... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
dedo1
Príspevky: 2455
Registrovaný: 19.6.2011
Auto: Holup na masle
Kraj: Banskobystrický

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 09:40

ja som s Dodom obchodoval nie veľa krát, ale keď, vždy to bolo k mojej spokojnosti a bez náznaku ojebu.
predpremiera pre exkluzivnych mystery shopperov
 
defe
Príspevky: 227
Registrovaný: 13.9.2012
Auto: ex E60 M54B30 M6
Kraj: Žilinský

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 09:41

sranda ako ho obhajuju kamarati z Bratislavy :D moj nestranny nazor ze ked sa venuje predajom diskov tak mal presne vediet v akom su stave a povedat to aj kupujucemu,pre vlasnu istotu pri pripadnej reklamaci ak ak nevedel mal povedat neviem preto je taka cena a nie ze disky su ok.
kupujuci sa asi spoliehal ze je to dlhorocny klubak co ma dobru povest tak mu veril a neoveroval si to
maco zidak by mal bit potom aj dodo ked nakupuje lacno auta.
a teraz do mna! :D
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9790
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 09:49

zas na druhu stranu keď niečo kupujem za polovicu trhovej ceny, tak mi to je už zo začiatku podozrivé a je mi jasné že to budú nejaké haraburdy ktoré treba dať dokopy, tak aspoň vyžiadam detailné foto každého disku, vonkajší falc, vnútorný falc, atď., a keď je to aj odreté, kopnuté tak sa nečudujem však stáli len polovicu
nezastávam sa predávajúceho, ale tak keď si ide niekto kúpiť kolesá tak minimálne pozrie 2-3 ďalšie inzeráty po čom idú a hneď mu musí byť jasné že za polovicu nebudú úplne košer
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4114
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 10:01

defe napísal:
sranda ako ho obhajuju kamarati z Bratislavy :D moj nestranny nazor ze ked sa venuje predajom diskov tak mal presne vediet v akom su stave a povedat to aj kupujucemu,pre vlasnu istotu pri pripadnej reklamaci ak ak nevedel mal povedat neviem preto je taka cena a nie ze disky su ok.
kupujuci sa asi spoliehal ze je to dlhorocny klubak co ma dobru povest tak mu veril a neoveroval si to
maco zidak by mal bit potom aj dodo ked nakupuje lacno auta.
a teraz do mna! :D


Aký zidak je dodo? To, že využije to, že niekto predáva dobré auto pod cenu (je jedno s akého dôvodu), trochu ho oservisuje, a predá so ziskom, nieje zidactvo, ale volá sa to obchodné umeni. Ako si mohol vydiet, nepredáva žiadne vraky, ale seriózne auta. To čo tu predvádza jamikadze či ako sa volá, je smiešne, ohanat sa právnikom pri veci o ktorej vie už dopredu že je poškodená je skôr doplacu, ako písal maco, keď niečo kupujem za polovicu trhovej hodnoty a skoro za štvrtinu ceny nového, asi tomu niečo bude, a idem dotoho stým, a nebudem sa tu ohanat právnikom, a keď už tam poslal sesternicu tak jej mohol povedať nech mu to nafoti detailné, alebo take foto pýtať doda. Ja som somz svoje súčasne auto kúpil hlboko pod cenu, keď som došiel na obhliadku, prišlo sa nato že brzdy sú na výmenu, chýbajú pár vecí, dohodli sme sa trochu na úprave ceny (V cene dielov, čo budem potrebovať, robota sa už platila s mojho) stým, že prídem o záruku, ale V konečnom dôsledku, keby som to auto šiel predávať teraz za trhovú cenu, a vždy by som bol V pluse, tak prečo sa vyplakavat ako sedliak z východu (hore uvedená poznámka O východe tu sedí ako rit na serbel, sám som z východu, a niekedy sa nestíham diviť, čo všetko tam ľudia dokážu závidiet, ohovorit)
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Jamikadze
Príspevky: 123
Registrovaný: 15.12.2013
Kraj: Prešovský

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 10:12

Ja sa az smejem aky kazdy tu je mudri co som mal spravit a co nie ) Az radost to citat od Vas.Ale mam svoju pravdu a hadat sa s chlapcami sa mi nehcce.JA som nekupoval disky za ucelom,ze ich kupujem lacno!Potreboval som len disky a tie sa mi pacili ako aj to,ze chcem ich dat do cierna to vse.TO,ze tu kazdy mudry preco som neprisiel osobne a bla bla preco sesternica ma stym neoboznamila ake tak to asi som nemohol. A seternici tvrdil ako mi povedala,ze ja o vsetkom viem to je vse.Ze sa nemusi byt nicoho.JA mam inu pracu ako 99% chlapcov odtial to.Moja zodpovednost bohuzial v tom case nedovolila.Ze som im nemal brat? Proste som veril fotkam a slovu ktore my dal ako CHLAP! Asi nepoznate tam v BA co znamena slovo Chlapa!Nechcem rozlisovat BA a vychod ako tu poniektori.Je to len smutne ako natom sme na Slovensku.Preto polovica sikovnych ludi odchadza odtial to.JA som este raz riadil sa slovom Chlapa,ze su ok a,ze len striekat ich treba dat! Samozrejme vsetci teraz strasne mudry!!! Ale to sa dalo cakat,ved sme slovaci nie.JA som aj pisal DODOvy viem,ze urcite je ferovy clovek ale pri mne spravil chybu ktora ho kusok stala problemov to je vse.Z toho sa poucil.To dufamm!
 
Užívateľov profilový obrázok
jkk
Príspevky: 2867
Registrovaný: 4.8.2012
Auto: E91 330xd
Kraj: Bratislavský

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 10:17

dogg trhaj!
EX: E91 330xd `08
EX: E46 330i `00
EX: E46 323i `99

Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.
 
Jamikadze
Príspevky: 123
Registrovaný: 15.12.2013
Kraj: Prešovský

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 10:21

IGLA003 napísal:
\:D/ \:D/ \:D/ toto je parada,jamikadze ty si drbo najprv som myslel ze vazne ta ojebal ale ty si iba drbo spekulant, co kupil asi tak 5veci za cely zivot z netu.Precital som si to cele a to vazne s tym vysokopostavenym pravnikom?aj mpower ma takeho pravnika nebude to ten isty?

A k veci kupil si pouzite kolesa to ze boli krive to je tak 50/50 ked to kupujes a nedas na vyvazovacku dal ti peniaze na vyrovnanie a zrazu z dvoch boli vsetky krive?co si si myslel ako ze niekto kto sa zaobera predajom kolies ti ich da za polovicu lebo?a ta trhova cena 800e s ojazdenymi gumamy sedi tak nerob zo seba este vacsieho trula ako si, ked sa nevyznas.vies ako sa to vola takato kupa?cena primerana stavu.

a doda poznam iba podla tych super inzeratov ze ti da k autu plnu nadrz fanty a detailng auta na pumpe s tempo pastov mas v cene


Najmudresi pan na cenu ! Uz sa nejdem hadat ,len smiesne,asi ty rad kupujes take vraky. Pekny den.A trhova cen NA SK je 800az 1000eur s pneu!! citas PNEU!!NA SLOVENSKU! Ja niesom ten co kupi potom gumy z roku 2000 len aby mali dezen ako poniektori.Gumy budu stat dalsich 800 eur plus 670 eur si spocitaj! Trhova cena? uz dost chlapci.
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 10:40

disky za lacny peniaz, neprist si po ne ale chciet ich niekam doniest (ci po znamom alebo predajcom) a ako pozname naturu slovakov najlepsie zadarmo, nechciet ich vidiet na vyvazovacke (nemam cas na to, nepotrebujem to atd) cakat super stav tzn maximalne s oderkami? oojojoj :) pan si vysnival stav diskov a presnival sa

podla mna renovacia tych diskov nebude stat viac ako 300€ a budu v stave ako pri kupe, zvarane? opravovane obrubnikovance? skareda farba? ze su krive? keby ich dal dodo opravit a predaval by ich za 800€ v zivote by si nezistil v akom stave boli, vedel by si od predajcu len ich aktualny stav, rovnako aj teraz si vedel aktualny stav ktory vedel predajca... ten ich tiez kupil, chcel ich dat na auto ale nedal, predal ich, predal ich v stave v akom ich kupil cize stav = OK, jazdilo sa na nich, auto nehadzalo, jeden disk (ci uz bol zniceny alebo co sa s nim stalo) dokupil o ktorom podla vsetkeho tiez nevedel nic, zohnal ho len aby mal kompletnu sadu

podla kupujuceho teraz niekto ak chce predat jazdene disky musi zobrat smirgel a zacne davat dole z nich farbu len aby zistil ci niesu gitovane, zvarane a ci to bola original farba?

par tyzdnov dozadu som kupil lacno disky, pekne take ake som chcel, tiez mi ET sedelo, dosiel som si osobne po ne ajked to nebolo kusok, predajca mi ich ukazal, ponukol aj kontrolu na vyvazovacke, stav diskov som videl na zivo bol horsi nez mi ho opisal predajca (bezna vec)... nalozil som ich do auta zaplatil a isiel prec... teraz kebyze ich idem dat na vyvazovacku a boli by krive mam ist predajcovi nadavat? ohovart ho ze je podvodnik? ludia sak mam disky za super peniaze a ajked investujem 300€ do renovacie stale su lacne a viem ich predat...
 
Užívateľov profilový obrázok
M3driver
Príspevky: 2119
Registrovaný: 7.8.2006
Kraj: Bratislavský

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 10:47

ze by to bolo tym ze ho najlepsie poznaju a su s nim najcastejsie?! :thumbup:

Dodo, dneska som ti zaplatil fakturku. Prepac ze nie hned v pondelok, nestihal som :mrgreen:
(fakturu ktoru mi Dodo vystavil len preto aby mi vysiel v ustrety, na ktorej nic nezarobil)

pekne dristy sa tu pisu, normalne skoda casu. odrazu kolko odbornikov na obchod, biznis a nakoniec aj charakter...
najlepsie ako cudzi ludia hodnotia cez web cloveka, ktoreho nikdy nestretli ](*,)

vlastne, aj mna si odrbal! povedal si ze nepojdes na plno hore kopcom!! :-({|= :mrgreen:

defe napísal:
sranda ako ho obhajuju kamarati z Bratislavy :D moj nestranny nazor ze ked sa venuje predajom diskov tak mal presne vediet v akom su stave a povedat to aj kupujucemu,pre vlasnu istotu pri pripadnej reklamaci ak ak nevedel mal povedat neviem preto je taka cena a nie ze disky su ok.
kupujuci sa asi spoliehal ze je to dlhorocny klubak co ma dobru povest tak mu veril a neoveroval si to
maco zidak by mal bit potom aj dodo ked nakupuje lacno auta.
a teraz do mna! :D
M3 -> Ducati
 
Peto24
Príspevky: 542
Registrovaný: 19.4.2009
Kraj: Prešovský

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 10:54

nepochopím , kupujem vec za pár sto eur (možno aj niekto za celú výplatu ) , necham si to poslať poštou alebo známou ktorá sa do toho prd rozumie , nevidím to . keď už , dám jej presné inštrukcie ( napr. odfoť toto a toto , pošli mms ) alebo keď tie disky a cena fakt stoja za to , sadnem do auta , urobím výlet . alebo proste si poviem že je to ďaleko , stojí to dosť peňazí tak bez toho aby som to videl to nekúpim , kašlem na to . koľko ľudí vyplakáva na internete ako ich niekto obabral , ako nekúpili to čo chceli , veď len tu na bmwklube je o tom thread na pár desiatok strán . ľudia sú nepoučiteľní , bohužiaľ ..

nezastávam sa týmto doda , ale je fakt , že na toto si mal myslieť .
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9790
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 11:22

Jamikadze napísal:

Najmudresi pan na cenu ! Uz sa nejdem hadat ,len smiesne,asi ty rad kupujes take vraky. Pekny den.A trhova cen NA SK je 800az 1000eur s pneu!! citas PNEU!!NA SLOVENSKU! Ja niesom ten co kupi potom gumy z roku 2000 len aby mali dezen ako poniektori.Gumy budu stat dalsich 800 eur plus 670 eur si spocitaj! Trhova cena? uz dost chlapci.



tak odrátaj 100€ (to je tak hodnota nejakých zjazdených gúm s ktorými sa to bežne predáva) a stále tam vychádza trhová hodnota 700-900
jednoducho, chcel si lacno perfektne disky, musel si vedieť že za toľko peňazí nebudú tip-top, kúpil si, zistil že cena je primeraná stavu tak tu teraz robíš okolo toho veľké halo
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
Užívateľov profilový obrázok
Anubis-artS
Príspevky: 819
Registrovaný: 25.1.2009
Auto: Seat Ibiza FR 2016
Kraj: Banskobystrický

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 11:29

Tu niektorým ľudom dobre jebe. Nečítal som to celé, lebo to mám v piči, ale príde mi to ako keby boli kolesá dodané kuriérom? ak som to správne pochopil tak je pre mna dement kupujúci. Je jedno či je to overený, neoverený predajca, keď kupujem niečo použité, tak len osobne. Hlavne keď kúpim disky za polovičnú cenu, tak idem ešte riešiť také kokotiny ako že sú krivé ? Nevie si to človek za pár eur vyrovnať ? + opraviť zúbky po obrubníku tiež je pár eur.... niečo investujem a stále mám disky za popiči cenu, či nie ? Boha normalne ma mrzí ake kokotiny ludia riešia .... aj podla mna su tie disky OK ... nieje to TOP stav ale sú OK.

a na Doda som nepočul nikdy žiadne stažnosti, no osobnú skusenost nemám.
Obrázok
Seat Ibiza FR 2016
Ex: BMW e90 320i M-packet
Ex: BMW e46 320d
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 11:52

Kamikadze komu tu chces nahovorit ze gumy za 8kil ked ako zebrak ides kupovat najlacnejsie kolesa na trhu a ocakavat toppvice? To tam ides dat michelin pilot sport tie najlepsie? Tipujem tak wanli do 300e aj to som ta asi prehodnotil... Prosim ta neohanaj sa vyrazmi typu slovo chlapa alebo chrbtova kost ked sam trpis tym ze ziadnu nemas. Viaceri sme ta odhalili co si zac. A s tou robotou... Este tu zacni pisat ze aky su vsetci za opicami a v uk mas najlepsi job.... Stale si proti trhu nestratil! Nabuduce zajdi do bmw a kup si za 2 litre nove ked chces topovice.....
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
palo
Príspevky: 1283
Registrovaný: 28.9.2007
Auto: e34
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: malacky

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 11:56

Tak neda mi sa k tomu nevyjadrit.ja, dodo a este zopar z Vas sme boli vlastne pri zrode bmwklubu.staci si pozriet datum registracie. Boli to casy ked sme swapovali e30 a veci sme si viac menej darovali.stretali sme sa na kave a bol som hrdy ze som clen bmwklubu.
Teraz tu niekto, kto je registrovany mozno rok,kupi nieco za polovicu trhovej ceny a cuduje sa ze to nieje cukrikovy stav a snazi sa tu niekoho ociernovat lebo odrbal sam seba.
Ja sa Doda nechcem zastavat ale osobne si myslim ze nieje odkazany na to aby niekoho potreboval ojebavat.
mozno prave toto su dovody preco sem uz nechodi vacsina clenov a mam pocit ze to tu ukoncim aj ja.
ex e30 318i sedan
e34 535i sedan
ex e36 316i sedan
ex e39 523i touring
ex e46 318i sedan
ex e46 320d fl sedan
 
Užívateľov profilový obrázok
kompre
Príspevky: 899
Registrovaný: 29.10.2012
Auto: ex E90 325i
Kraj: Žilinský

Re: E70 X5 (Flame - Koho som okradol a oklamal SEM)

Utorok, 31. Marca 2015, 12:39

off topic


Nemiesam sa do coho ma nic neni, nestranne si citam po dobrom obede. Ale niektori tomu slovencinovi davate zahul riadny. Boha take chyby, ja tiez robim hrubky, stane sa, ale toto je na prepadnutie v niektorych komentoch :).

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 114 neregistrovaných