... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
palzo
Príspevky: 1820
Registrovaný: 15.1.2008
Auto: Dedova Lada
Kraj: Košický
Bydlisko: Dedina

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 13:04

Doda poznam od roku 2008.. coz je celkom dlha doba.. nepatri medzi ludi ktorych vyhladavam ked som v BA alebo som niekde na zraze.. ale mozem povedat tolko, ze ked mi trebalo velmi mi pomohol, ked som siel kupovat e36 siel s nami po tom co cely den stravil on v CR a predca sadol a isli sme vecer este do LC pre auto len preto aby som uz aj ja mal svoje vysnivane auto.. Nechcel odomna za to nic, a neviem ci vobec odomna zobral v ten den za benzin ktory koli pre prejazdil (BA-LC-BA plus po BA a tak).. ale aby som ale siel k veci nemyslim si ze Dodo je na odkazany, kto ho pozna vie aky je...
Jack Daniels + Coca Cola :)
 
Užívateľov profilový obrázok
Dogg88
Príspevky: 6052
Registrovaný: 25.1.2009
Auto: n/a
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 13:30

jkk napísal:
dogg trhaj!

Drogy?
Klub tvoria ľudia, nie autá...
________________
W140 & S210 & E36 & E36 & E34 & GIII & C5 & 312
________________
Mám prázdny život a žiadnych kamarátov, preto sedím celý deň na internete, stalkujem ľudí a vnucujem im svoje správne názory. Marián K., Trenčín
 
Užívateľov profilový obrázok
miso_525d
Príspevky: 933
Registrovaný: 20.8.2009
Auto: SOBI 20
Kraj: Bratislavský

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 14:13

chlapci chlapci...ste vy ale cisla :D

to ze sa kamarati pana DodoIPD stavaju na jeho obranu chapem. chvalim to ako sikovne zorganizovanu obranu, to vsak nic nemeni na tom, ze pravny stav je taky ako som ho popisal niekde tu vyssie. pokial bol Jamikadze v tom ze kupuje disky ktore su pouzitelne v prevadzke (co DodoIPD nepoprel) tak mal proste Jamikadze take disky dostat a je jedno, ako tu niektori tvrdia, ze za pat korun alebo za plnu cenu. za aku cenu jamikadze disky kupil je v tomto pripade pravne irelevantne. navyse z konania DodaIPD je jasne vidiet, ze mu proste vady kolies zatajil a poslal mu fotky ktore s realitou nemaju nic spolocne ani z rychlika, spomeniem napriklad to, ze mu poslal iba tri fotky, z ktorych dve boli fotky toho isteho kolesa. to nieje seriozny pristup. z mojho pohladu ho DodoIPD jednoznacne zaviedol a oklamal. a je jedno kto ho pride branit a kolko blata nahadzu na Jamikadzeho, stale ostava faktom, ze DodoIPD sa zachoval ako ojebavac.

k tejto teme z mojej strany vsetko, vazeni sportovi priatelia 8)
 
dodoIPD
Autor témy
Príspevky: 3614
Registrovaný: 21.4.2008
Auto: BMW
Kraj: Bratislavský

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 14:28

Neviem o tom, že by som niečo organizoval, su to len vyjadrenia ludi ktori somnou mali nejaku skusenost.

Mišo, neviem či si právnik alebo sa len tak snažíš vystupovať, alebo či to máš naštudované z nejakého dôvodu.
Nemal som problémy takže to naštudované nemám, každopádne by som sa nato pozrel, pretože podla právnika ktorého platíme externe na zmluvy ,si zatial toho moc k realite netrafil, nič v zlom.

Ďakujem za to každému jednému, kto sa zamňa postavil a budem pomáhať každému ako som pomáhal aj doteraz či už známemu, kamarátovi alebo neznámemu človeku.

Stačilo, live long and prosper :thumbup:
 
cptObvious

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 15:05

dodoIPD napísal:
Mišo, neviem či si právnik alebo sa len tak snažíš vystupovať, alebo či to máš naštudované z nejakého dôvodu.
Nemal som problémy takže to naštudované nemám, každopádne by som sa nato pozrel, pretože podla právnika ktorého platíme externe na zmluvy ,si zatial toho moc k realite netrafil, nič v zlom.



Pravnikov je tu viac a Misov suhrn sedi na 100% Ak ti tvoj "pravnik" tvrdi, ze predaj tychto kolies a styl komunikacie a popis pred predajom je koser , radim rychlu vymenu za niekoho, kto o prave ma aspon vseobecny prehlad...
 
Užívateľov profilový obrázok
M3driver
Príspevky: 2119
Registrovaný: 7.8.2006
Kraj: Bratislavský

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 15:47

chcem vidiet toho pravnika co ho dostane do uzkych za to ze napisal na tie disky ze su OK! nejaka definica skratky OK?! tie fotky su jedna vec, ale pravnik a tie reci okolo to je for...
ze su nepouzitelne? preco?
lebo su zvarane? lebo su krive? lebo su ojebane? ](*,)
ktora z tych veci ich robi nepouzitelne? ako tu uz bolo povedane, na krivom disku mozes aj jazdit a nemusis to zistit, zvarany disk je opraveny takze to je kazda opravena vec nepouzitelna?? ked uz, tak su skarede :mrgreen:
ale nepouzitelne? to potom kazdy jazdeny disk je nepouzitelny...

Dodo musime na kavu kym ta zavru... :-k :mrgreen:
M3 -> Ducati
 
cptObvious

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 15:57

M3driver napísal:
chcem vidiet toho pravnika co ho dostane do uzkych za to ze napisal na tie disky ze su OK! nejaka definica skratky OK?! tie fotky su jedna vec, ale pravnik a tie reci okolo to je for...
ze su nepouzitelne? preco?
lebo su zvarane? lebo su krive? lebo su ojebane? ](*,)
ktora z tych veci ich robi nepouzitelne? ako tu uz bolo povedane, na krivom disku mozes aj jazdit a nemusis to zistit, zvarany disk je opraveny takze to je kazda opravena vec nepouzitelna?? ked uz, tak su skarede :mrgreen:
ale nepouzitelne? to potom kazdy jazdeny disk je nepouzitelny...

Dodo musime na kavu kym ta zavru... :-k :mrgreen:


vyhrazky pravnikom za tie disky su len vykrik do tmy zufaleho cloveka...je mi osobne na grc z ojebavacov. Ak chces vidiet, ako vyzera inzerat SLUSNEHO a FEROVEHO cloveka, vyzera asi takto (daleko od toho, ako prezentuje "OK" disky tuto pan obchodnik...tot vsjo)
Prílohy
inzerat.jpg
inzerat.jpg (91.2 KiB) 1726 zobrazení
 
KONNI
Príspevky: 675
Registrovaný: 11.10.2009
Auto: e36 328i qp M sport
Kraj: Zahraničie

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 16:01

Pouzitelne su ak je robota spravena dobre, no to nemeni nic na veci, ze kupujuci o tom ma vediet. Najlepsie na tom celom je, ze este tu spravite kokota z chlapca co bol odrbany. Doda nepoznam a sudit ho isto nebudem, ale ako chlap sa v tomto pripade nezachoval.
 
Užívateľov profilový obrázok
M3driver
Príspevky: 2119
Registrovaný: 7.8.2006
Kraj: Bratislavský

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 16:11

z toho inzeratu moze byt v konecnom dosledku ovela vacsi pruser ako je tu. kde mas zaruku ze VSETKY disky su ok? je tam niekde napisane ze su vsetky OSTATNE v 100% stave? neviem, ja tam vidim jedinu foto ktora ma nejaku vypovednu hodnotu... inak info 0 bodov.
je pravda ze Doda poznam, ale minimum to ma vplyv na moj nazor na to ako to dopadlo. cakat 100% stav od tovaru s 50% cenou je smiesne, nutnost ist pozriet osobne. ja nevidim nikde nic hodne toho aby ktokolvek Doda nazval okamzite ojebavacom kedze ho nepoznate a tak isto nepoznate celu story. tu nejde o nejake dotknute city ale o jeho povest atd. ktora je celkom dolezita vzhladom k tomu ako si zaraba... ochotu vratit peniaze alebo opravit disky pokladam za Dodov ustretovy krok na ktory kupujuci bud nereagoval alebo ho odmietol. preto je to cele smiesne kedze moznost na napravu dostal!
M3 -> Ducati
 
Jamikadze
Príspevky: 123
Registrovaný: 15.12.2013
Kraj: Prešovský

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 16:24

Boze ani som necakal tolko reakcie. Je aj moja chyba,ze zbytocne sa to rozoberalo a kazdy spriazneny z Dodom ma uz chyta za kazdu somarinu! Ale ja to chapem.Aspon mate co pisat a kazdy aspon prida svoj postech.je zaujimave citanie aj pre mna samotneho ako rychlo s oklamaneho cloveka dokazu ludia spravit chudaka,kamikadzeho.. A vela inych slovnych spojeni :thumbup: Nech si kazdy kto stoji pri Dodovy polozi ruku na srdce a bol na mojom mieste a za mojich podmienok s nemal moc toho na spekulovanie ako by reagoval!?Jasne kazdy z Vas teraz napise preco osobne a preco nekontrolovat a bla bla! Uz si myslim, ze by ste mali pochopit to, ze som veril mu ako chlap! Cekol som ho jeho vlakna a bolo mi jasne, ze je tu celkom vazenym clenom! Sam tvrdil, ze aj na vyvazovacke ich mal tak potom som sprosty ja, ze som veril chalanovy ktory ma v srdci auta nie?!Len urobil chybycku ktoru si mal len priznat nic viac!A kludne mozte mi nalozit opat,ale kazdy je mudry vtedy,ked sa to jeho netyka))A to, ze som sa vyhrazal pravnikom ano detinske,ale verte, ze za tie tahanice a cas to nestoji!Niesom idiot! Ale myslite si co chcete) Tesilo ma))
 
Jamikadze
Príspevky: 123
Registrovaný: 15.12.2013
Kraj: Prešovský

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 16:30

M3driver napísal:
z toho inzeratu moze byt v konecnom dosledku ovela vacsi pruser ako je tu. kde mas zaruku ze VSETKY disky su ok? je tam niekde napisane ze su vsetky OSTATNE v 100% stave? neviem, ja tam vidim jedinu foto ktora ma nejaku vypovednu hodnotu... inak info 0 bodov.
je pravda ze Doda poznam, ale minimum to ma vplyv na moj nazor na to ako to dopadlo. cakat 100% stav od tovaru s 50% cenou je smiesne, nutnost ist pozriet osobne. ja nevidim nikde nic hodne toho aby ktokolvek Doda nazval okamzite ojebavacom kedze ho nepoznate a tak isto nepoznate celu story. tu nejde o nejake dotknute city ale o jeho povest atd. ktora je celkom dolezita vzhladom k tomu ako si zaraba... ochotu vratit peniaze alebo opravit disky pokladam za Dodov ustretovy krok na ktory kupujuci bud nereagoval alebo ho odmietol. preto je to cele smiesne kedze moznost na napravu dostal!


Cital si cele?vratit peniaze v plnej sume nechcel!! Na moje naklady plus 20%za preskladnenie!a ano poslal 30€ co pokrylo jeden disk na rovnanie!Nechal som mu cas tyzden! Nic sa nedialo tak som mu tuto napisal do vlakna! A az vtedy ked vsetci zacali reagovat vtedy napisal, ze vrati plnu sumu! Po tyzdni! Kde ja som nemal na vyber iba ich dal na renovaciu.Uz chapes!Ja aj doda chapem chcel sa ich zbavit, zbavil sa.Ja mu nemam problem prepacit,ale uz nech to Dodo cele vymaze a bude to Stop vsetkemu! Ja nemam co stratit na tom vlakne on ma a to uz pisal. Takto uz treba nechat prelezat.
 
Užívateľov profilový obrázok
lulu991
Príspevky: 557
Registrovaný: 4.9.2012
Auto: BMW 330xd
Kraj: Prešovský

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 16:31

cptObvious napísal:
vyhrazky pravnikom za tie disky su len vykrik do tmy zufaleho cloveka...je mi osobne na grc z ojebavacov. Ak chces vidiet, ako vyzera inzerat SLUSNEHO a FEROVEHO cloveka, vyzera asi takto (daleko od toho, ako prezentuje "OK" disky tuto pan obchodnik...tot vsjo)

Kapitan tak to si teraz zabil :D naschval som si ten inzerat na FB nasiel a je mi smiesne, ze ho tu lyncujete za to, ze odfotil dva disky na 3 fotkach a ty tu das ako prikladny inzerat ten, kde je odfoteny 1 (slovom JEDEN) disk? :-k si videl ostatne, ze si si ho vybral ako najlepsi priklad? Moze to dopadnut uplne takisto ako toto... :wink:
 
Užívateľov profilový obrázok
M3driver
Príspevky: 2119
Registrovaný: 7.8.2006
Kraj: Bratislavský

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 16:33

nikto z teba nerobi chudaka alebo nieco podobne (aspon ja nie)! normalne sa minimalne vyjadrujem na taketo temy, aj vseobecne uz na forum pisem malo, ale toto ked som si cital... ](*,)
prepac ale naozaj si cakal za tu cenu, ze tie disky budu 100%? viem, nie je to nijaky argument, ani netvrdim ze vsetko to bolo v poriadku. ale dostal si predsa moznost na napravu ci nie?! mozno som neobjektivny ale prave preto ze predavajuceho poznam neverim, ze to bolo vedome ojebanie alebo ze ta umyselne zavadzal. pokazit si meno kvoli 400€ je blbost a nestoji to za to! treba vychladnut a doriesit to ako dospeli... "slovo chlapa" a podobne reci pokladam v takomto vztahu za smiesne.
M3 -> Ducati
 
KONNI
Príspevky: 675
Registrovaný: 11.10.2009
Auto: e36 328i qp M sport
Kraj: Zahraničie

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 16:36

A ty si videl tu cenu pod inzeratom?
 
KONNI
Príspevky: 675
Registrovaný: 11.10.2009
Auto: e36 328i qp M sport
Kraj: Zahraničie

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 16:42

M3driver napísal:
nikto z teba nerobi chudaka alebo nieco podobne (aspon ja nie)! normalne sa minimalne vyjadrujem na taketo temy, aj vseobecne uz na forum pisem malo, ale toto ked som si cital... ](*,)
prepac ale naozaj si cakal za tu cenu, ze tie disky budu 100%? viem, nie je to nijaky argument, ani netvrdim ze vsetko to bolo v poriadku. ale dostal si predsa moznost na napravu ci nie?! mozno som neobjektivny ale prave preto ze predavajuceho poznam neverim, ze to bolo vedome ojebanie alebo ze ta umyselne zavadzal. pokazit si meno kvoli 400€ je blbost a nestoji to za to! treba vychladnut a doriesit to ako dospeli... "slovo chlapa" a podobne reci pokladam v takomto vztahu za smiesne.


Ked pokladas slovo chlapa za smiesne, tak ta lutujem. Ale hold v dnesnej dobe je to celkom bezna vec. Boli casy ked som tu na klube zaplatil za veci dopredu na ucet a nebal som sa, ze mi nedorazia. To uz asi skoncilo.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných