... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
BMWslav
Autor témy
Príspevky: 691
Registrovaný: 1.4.2011
Auto: F22 M235i
Kraj: Košický
Bydlisko: Košice - Krásna n/H

Re: [E92 335xi] rok s 335xi + redesign

Streda, 22. Apríla 2015, 12:50

Takze uz preslo nieco viac ako rok odkedy mam 335xi.

Odvtedy ma auto uz nove kolesa styling 193M a je cele pomalovane z vonka z vnutra :D

Nabehal som na nom cca 25tis, az na par prkotin musim povedat ze je to nizkonakladove auto co sa tyka servisu, alebo len mam dobry kus.

Pre pesimistov, dip v interiery krasne drzi, je bez akehokolvek poskodenia a mozem povedat ze je odolnejsi ako klasicke tovarenske pogumovanie co sa dava do interieru.

Co planujem:

1.
stiahnut sucasny dip (do 2-3 tyzdnov) a prestriekat do RACER DIP® cerveno-hnedej metalizy:
http://poplastuj.sk/product/product&product_id=376

Pripadne este rozmyslam nad tyrkysovo zelenou:
http://poplastuj.sk/product/product&product_id=393

2. dat osetrit alcantaru a vytepovat interier


Novy dizajn bude o nieco decentnejsi, bude to celoprevlek s ciernymi doplnkami (lipka, mriezka, spatne zrkadla, kridlo). Ale mozno neodolam a dam tam nejaky tej jeden dva pasy navyse :D
Prílohy
Untitled-1.jpg
Aktual: F22 235i

Ex E92 335xi
Ex E46 330i
Ex E46 316Ti
Ex E36 316i
 
Užívateľov profilový obrázok
po_e87
Príspevky: 918
Registrovaný: 13.1.2009
Auto: E87 LCI montego blue
Kraj: Prešovský

Re: [E92 335xi] rok s 335xi + redesign

Streda, 22. Apríla 2015, 13:23

Kde v KE mozem dojst na prestriekanie plastu pod tlacidlami na volante a odkladacej skrinky bmw E87 ? Kludne PM
Obrázok
E82 front M-Paket bumper,Rocker,M-Paket rear bumper glossy black,Wheels 207M,Eibach pro kit
SLOVENSKY VYROBCA eurookien,interierovych a exterierovych dveri http://WWW.DREVOTECH.SK
 
Užívateľov profilový obrázok
BMWslav
Autor témy
Príspevky: 691
Registrovaný: 1.4.2011
Auto: F22 M235i
Kraj: Košický
Bydlisko: Košice - Krásna n/H

Re: [E92 335xi] rok s 335xi + redesign

Streda, 22. Apríla 2015, 13:29

Prevadzku mame na adrese: Franckova 8, 040 01 Kosice. Mame tu plno nastriekanych veci, cize je co ohmatavat okukavat olupavat oskriabkavat :)
Volaj: 0948 008 616

;-)
Aktual: F22 235i

Ex E92 335xi
Ex E46 330i
Ex E46 316Ti
Ex E36 316i
 
Esence
Príspevky: 378
Registrovaný: 5.4.2011
Kraj: Zahraničie

Re: [E92 335xi] rok s 335xi + redesign

Streda, 22. Apríla 2015, 14:31

BMWslav, mám známeho čo má v dipe GLK/čko a taktiež spokojnosť v rámci trvácnosti atď. Samozrejme absencia lesku je na škodu, ale čo sa týka ochrany tak :thumbup: . Ešte čo sa týka tvojho rozhodnutia na zmenu dizajnu, ja osobne schvalujem všetko čo si napísal ALE velké ALE tie XY pásy by si nemusel riešiť. V jednoduchosti je krása a myslím, že v tvojom prípade aj dobrá reklama.


BTW som nepostrehol len ma zaujíma aký olej leješ do motora ?
 
Užívateľov profilový obrázok
BMWslav
Autor témy
Príspevky: 691
Registrovaný: 1.4.2011
Auto: F22 M235i
Kraj: Košický
Bydlisko: Košice - Krásna n/H

Re: [E92 335xi] rok s 335xi + redesign

Streda, 22. Apríla 2015, 15:34

Esence napísal:
BMWslav, mám známeho čo má v dipe GLK/čko a taktiež spokojnosť v rámci trvácnosti atď. Samozrejme absencia lesku je na škodu, ale čo sa týka ochrany tak :thumbup: . Ešte čo sa týka tvojho rozhodnutia na zmenu dizajnu, ja osobne schvalujem všetko čo si napísal ALE velké ALE tie XY pásy by si nemusel riešiť. V jednoduchosti je krása a myslím, že v tvojom prípade aj dobrá reklama.


BTW som nepostrehol len ma zaujíma aký olej leješ do motora ?


Co sa tyka dizajnu, tak ako prve pojde celoprevlek + doplnky do ciernej, potom pojdu reklamne polepy a az nasledne ak ma nieco zaujimave napadne tak pojde navrch, samozrejme nechcem to prekomplikovat chcem jednoduchsi a cisty dizajn.

Kazdopadne viaceri si vravia ze aky kolotoc, lenze mne ten kolotoc zaraba na chleba. Ak by som dal len jednoliate auto, tak ludia si pomyslia ze je to lak, alebo klasicka folia, cize tak ci onak musim tam nieco spravit aby sa ludia pytali co to je ako sa to robi atd.


Olej leje Shell Helix Ultra Extra ETC 5W30, spokojnost maximalna, motor ide tichucko vsetko fajn.

Ovsem predchadzajuci majitel asi nedodrziaval interval, alebo tie intervaly su nahovno. Nie zeby bol motor nejak extra zaneseny ale bolo tam par usadenin. Takze znami mi odporucil " GOLD EAGLE - 5minute motor flush" ktory nie len precisti ale rozpusta usadeniny. Takze som nalial cisty olej do auta - 1,5L dolial som 1,5L tohto pripravku, nechal bezat 10min motor a nakoniec som vypustil cierny olej so vsetkym sajrajtom a znova dal novy olej.

Odporucam to spravit kazdemu ;-)

Esence napísal:
Samozrejme absencia lesku je na škodu:thumbup: .


na to mame od januara riesenie, RACER DIP SHIELD, ktory nie len ze vytvori vzhlad laku (leskly), ale zaroven je pevny (je to uz skor plast ako guma), tazko poskrabatelny a hlavne ma odolnost voci ropnym produktom (nafta, benzin atd.) cim ostatne konkurencne dipy nedisponuju.

Kuk: http://poplastuj.sk/shield-1000
Aktual: F22 235i

Ex E92 335xi
Ex E46 330i
Ex E46 316Ti
Ex E36 316i
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 55 neregistrovaných