... všetko o BMW ...

Moderátori: k33p, Hugino, jkk

reklamne predmety bmwklub.sk
 
PetoK
Príspevky: 9694
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: PROBLEMY PO PREDAJI

Štvrtok, 9. Apríla 2015, 10:12

A keby mal aj maturitu pochopi ze M57N s DDE5 nemoze riadit M57, ktora chodi s DDE4, tj swap je nemozny bez nakladnej vymeny uplne vsetkeho... Neexistuje aby tam bol 142kW, ale hadajte sa kludne dalej.
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9790
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: PROBLEMY PO PREDAJI

Štvrtok, 9. Apríla 2015, 10:26

pepek, povedz novému majiteľovi aj mechanikovi, že keď chcú vedieť pravdu tak nech sa aspoň na číslo motora pozrú, a nie len na jednu súčiastku (ventildekel)
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
Užívateľov profilový obrázok
k33p
Príspevky: 893
Registrovaný: 15.4.2008
Auto: e87
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Petržalka ﯝ

Re: PROBLEMY PO PREDAJI

Štvrtok, 9. Apríla 2015, 10:34

posli ich kade tade aj keby tam bol meneny motor nielen dekel aj pod hrozbou trestneho stihania a policie :lol:
e87 118d

Ex.
e30 320i
e39 525d
e46 318i
e46 325i
e46 325i coupe
e90 330xd sedan
e46 320d sedan
 
Užívateľov profilový obrázok
spawner
Príspevky: 587
Registrovaný: 24.6.2009
Auto: ziga
Kraj: Košický
Bydlisko: kere

Re: PROBLEMY PO PREDAJI

Štvrtok, 9. Apríla 2015, 10:38

Po 3 tyznoch ti moze skocit akurat na kokot a ne pytat vratenie ( bez urazky )
Naposledy upravil/-a spawner v Štvrtok, 9. Apríla 2015, 10:44, upravené celkom 1 krát.
Nissan GTR
 
Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Príspevky: 7486
Registrovaný: 16.1.2012
Auto: povacsine BMW
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: MA

Re: PROBLEMY PO PREDAJI

Štvrtok, 9. Apríla 2015, 10:40

ViktorDDD napísal:
pepek, povedz novému majiteľovi aj mechanikovi, že keď chcú vedieť pravdu tak nech sa aspoň na číslo motora pozrú, a nie len na jednu súčiastku (ventildekel)

Ved ja som im to aj povedal :) a pre pokoj duse som odporucil navstevu autorizaku, kde im to potvrdia...a vymenu mechanika

k33p napísal:
podla mna PeqpeK po bratislavsky špekulantsky vymenil motor aj s kamošom v servise a teraz chcú ojebať chlapca tommy60 a vratit mu jeho starú haraburdu lebo zistili že ich kamoš kúpil realne haraburdu (a možno doložiť alebo kupiť niečo ine vyhliadnute čo vyskočilo teraz.) :lol: :lol: :lol: - to ako sranda

Ako teraz bez urážky a bez srandy - PeqpeK, ale skutočne, vy ste s tým autom mohli robiť za ten čas čokoľvek, aj prehodiť motor, aj možno chlapca chcete zapáliť, alebo možno tam už bol vymenený - predtým a zapálili bývaleho majitela, a on o tom ani netušil. čo na tom. kupcova sračka, mal to lepšie pozrieť alebo si zohnať lepšieho servisáka nie fušera čo pozná iba MPIčka.

taketo auto-zapalky jazdených áut nemajú obdoby

tommy60 - nič im nevracaj, kup si svoju vytúženú e61 a urob presne takúto kokotinu na terajšieho majitela a požaduj aspoň liter dva, svet je skrátka zlý a zkazený [-X

Ja som to auto videl asi pol hodinu, to by som bol iny makac :thumbup:
Okrem toho stale tvrdim, ze motor je tam SPRAVNY, tak si prosim odpusti tie reci o prehadzovani motora ;) ja som tu od toho aby som ludom pomahal a nie ich zapaloval, podla mna je to jednoznacne len nedorozumenie zapricinene (ne)odbornostou mechanika noveho majitela.
A za tu polhodinu, co som to auto videl sa mi to nezdala byt haraburda...
 
tommy60
Autor témy
Príspevky: 58
Registrovaný: 23.3.2013
Auto: E46 FL 330xD
Kraj: Trenčiansky

Re: PROBLEMY PO PREDAJI

Štvrtok, 9. Apríla 2015, 12:01

Takze verdikt po odhaleni novych skutocnosti
Motor je spravny 150kw majitel predomnou dal robit vstreky lenze prasklo veko ventilov. A kedze ho nezohnal s 150kw a nasiel 142kw ktory z hodou okolnosti pasuje tak ho tam dal a nechal tam napis fixkou napisany.
Novy majitel to dal skontrolovat tvrdi mi to iste takze vsetko je v poriadku
PS: kto mu povedal ze motor tam je narychlo nahodeny a zle pozapajany? nechapem :D
To mi vcera tvrdil v telefone :D
 
cptObvious

Re: PROBLEMY PO PREDAJI

Štvrtok, 9. Apríla 2015, 12:15

tommy60 napísal:
Takze verdikt po odhaleni novych skutocnosti
Motor je spravny 150kw majitel predomnou dal robit vstreky lenze prasklo veko ventilov. A kedze ho nezohnal s 150kw a nasiel 142kw ktory z hodou okolnosti pasuje tak ho tam dal a nechal tam napis fixkou napisany.
Novy majitel to dal skontrolovat tvrdi mi to iste takze vsetko je v poriadku
PS: kto mu povedal ze motor tam je narychlo nahodeny a zle pozapajany? nechapem :D
To mi vcera tvrdil v telefone :D


no vsak nejaky "majstet" na slovo vzaty.
 
Užívateľov profilový obrázok
cayman
Príspevky: 825
Registrovaný: 11.11.2012
Auto: E34 540i 6q
Kraj: Bratislavský

Re: PROBLEMY PO PREDAJI

Štvrtok, 9. Apríla 2015, 13:47

Takto po predaji tazko nieco riesit...ja som teraz tyzden dozadu kupil auto a dneska mi v servise zistili, ze rozvody su zle nahodene a musia ist znova dole a spravne. A mam aj fakturu od toho ako ich menili spred 2 tyzdnov ale nespravim s tym nic, servisak moze povedat, ze on to nahodil dobre a ja som to prehodil inac a chcem od neho prachy naspat. To je nevyhoda auta z druhej ruky, ze vzdy tam mas risk, ze sa nieco dosere. Kamos tiez kupil auto a o dva tyzdne uz menil motor, lebo mu zacal klepat..dalsi kupil M3 a ojnicne loziska po tyzdni kaput a novy motor...takych pripadov je vela a bez sance nieco riesit s povodnym majitelom..
E34 540i 6q - LSD 2,93 25%, BC-racing, 4pot E32 750iL brakes, AMA exhaust w/ X-pipe, front strutbar, M5 sway bars, styling 21, Michelin PS4, full M-tech
E46 330ti 5q - swap M54B30, ECUGarage, LSD 3,46 25%, BC-racing, polyurethane bushings, 330i brakes, Hawk HP+ pads, HEL Performance BL, Schmiedmann headers, K&N intake, front/rear strutbar, X-brace, BBS-CH 007, Westlake 235 square setup, Sparco EVO2+, AnimalRacing consoles, stripped interior, oil cooler

daily MB GLB 2021

E90 330i EX
 
Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Príspevky: 7486
Registrovaný: 16.1.2012
Auto: povacsine BMW
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: MA

Re: PROBLEMY PO PREDAJI

Štvrtok, 9. Apríla 2015, 15:05

tommy60 napísal:
Takze verdikt po odhaleni novych skutocnosti
Motor je spravny 150kw majitel predomnou dal robit vstreky lenze prasklo veko ventilov. A kedze ho nezohnal s 150kw a nasiel 142kw ktory z hodou okolnosti pasuje tak ho tam dal a nechal tam napis fixkou napisany.
Novy majitel to dal skontrolovat tvrdi mi to iste takze vsetko je v poriadku
PS: kto mu povedal ze motor tam je narychlo nahodeny a zle pozapajany? nechapem :D
To mi vcera tvrdil v telefone :D

Takze potvrdili sa moje slova ako som pisal hned prvy prispevok :thumbup: presne tuto moznost som mu dnes do telefonu povedal a ukludnil ho.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných