... všetko o BMW ...

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Martin46
Príspevky: 2177
Registrovaný: 28.6.2007
Auto: BMW 130i +Quaife
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: BMW 850i chcel by som kupit... rady, skusenosti atd ....

Piatok, 21. Novembra 2014, 21:42

na obcasne vylety sa viac oplati e24 635csi napriklad... tam nie je tolko elektroniky a okrem karosarciny sa to "da" uservisovat

... ale asi tiež trpím sebaklamom :DD moju e24 som dal na renovaciu a to bola v super stave, uz som zaplatil ako za e60 iba práca + diely (a diely počitam cenu bez dph). Stále je to lacnejšie ako osmička

p.s. mishroom - teším sa na video výfuku, prípadne spravíme nejaké stretko :)
 
Užívateľov profilový obrázok
Mishroom
Príspevky: 1293
Registrovaný: 27.9.2010
Auto: e39 ze Stupavy
Kraj: Banskobystrický

Re: BMW 850i chcel by som kupit... rady, skusenosti atd ....

Sobota, 22. Novembra 2014, 17:06

Martin46 napísal:
na obcasne vylety sa viac oplati e24 635csi napriklad... tam nie je tolko elektroniky a okrem karosarciny sa to "da" uservisovat

... ale asi tiež trpím sebaklamom :DD moju e24 som dal na renovaciu a to bola v super stave, uz som zaplatil ako za e60 iba práca + diely (a diely počitam cenu bez dph). Stále je to lacnejšie ako osmička

p.s. mishroom - teším sa na video výfuku, prípadne spravíme nejaké stretko :)


Video bude (poslem) AMA uz konecne vyfuk dodala uz len nahodit :D a stretko velmi rad ale neviem ci uz bude auto schopne - uz sa v motore dost pomenilo ale neviem ci uz pojde ako ma..... kazdopadne na jar uz musi byt schopne a konecne aj pekne. Dufam ze nenasnezi a dostanem sa do lakovne .... inak tvoja 6ka je totalna supa ked bude prilezitost mohli by sme dat nejaku jazdu a dufam ze sa 6ka a 8sma stretnu aj na NIVE :thumbup:
Cafte

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný