... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
LuCKy
Príspevky: 2235
Registrovaný: 29.1.2007
Auto: BMW 530iMola
Kraj: Žilinský

Štvrtok, 3. Júla 2008, 16:28

Marosqo napísal:
ako to tu rozpisujes ,ze co na to podavat secko okolo toho ,tak to max. na japonca a nie ne doiclanda :roll:


Aha... :lol:
Nezdá sa Ti, že to s tým BMW kultom trošku preháňaš (a nie len ty)? Nemyslíš si, že každý má svoj pohľad na vec a vlastný názor a ciele?
Ešte raz, je to jeho bawor, on si ho kúpil, on dáva doňho peniaze, on má z neho radosť. Keby sa každý držal mainstreamu, tak nič nové nevznikne, keďže sa nik o nič nové snažiť nebude. Skús sa pozrieť po nete koľko krásnych projektov existuje a ak sa Ti to nepáči, tak to je len Tvoj názor, ktorý samozrejme môžeš prezentovať ale nie vnucovať (možno nie konkrétne ty). Mne osobne je jedno ako si kto svojho bawora, japonca, francúza upraví, keď sa mi to nepáči, tak to ignorujem alebo sa zasmejem, či pokrútim hlavou, ale keď sa to páči majiteľovi... :wink:

To každého, kto sa chce pokúsiť o niečo nové budete zosmiešňovať a urážať?
Kto nič nerobí, ten nič nepokazí.



LuCKy
Slovenčina pre BMW palubný počítač/navigáciu v modeloch E38, E39, E46, E53, E83. Jednotky MK3 a MK4. Na výber celkovo tri verzie pre oba typy jednotiek. Viac na našom webe www.elceka.sk/bmw-palubny-pocitac-v-slovencine
Denne svietenie, zatial len BMW do 03/2007.
-
Obrázok
-
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Marosqo
Príspevky: 761
Registrovaný: 13.12.2007
Auto: E30 325i+E30 318is
Kraj: Košický
Bydlisko: KE-Tahanovce Bronx/Krasna n H

Štvrtok, 3. Júla 2008, 16:33

ved je to diskusne forum a pise to tu asi koly tomu aby ludia na to reagovali ...ja len vyslovujem svoj nazor a ani mu to nezakazujem nic ,tak neviem co riesis :wink:
:D
BMW E30 318IS BembISo =)
BMW E30 325i
BMW E87 120D

Pneuservis NONSTOP
 
Užívateľov profilový obrázok
Helldiver
Príspevky: 2181
Registrovaný: 10.6.2007
Auto: E90 330d M-paket
Kraj: Bratislavský

Štvrtok, 3. Júla 2008, 16:35

Podla mna sa to hodi len v jedno pripade, ak by to bola nejaka brutalne odlahcena racing verzia bez interieri, s makrolom oknami, podvozok na unibaloch, najlepsie biela, sponzorske polepy, upraveny motor... Proste na okruhovy special, inak sa to absolutne nehodi.
EX E30 325i limo 89' Deplhingrau
EX E34 535i 92' Schwarz
EX E34 535iA 91' Diamantschwarz
EX E46 328ci 2000' Silber
E90 330d 2007' M-paket
 
Užívateľov profilový obrázok
LuCKy
Príspevky: 2235
Registrovaný: 29.1.2007
Auto: BMW 530iMola
Kraj: Žilinský

Štvrtok, 3. Júla 2008, 16:38

Marosqo napísal:
ved je to diskusne forum a pise to tu asi koly tomu aby ludia na to reagovali ...ja len vyslovujem svoj nazor a ani mu to nezakazujem nic ,tak neviem co riesis :wink:
:D


To nebola reakcia celkovo len na Teba, ty si mu svoj názor nepodsúval, len si to trošku zosmiešnil.
Nejde mi konkrétne len o tento prípad podsúvania názorov, že na BMW len toto a nič iné, je toho viac, myslím to globálne. :wink:



LuCKy
Slovenčina pre BMW palubný počítač/navigáciu v modeloch E38, E39, E46, E53, E83. Jednotky MK3 a MK4. Na výber celkovo tri verzie pre oba typy jednotiek. Viac na našom webe www.elceka.sk/bmw-palubny-pocitac-v-slovencine
Denne svietenie, zatial len BMW do 03/2007.
-
Obrázok
-
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
LuCKy
Príspevky: 2235
Registrovaný: 29.1.2007
Auto: BMW 530iMola
Kraj: Žilinský

Štvrtok, 3. Júla 2008, 16:39

Helldiver napísal:
Podla mna sa to hodi len v jedno pripade, ak by to bola nejaka brutalne odlahcena racing verzia bez interieri, s makrolom oknami, podvozok na unibaloch, najlepsie biela, sponzorske polepy, upraveny motor... Proste na okruhovy special, inak sa to absolutne nehodi.


No napr. tak. Alebo ako show car. Ako som písal, na stock kasňu určite nie. :wink:



LuCKy
Slovenčina pre BMW palubný počítač/navigáciu v modeloch E38, E39, E46, E53, E83. Jednotky MK3 a MK4. Na výber celkovo tri verzie pre oba typy jednotiek. Viac na našom webe www.elceka.sk/bmw-palubny-pocitac-v-slovencine
Denne svietenie, zatial len BMW do 03/2007.
-
Obrázok
-
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
TS98
Príspevky: 177
Registrovaný: 21.12.2007
Kraj: Košický
Bydlisko: Košice

Štvrtok, 3. Júla 2008, 20:29

co vy viete mozno stavia drift machine :wink: 8)
 
Užívateľov profilový obrázok
xtreme
Príspevky: 3365
Registrovaný: 14.12.2006
Auto: felda, stilo
Kraj: Žilinský
Bydlisko: za/bb/ca

Piatok, 4. Júla 2008, 00:17

kks.. presne som cakal ze ta tu dost nepekne dodrbkajuuu.. heh.. to im idee.. z toho si nic nerob, je to len na tebe, a ak sa to bude tebe pacit tak je to ok.. :wink:
.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 90 neregistrovaných