... všetko o BMW ...

Moderátori: k33p, Hugino, jkk

obchodna sekcia
 
1_NIKO_1
Autor témy
Príspevky: 2
Registrovaný: 8.8.2015
Kraj: Bratislavský

Rada ohľadom kúpi BMW

Sobota, 8. Augusta 2015, 16:24

Čaute chcel by som sa spýtať síce je to trošku otázka do budúceho roka ale prišiel čas keď si idem spraviť vodičak a potom kúpiť auto a už istý čas sledujem toto fórum :) A strašne sa mi zapáčili tieto autá a kult ktorý ste si tu vytvorili :) ale je tu otázka ohľadom servisu rozmýšľam hlavne nad Radov 3 ročník 2006 môj rozpočet na auto max 8 000 najlepšie 7 000 tisíc eur a v tejto cene sa jazdenky pohybujú a či je moc dráhy servis tohto ročníka ? Lebo srdce káže BMW a Rozum radšej sa pozrieť po niečom lacnejšom lebo sa obávam toho že si kúpim BMW a servis bude moc drahý a ešte sa chcem spýtať na Rad 1 aké máte skúsenosti ? auto chcem hlavne na výlety nie do mesta Ďakujem vopred za odpovede a vaše názory :)
 
Pr.danco
Príspevky: 514
Registrovaný: 3.9.2011
Auto: Vsetky
Kraj: Trnavský

Re: Rada ohľadom kúpi BMW

Sobota, 8. Augusta 2015, 16:38

Aj si si preluskal toto forum?alebo si hnet zalozil iba temu?:) za ten rok ho tu prestudujes od spodu hore ze budes mat odpovedi na to co sa pytas az az a este budes vediet omnoho viac ;)
 
PetoK
Príspevky: 9724
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Rada ohľadom kúpi BMW

Sobota, 8. Augusta 2015, 17:30

E90 za take peniaze ? Radsej na to zabudni a setri dalej...
 
Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Príspevky: 7519
Registrovaný: 16.1.2012
Auto: povacsine BMW
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: MA

Re: Rada ohľadom kúpi BMW

Sobota, 8. Augusta 2015, 18:07

PetoK napísal:
E90 za take peniaze ? Radsej na to zabudni a setri dalej...

preco? ved socialku za tie prachy kupis bez problemov...

co sa tyka servisu tak to nie je az take strasne, zalezi po kom kupis auto a ako sa on staras
ked ho budes dlho dojit bez servisu tak si ta to pocka
 
Užívateľov profilový obrázok
Gabo10
Príspevky: 1319
Registrovaný: 13.7.2013
Auto: E39 530iA
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Lučenec

Re: Rada ohľadom kúpi BMW

Sobota, 8. Augusta 2015, 19:58

1_NIKO_1 napísal:
ešte sa chcem spýtať na Rad 1 aké máte skúsenosti ? auto chcem hlavne na výlety nie do mesta

Ak s tým chceš jazdiť výlety nad 1er nerozmýšľaj
Ľudia, ktorí tvrdia, že sa nedá, nemajú zavadzať ľuďom, ktorí veria, že sa dá.....
[E39 530iA] Daily car
[E39 530D] socialne presúvadlo EX
 
Peto24
Príspevky: 542
Registrovaný: 19.4.2009
Kraj: Prešovský

Re: Rada ohľadom kúpi BMW

Nedeľa, 9. Augusta 2015, 00:39

Ak výlety sám alebo dvojka , prečo nie aj 1er?
 
1_NIKO_1
Autor témy
Príspevky: 2
Registrovaný: 8.8.2015
Kraj: Bratislavský

Re: Rada ohľadom kúpi BMW

Nedeľa, 9. Augusta 2015, 07:41

No ja zase nepotrebujem moc priestrané auto rodinu nemám mám len 22 rokov čiže v blízkej budúcnosti ani nebudem mať :D tak preto som rozmýšlal nad 1kou a pri 3ke tiež rátam najlepšie mať Sedan nie Touring len ja som najme chcel názor ohladom toho servisu ono ked auto budem kupovať pravdepodobne ho dám pred tým aj sem na forúm nech to zhodnotíte :) len vela známich povie drahý další nie človek potom ani nevie :D mne je jasné že pri najnovšom BMW sa určite priplatí ale taka 2006 no to už až také nové neni proste mne ide o to že chcem niečo kvalitnejšie každý známi hovorí kúp si Octaviu alebo Golf :D ako nehovorím že su to zlé auta ale tieto BMW mi učarili :)
 
auto111
Príspevky: 1689
Registrovaný: 30.1.2011
Kraj: Trnavský

Re: Rada ohľadom kúpi BMW

Nedeľa, 9. Augusta 2015, 07:49

Napisem to takto:

Nebudem ta odhovarat od BMW lebo BMWcko je o ligu aj dve vyssie nez Octavia.
Len si musis spravit dost velku financnu rezervu na opravy a preventivnu udrzbu - co je hrubym odhadom MIN. 2000 EUR - lebo planujes kupit 10 rocne auto.

A znami co ti doporucovali Octaviu/Golf tak ti bez urazky nesedeli v nicom lepsom.
 
Užívateľov profilový obrázok
Gabo10
Príspevky: 1319
Registrovaný: 13.7.2013
Auto: E39 530iA
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Lučenec

Re: Rada ohľadom kúpi BMW

Nedeľa, 9. Augusta 2015, 17:52

Peto24 napísal:
Ak výlety sám alebo dvojka , prečo nie aj 1er?

Možno je to mnou ale po dlhšej ceste som sa cítil dosť polámaný tým posedom v aute + som si búchal koleno stále

Ako auto do mesta je to fajn
Ľudia, ktorí tvrdia, že sa nedá, nemajú zavadzať ľuďom, ktorí veria, že sa dá.....
[E39 530iA] Daily car
[E39 530D] socialne presúvadlo EX
 
Peto24
Príspevky: 542
Registrovaný: 19.4.2009
Kraj: Prešovský

Re: Rada ohľadom kúpi BMW

Nedeľa, 9. Augusta 2015, 19:03

Gabo10 napísal:
Možno je to mnou ale po dlhšej ceste som sa cítil dosť polámaný tým posedom v aute + som si búchal koleno stále

Ako auto do mesta je to fajn


ide aj o sedačky, ale samozrejme nemôže vyhovovať každému :thumbup:
 
Užívateľov profilový obrázok
madxface
Príspevky: 630
Registrovaný: 13.1.2014
Auto: f34, e91
Kraj: Žilinský

Re: Rada ohľadom kúpi BMW

Pondelok, 10. Augusta 2015, 14:07

1_NIKO_1 napísal:
...ale je tu otázka ohľadom servisu rozmýšľam hlavne nad Radov 3 ročník 2006 môj rozpočet na auto max 8 000 najlepšie 7 000 tisíc eur a v tejto cene sa jazdenky pohybujú a či je moc dráhy servis tohto ročníka ?


Orientacne ti skor poviem komplet prevadzkove naklady (PHM, predpisany servis u neautorizovaneho servisu, pneu, poistky, atd ale bez servisu poskodenych komponentov/oprav) s najazdom do 20 000km rocne (to bude skor tvoj pripad) vychadzaju od 18-28Eur na 100km, od 250-400Eur mesacne.

Preto treba do toho este zaratat aj opravy, ktore su vzdy individualne. Na fore si mozes najst aj vlakno, kde sa tomu venuje viac ludi :!:
Obrázok

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných