... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

obchodna sekcia
 
cptObvious

Re: Stare verzus nove BMW

Nedeľa, 30. Novembra 2014, 10:00

Maco napísal:
Vsak prave, preto vravim ze clanok o hovne aj cela tato tema...

ale vobec nie je o hovne, tato tema sluzi na masturbaciu Rotwovi a mnozstvu jeho ritolizacov na dalsie a dalsie dokazovanie toho, aki obmedzeni a zadubeni su.
Casom sa mozno dostanu do toho potrebneho stavu mysle, ktory normalne prichadza vekom a zistia, ze kazdy clovek ma svoj vlastny nazor a nikto nema univerzalnu pravdu. Ti, ktori si to myslia, vacsinou nemaju vela kamaratov, pretoze su to obmedzeni kokoti a kazdy si o nich mysli svoje. Takisto je velmi zle, ak sa ten hore popisovany model spoji este z vacsou raritou popieraca vedeckeho pokroku a pokroku ludstva, pre ktoreho cokolvek nove je apriori zle a vsetko stare bolo lepsie.

Ano, stare auto boli ine ako dnesne, nemali tolko elektoniky, boli lahsie a bolo v nich viac vsetko citit.
Nie NEBOLI rychlejsie
Ano, stare auta boli mechanicky jednoduchsie.
Nie, NEBOLI spolahlivejsie.

Ano mam rad nove auta, pretoze mam rad aj pohodlie, aj bezpecnost, aj rychlost ale hlavne mam rad auto, ktore mi sluzi, nie ja jemu.
Nie nie som picka metrosexual. Pozdravujem aspiranta na kokota roku. Neviem, ake tazke je pre dospeleho cloveka pochopit, ze to, ze mu tu klubaci vysvetluju, ze tie auta boli fajn pred 20 rokmi ale teraz su to rozpadavajuce sa sroty, na ktorych sa clovek boji prejst z jedneho konca slovenska na druhy bez toho aby sa to nerozpadlo, nie je kydanie na ne ale holy fakt

Rottwa napísal:
Metrosi a picky si budu stale obhajovat svoje moderne modely a kydat na stareharaburdy. Ale pravi milovnici vedia o com je ten pocit 8) :




Je Rotwa obmedzeny clovek? ...asi kazdy zdravy clovek odpoved vie :mrgreen:
 
revenge
Príspevky: 1120
Registrovaný: 14.2.2011
Kraj: Trenčiansky

Re: Stare verzus nove BMW

Nedeľa, 30. Novembra 2014, 10:36

Ja by som povedal tiež že BMW je v dnešnej dobe viac mainstream,proste idu cestou vyšších ziskov.
 
Užívateľov profilový obrázok
Rottwa
Autor témy
Príspevky: 1458
Registrovaný: 19.8.2010
Kraj: Zahraničie

Re: Stare verzus nove BMW

Nedeľa, 30. Novembra 2014, 12:10

cpt.: Posledny ktory nepochopil ze netvrdime ze nove je horsie ? Je to bezpecnejsie, rychlejsie a lacnejsie na vyrobu. Ale my mame radsej to starsie. Ja som len rad ze sa najdu ludia ako ty, ktori su to ochotni kupit, aspon davas ludom ako ja pracu, nech si mozme kupit to, co zas mame radi my. Dakujeme pekne O:)

jedna skupina ludi sa tu urcite najde :D hlavne cas 1:05. Niekoho proste bavi sa v tom vrtat a nemat to take, ako je to od vyrobcu. Stale nieco ladit a skusat. Treba sa zmierit s tym, ze pre niekoho to co mas ty, je proste nudne. A ze na kazdy den radsej nieco nove so systemami ? Mozno, ale za seba zas mozem povedat ze v novych autach travim tolko casu, ze ked mozem, radsej sa vratim k tym rokom minulym. Aj na kazdy den. A ze keby sme mali tolko penazi ako ty, ze by sme urcite jazdili na niecom novom ? Zas si niesom isty, ci by sme radsej nekupili nieco starsie a za tie zvysne peniaze si to neurobili po svojom. Tak to proste je tak nas nepresivedcaj stale o svojej pravde, ako ti tu uz nejeden clovek napisal. A nerob zbytocne negativne emocie.
 
Užívateľov profilový obrázok
ROKI49
Príspevky: 2998
Registrovaný: 10.8.2012
Auto: G20 330i
Kraj: Bratislavský

Re: Stare verzus nove BMW

Nedeľa, 30. Novembra 2014, 12:22

chapem, ze na porovnanie tych dvoch osob to vzdy zatiahli do extremu, ale jak to video kurva suvisi s temou stare vs. nove? To ako kazdy, kto ma radsej novsie je automaticky non car guy co ako? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

zacina to tu byt riadne absurdne.

PS: mam rad stare, mam rad nove.....preto viem, ze to netreba porovnavat.
PRÍBEH: ex E39 525d, 2003, Individual Obrázok
ex F30 330d, 2013 Obrázok
G20 330i, 2022 Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Rottwa
Autor témy
Príspevky: 1458
Registrovaný: 19.8.2010
Kraj: Zahraničie

Re: Stare verzus nove BMW

Nedeľa, 30. Novembra 2014, 12:28

Praveze opacne. Napriklad aj vomack, ktory si ide svoje s novymi modelmi uznava stare klasiky. Aj ked su to stare haraburdy bez posilovaca :lol: A ide o ten cas 1:05. Ze okamzite otazka ci sa v tom uz vrtal. Ale pre nietkorych je jedno co je to za auto, je to proste "stare" tym padom zle. A absurdne je len to, ze tu ludia odcudzuju druhych za nazor. Ale to tu mame vsade a preto funguje forum :-"
 
Užívateľov profilový obrázok
Dogg88
Príspevky: 6052
Registrovaný: 25.1.2009
Auto: n/a
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Stare verzus nove BMW

Nedeľa, 30. Novembra 2014, 12:38

cptObvious napísal:
...
Nie, NEBOLI spolahlivejsie.
...

ale no...nemyslis ze toto skor zavisi od konkretneho modelu?
mas aj v dnesnej dobe spolahlive a nespolahlive auta, rovnako ako v minulosti :wink:
cptObvious napísal:
[... tie auta boli fajn pred 20 rokmi ale teraz su to rozpadavajuce sa sroty, na ktorych sa clovek boji prejst z jedneho konca slovenska na druhy bez toho aby sa to nerozpadlo, nie je kydanie na ne ale holy fakt
...

Uznaj ze toto si tiez zabil kokotinu...pises a autach v zlom tech. stave, nie o starych autach. Pochop ze stare sa nerovna automaticke zle / vadne / rozpadnute. Sused ma e30 kabrio na ktorom bol v lete na vylete vo Francuzsku a predstav si, nerozpadlo sa mu to auto :shock: sila co? :lol:
clovek co len jazdi a nestara sa moze mat dojebane aj 2 rocne auto tak ze sa v nom budes bat vyst za mesto...takze prosim ta neskatulkuj ze stare = rozpadnute, to je blbost :wink:
Klub tvoria ľudia, nie autá...
________________
W140 & S210 & E36 & E36 & E34 & GIII & C5 & 312
________________
Mám prázdny život a žiadnych kamarátov, preto sedím celý deň na internete, stalkujem ľudí a vnucujem im svoje správne názory. Marián K., Trenčín
 
Užívateľov profilový obrázok
Rottwa
Autor témy
Príspevky: 1458
Registrovaný: 19.8.2010
Kraj: Zahraničie

Re: Stare verzus nove BMW

Nedeľa, 30. Novembra 2014, 13:02

V com radsej do Francuzska na vylet ?

Obrázok

Obrázok

Obrázok

alebo

Obrázok

Obrázok

alebo

Obrázok
 
PetoK
Príspevky: 9688
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Stare verzus nove BMW

Nedeľa, 30. Novembra 2014, 13:04

Ver tomu ze 99.9999999999999999999% fora by bralo i8... :thumbup:
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Stare verzus nove BMW

Nedeľa, 30. Novembra 2014, 13:14

Kebyze mam doma i8 aj 507, tak do FR idem urcite na i8. A 507 by som potom pomaznal po navrate domov a odprosil ju o odpustenie a isiel sa s nou povozit po okolitych dedinkach. :mrgreen:
Na dlhe trasy a denne dochadzanie budu nove aute proste lepsie z dovodov, na ktorych sme sa zhodli uz skor.
507 je ale kapitola sama o sebe. To je pre mna jedno z najkrajsich aut vobec.

Nevidim dovod preco tu Rottwa musi furt podnecovat burlivu debatu a vesat ostatnym na nos, ako strasne zboznuje stare auta [lebo je zrejme "pravy milovnik"] a aku su tie nove nakkt a ze si ich kupuju iba "picky a metrosexuali"... :-k
](*,)
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
PetoK
Príspevky: 9688
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Stare verzus nove BMW

Nedeľa, 30. Novembra 2014, 13:19

JJ, presne tak, suhlas... ja raz nepochopim ako moze byt niekto taky obmedzeny... #-o #-o

a pridam maly nedelny zakusok...

http://www.youtube.com/watch?v=q-ORsGXPTwY
http://www.youtube.com/watch?v=kAyrz32rEeU

myslim ze este len pride doba, kedy nad tym budu slintat vsetci milionari... v ZA uz jedna je... :thumbup:
 
Užívateľov profilový obrázok
Rottwa
Autor témy
Príspevky: 1458
Registrovaný: 19.8.2010
Kraj: Zahraničie

Re: Stare verzus nove BMW

Nedeľa, 30. Novembra 2014, 13:26

Ak to tak vyznelo tak sorry, ja nikomu nechcem nic vnucovat. Len som sa podelil o skusenost. (asi psoledny krat :D a to o pickach bolo skatulkovanie, uznavam) :-k Ved ked zla debata tak delete
 
Užívateľov profilový obrázok
EBOLA
Príspevky: 4381
Registrovaný: 3.10.2007
Auto: E46 325xiT, mini 1,6
Kraj: Banskobystrický

Re: Stare verzus nove BMW

Nedeľa, 30. Novembra 2014, 17:25

nic nedeletujte. petok aj omacka napisali spravne. inak nebyt tejto debaty tak o tej cervenej kraske ani neviem :oops: viem, ze to je na lincovanie ale kompletnu bmw historiu nemam nastudovanu ;-)
 
maniaczv

Re: Stare verzus nove BMW

Nedeľa, 30. Novembra 2014, 18:10

keby nebolo takych ludi co ich bavia stariny tak take auto ako 507 nieje uz medzi namy jedine tak v muzeu ...
Stare auto by nemalo byt ako daily ale ako hobby --
 
PetoK
Príspevky: 9688
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Stare verzus nove BMW

Nedeľa, 30. Novembra 2014, 18:13

Tu nejde o hobby,ale o to ze zakomplexovany magor tvrdi ze nove auta su cisty crep. A to je cely problem. Ale to skoda komentovat...
 
sebastiaan
Príspevky: 370
Registrovaný: 1.1.2014
Kraj: Bratislavský

Re: Stare verzus nove BMW

Nedeľa, 30. Novembra 2014, 18:31

PetoK napísal:
Tu nejde o hobby,ale o to ze zakomplexovany magor tvrdi ze nove auta su cisty crep. A to je cely problem. Ale to skoda komentovat...


To vám tu fakt niektorým stojí za to sa tu navzájom dourážať ako keby tu išlo o nejakú cenu? Nechápem :-k

ROKI49 napísal:
zacina to tu byt riadne absurdne.

PS: mam rad stare, mam rad nove.....preto viem, ze to netreba porovnavat.


:thumbup: =D> Presne tak. Už sa to tu viac krát za tých dvadsať strán povedalo a neviem prečo sa to naťahuje jak sopel... Proste každý má rad niečo iné. Porovnávať "zážitky" je úplne subjektvne, ešte k tomu aj medzi autami kde je vo výrobe asi dvadsaťročná medzera.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 36 neregistrovaných