori oktavia a vodic so spolujazdcom mi ukazuju ci mi sibe, tak som im urobil troska manever do ich pruhu za sprievodu trubky, ziadna kolizia lebo som isiel fakt pomaly, ale pochybujem, ze to takeho imbecila pouci, to urobi az chladicova stena nejakeho iveca
asi o 10km vchadzam do drienova a ozivam sa klubakovi, ze uz som skoro u neho, nech robi kavu, naco mi on zvestuje, ze mam davat bacha, ze v lesiku su policajti - medzi turnou a drienovom, tiez asi 10km rovina kde je lesik s parkoviskom, kto by cakal, ze tam budu policajti, ano boli tam, tu naznacim, ze aj oni boli na VW t5, kedze vsetci vedia, ze tam meraju, tak si hajzli doniesli so sebou prenosne znacky 70 a 50, ktore dali za seba asi 30m intervaloch, hoc na ceste boli jedine obmedzenie oni.
c3 cesta domov, tesne pred Peresom sa strieskali 3 auta, kolona az po Polov (asi 2 km), vsetci pekne za sebou, kokot c3 - superb si dal asi 20 aut cez odbocovaci a chcel dat aj mna, hoc uz som bol davno za koncom odbocovacieho, proste jeden z tych ktoremu pocet pruhov nic nevravi, dokonca nas chcel spratat cez policajta a ten kamion za ktory som sa zaradil tesne pred nehodou, no nepustil ho ani rom na zhnitej felicii v hodnote zuvaciek. cize nasledne ma dobehol az obchvate, kde si musel pomasirovat ego a ukazat mi tu zlomenu sipku v spetnom zrkadle, tak som ho pustil, on ma obehol s pocitom orgazmu, nasledne pri zjazde na barcu to strihol popred auto z laveho do odbocovacieho, cize chudak v tom cliu to troska slabsie znasal. sak tomu to tiez raz nevyjde a pozdravi ho mozno nejaky Man
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 54 neregistrovaných