... všetko o BMW ...

Moderátori: 100RM, BinKooL

reklamne predmety bmwklub.sk
 
gila
Autor témy
Príspevky: 207
Registrovaný: 15.4.2009
Kraj: Bratislavský

e38 svetla mi vybili baterku

Piatok, 17. Apríla 2015, 16:16

caute,opat mam dalsie nemile prekvapenie, dosiel som po tyzdni domov, chcem odomknut auto,nic... Baterka uuuplne KO, ked ma dosiel kamarat nastartovat tak mi svietil jeden xenon aj parkovacka..druhy nie. Zarazajuce vsak na tom je ze poloha svetiel bola v polohe "VYPNUTE", ked som zapol tak samozrejme zapol sa aj druhy xenon s parkovackami.. skratka jedine co pomoze je fyzicky odpojit konektor na svetla (vodicova strana). stalo sa niekomu nieco podobne? Ze aj pri vybratom kluciku a zakmnutom aute to stale svieti? dakujem za kazdu radu..:/
jedna sa o e38 740i 99 rocnik
 
PetoK
Príspevky: 9690
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: e38 svetla mi vybili baterku

Piatok, 17. Apríla 2015, 16:33

Najprv riadne nabi bat... ked je nizke napetie, obcas takto blbne LCM. Ak to nepomoze chod na diag.
 
gila
Autor témy
Príspevky: 207
Registrovaný: 15.4.2009
Kraj: Bratislavský

Re: e38 svetla mi vybili baterku

Piatok, 17. Apríla 2015, 16:37

Aha a lcm sa da aj nejako opravit alebo len vymena kus za kus?? je to pristupne kebyze to chcem pozret v motore??
 
gila
Autor témy
Príspevky: 207
Registrovaný: 15.4.2009
Kraj: Bratislavský

Re: e38 svetla mi vybili baterku

Piatok, 17. Apríla 2015, 16:48

a prave citam ze chybne lcm sposobuje aj to ked napriklad nejdu hmlovky pripadne jedno brzdove svetlo, a toto presne ja mam...caka ma len kupa noveho? Alebo je aj niekto kto to vie opravit? Potesil by som sa ak by ma to nestalo stovky eur :-)
 
atc
Príspevky: 472
Registrovaný: 13.9.2007
Kraj: Zahraničie

Re: e38 svetla mi vybili baterku

Piatok, 17. Apríla 2015, 17:31

To co si tu popisal s tymi svetlami je uplne normalny jav ked je vybita baterka,takze ziaden stres a odpajanie konektorov :wink: .....daj to na nabijacku a vsetko bude v poriadku,otazka je ci je iba nap... baterka alebo ju nieco zacalo stahovat :roll:
 
gila
Autor témy
Príspevky: 207
Registrovaný: 15.4.2009
Kraj: Bratislavský

Re: e38 svetla mi vybili baterku

Piatok, 17. Apríla 2015, 18:25

Ale baterku nemohlo vybit za tyzden ked je teplo je relativne nova a taketo nieco mi nespravilo ani so starou vybuchanou...:-D a tie hmlovky a jedno brzdove nejdu uz dlhsiu dobu
 
atc
Príspevky: 472
Registrovaný: 13.9.2007
Kraj: Zahraničie

Re: e38 svetla mi vybili baterku

Piatok, 17. Apríla 2015, 19:28

Tak potom treba fakt skusit druhy lightmodul,je to FL takze tam budes mat na 90% LCM III,ked ho zozenes a chyba bude naozaj v nom tak ho treba este nakodovat aby sedel vin a par inych veci......ked nezozenies tak mi napis,nejake tu este mam.............

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný