... všetko o BMW ...

Moderátori: k33p, Hugino, jkk

reklamne predmety bmwklub.sk
 
balogar
Príspevky: 19
Registrovaný: 20.5.2015
Kraj: Prešovský

Re: Ojazdene BMW z Polska

Streda, 9. Septembra 2015, 10:28

z Poľska kašli na to, ani Nemecko by som nebral, radšej niečo z našich bazárov, neverím, že nenájdeš ;)
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Ojazdene BMW z Polska

Štvrtok, 10. Septembra 2015, 06:55

md_526 napísal:
kamo z polska by som to nekupoval, vieme všetci ako to tam u nich chodí a to si skôr donesieš daky zlepenec... skus tu na slovensku bazare prejsť a uvidíš že nájdeš aj tu


Hej presne! Poliaci su narod kokotov co nosia sustiaky z jablonky a po dvoch praniach si kupuju druhe lebo sa im rozpadli za pochodu... Si kup normalne auto od sukromnej osoby, nie polskeho autickara-slovenskeho ci tureckeho, tam na narodnosti nezalezi a mas rovnake sance alebo lepsie nez tu. Neviem ci si mal zemepis ale uz len z velkosti tej zeme vypliva ze na vyber tam toho bude asi 4x tolko a narozdiel od nas maju stale moznost si nieco pekne doviest. Tieto prijebane nazory podobne hlaskam, ze na com je made in china je na picu vypovedaju o tvojom rozhlade.. asi tak 3cm pred nos. :roll:
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: Ojazdene BMW z Polska

Štvrtok, 10. Septembra 2015, 07:45

staci sa pozriet na raceism... tolko krasnych aut po kope na slovensku nikdy nebude :) nie kazdy poliak je turek a ajked sa snazia nahanat lova da sa tam kupit za rozumny peniaz rovnako dobre auto ako tu... ja by som sa dovozu z pl nebal sak aj E30 M3 co je tu niekde na klube je z polska a je zla?
 
Užívateľov profilový obrázok
jurkyLE
Príspevky: 3091
Registrovaný: 17.7.2009
Auto: Volvo XC90 + BMW X5
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: Levice

Re: Ojazdene BMW z Polska

Štvrtok, 10. Septembra 2015, 07:58

starynovy napísal:
Tieto prijebane nazory podobne hlaskam, ze na com je made in china je na picu vypovedaju o tvojom rozhlade.. asi tak 3cm pred nos. :roll:

presne tak !!! baľogar, ty si kolko aut uz doviezol z DE alebo PL ?? urcite ani jedno, inak by si nenapisal taku picovinu ](*,)
v PL najdes tolko nadhernych kusov E30, E36 a E34 ze by si sa posral [-X
Ex Mercedes CL500
Daily Fabia RS
Mercedes SLK 320
 
md_526
Príspevky: 10
Registrovaný: 4.5.2015
Kraj: Žilinský

Re: Ojazdene BMW z Polska

Piatok, 11. Septembra 2015, 23:06

kamarat kupoval z Polska a stocene kilometre boli, fakt radsej slovensky bazar, AAA najvacsi najlespi, chod sa pozriet co maju, vyskusas, povozis sa a mozes sa rozhodnut...

balogar napísal:
z Poľska kašli na to, ani Nemecko by som nebral, radšej niečo z našich bazárov, neverím, že nenájdeš ;)
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: Ojazdene BMW z Polska

Piatok, 11. Septembra 2015, 23:16

md_526 napísal:
kamarat kupoval z Polska a stocene kilometre boli, fakt radsej slovensky bazar, AAA najvacsi najlespi, chod sa pozriet co maju, vyskusas, povozis sa a mozes sa rozhodnut...


z AAA NIKDY NIC ANI BALENU VODU!!!! :D :thumbup: tych oyebavacov tu radsej nespominaj alebo si u nich dostal zimne jazdene pneu zdarma ked im budes robit reklamu? :D
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Ojazdene BMW z Polska

Sobota, 12. Septembra 2015, 15:07

md_526 napísal:
kamarat kupoval z Polska a stocene kilometre boli, fakt radsej slovensky bazar, AAA najvacsi najlespi, chod sa pozriet co maju, vyskusas, povozis sa a mozes sa rozhodnut...



Tebe neni ani trocha kokotno tu tych grazlov obhajovat? Predpokladam, ze si ich zamestnanec, tak odkaz svojim nadriadenym, ze cely BMWklub.sk ich ma za kokotov a ty sa pakuj odtialto do <*> ...
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Peto24
Príspevky: 542
Registrovaný: 19.4.2009
Kraj: Prešovský

Re: Ojazdene BMW z Polska

Sobota, 12. Septembra 2015, 17:40

voMacK napísal:
ty sa pakuj odtialto do <*> ...


Presne to som chcel napisať :thumbup:

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 59 neregistrovaných