... všetko o BMW ...

Moderátor: voMacK

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: pomoc pri kupe rady5

Sobota, 1. Augusta 2015, 11:09

5gt ma mozno zhodny kufor ako sedan (povedal by som skor mensi), ale ako kombi urcite nie

skusil si sa v tej 5er aj troska posunut k zemy so stolickou? mozno tam bol problem, ale ako proti gustu ziaden distputat.

ak by bmw este vyrabalo 7er touring, tak by som siel po nej ;), popripade sa tesim na x7.
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
bavo2
Autor témy
Príspevky: 32
Registrovaný: 24.11.2007

Re: pomoc pri kupe rady5

Piatok, 7. Augusta 2015, 09:27

Tak sme boli pozriet 5gt a som zalubeny, je to strasne elegantne sportove aj preakticke auto , teoreticky ani jedno poriadne ale zo
Vsetkeho rozka troska , takze definitivne je rozhodnute . Uz nazor
nemenime. \:D/
Dakujem velmi za napad, to auto sa mi nelubilo nikdy na obrazkoch alr videl som ho na zivo sedel a jazdil , na dlhe cesty je idealne podla mna , mozno park9vat bez kamery troska ee ale celkovo je super.
Vase nazory na to auto? 535i berieme , je nieco na tom aute co je casta chyba? Cital som ze baterka odchadza casto ale iba tolko viem zatial..
 
Užívateľov profilový obrázok
DARKEN26
Príspevky: 724
Registrovaný: 3.11.2009
Auto: F07 35d 400ps
Kraj: Prešovský

Re: pomoc pri kupe rady5

Pondelok, 10. Augusta 2015, 16:10

Mam 535d gt.Jazdim dlhe trasy a vozim ludi..ten kufor je trocha mensi no jed dost flexibilny a da sa podla potreby zväcsit..
na gtcku v pohode prenesies aj velku chladnicku aj pracku ak treba..
Tak nahovoril som ta na GT??
inac parkovacia kamera je v zakladnej vybave..no odporucim auto kupit z nemecka tak dva az 4 roky stare a hlavne nech je z predajne..ak chces nakontaktuj ma poradim coho si mas vsimnut na gtcku a ake chyby maju
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: pomoc pri kupe rady5

Pondelok, 10. Augusta 2015, 22:34

To s tou kamerou, ze je v zakladnej vybave je nezmysel. F07 nema v zaklade dokonca ani len PDC!!
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: pomoc pri kupe rady5

Utorok, 11. Augusta 2015, 06:25

bohuzial bmw je pomaly v stave, ze k novemu autu si donesies vlastne kolesa a volant ak kupujes zaklad ;(
dalsia vec, dorobit tu smiesnu kameru stoji majland, cize kazdy normalny jedinec si ju tam dal z vyroby, hlavne koli tomu, cez stredny spetak je vidno skoro nic.
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Užívateľov profilový obrázok
DARKEN26
Príspevky: 724
Registrovaný: 3.11.2009
Auto: F07 35d 400ps
Kraj: Prešovský

Re: pomoc pri kupe rady5

Utorok, 11. Augusta 2015, 07:39

uffff tak fajn..Nepoznam nikoho ktoby nemal cuvaciu kameru gtcku. 8-[ ten by bol blazon,lebo vyhlad je chaby...
 
Užívateľov profilový obrázok
madxface
Príspevky: 630
Registrovaný: 13.1.2014
Auto: f34, e91
Kraj: Žilinský

Re: pomoc pri kupe rady5

Utorok, 11. Augusta 2015, 21:08

bavo2 napísal:
hej, je tam viac miesta, taky mam pocit, a v predu ked sedim v 5er su kolena moc blizko palubovky, mozno uz prehanam ale je to vela penazi
a chcem sa uistit ze si kupim to co je praktickejsie (mam male dieta a zena s nim sedi v zadu), 5er jazdi ale ovela lepsie a je pohodlnejsie, ale miesta je viacv x3 dokonca vo dverach schovky co su flasu tam hodis z dialky, v 5er moc nedas (ak tam je poplnik miesta je este menej).
ale mozem sa mylit lebo x3 ma viac miesta nad hlavou a moze to ten pocit miesta ovplyvnovat/
pozremam momentalne 5gt, miesta v zadu jak v 7er co je plus , ale su dost drahe, mimo rozpocet, mozno dosporim :?:
vzdy vela spravi ked si to skusim na zivo, tak pojdem nejake pozriet,
mate tu niekto 5gt? kufor je vacsi ako 5er?
zatial dakujem za rady chalani, viem ze vymyslam ale pravdupovediac, chcel by som vsetky :P



X3 urcite nie je vacsie ako 5 kombi. GT je vacsie ako kombi. Do kufra schovas aj kravu (nie sliepku z ulice, normalnu dojnicu :D )
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
DARKEN26
Príspevky: 724
Registrovaný: 3.11.2009
Auto: F07 35d 400ps
Kraj: Prešovský

Re: pomoc pri kupe rady5

Piatok, 14. Augusta 2015, 08:54

:D :D :D :D :D
Prílohy
2015-08-17-396.jpg
 
bavo2
Autor témy
Príspevky: 32
Registrovaný: 24.11.2007

Re: pomoc pri kupe rady5

Sobota, 22. Augusta 2015, 17:25

=D> =D>
krasa a ten vyhlad tiez !! ako ten tvoj diesel, su tam nejake caste zavady? dpf na kratke vzdialenosti?
co myslite kupovat modeli z roku 2009? ci to uz je moc stare? , chcem si ho nechat dlhsie aj tak
 
Užívateľov profilový obrázok
DARKEN26
Príspevky: 724
Registrovaný: 3.11.2009
Auto: F07 35d 400ps
Kraj: Prešovský

Re: pomoc pri kupe rady5

Pondelok, 24. Augusta 2015, 08:24

ty kupujes auto vo svajci..tak myslim,ze nebude znicene ani rocnik 2009.
 
Užívateľov profilový obrázok
DARKEN26
Príspevky: 724
Registrovaný: 3.11.2009
Auto: F07 35d 400ps
Kraj: Prešovský

Re: pomoc pri kupe rady5

Pondelok, 24. Augusta 2015, 08:34

_Nemam uz DPF..dal som to nachipovat na 410 koni a filter musel ist prec.aj tak som rad,lebo mi uz obcas ukazovalo,ze je plny..u benzinaku ti to nehrozi...Tak motoricky sa nemusis bat..neviem ako je to s rovodovkou pre x drive...viem,ze bol tam nejaky problem na zaciatku vyroby a neviem ci sa zvolavali do servisu...mam iba zadny nahon a som velmi spokojny aj ked zijem v Taliansku a to aj v kopcoch...zaklad su nove pneumatiky...inac 6valec je neskutocny motor s 8 stunovym automatom.pri 150km/h mam 2000otacok a ten motor nieje namahany

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných