... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

bmwtt.sk
 
lucker
Autor témy
Príspevky: 47
Registrovaný: 6.6.2012
Auto: 530xd e61@ 320d e46
Kraj: Trenčiansky

Ventilátor kúr(v)enia

Štvrtok, 13. Novembra 2014, 23:48

Ahojte. Vedeli by ste mi prosím poradiť v čom môže byť problém? Mám 320d 110kw s digitálnou klímou a v poslednom čase mi začalo blbnúť kúrenie. Keď mám pustené fúkanie tak mi fúka koľko si nastavím, ale sem tam prestane úplne fúkať na ľubovolne dlhú dobu a potom sa zas po čase spustí. Myslel že budem mať problém s ježkom kúrenia, tak som ho vymontoval pocínoval kontakty ako to je aj v návodoch ale problém sa neodstránil. Preto som premeral prúd do ventilátora a chyba je v tom že, do neho prestane úplne tiecť prúd. Motorček ide ináč čisto nezadrháva sa nepíska... Neviete kde môže byť problém?
 
Užívateľov profilový obrázok
januar
Príspevky: 772
Registrovaný: 18.9.2007
Auto: e90 320i
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Malacky

Re: Ventilátor kúr(v)enia

Piatok, 14. Novembra 2014, 06:53

Skus pohybat s kontaktami co idu do jezka, Lebo mne sa obcas stane ze my prestane ventilator fungovat ale po pohybani toho daného konektora co ide do jezka zacne fukat.
 
lucker
Autor témy
Príspevky: 47
Registrovaný: 6.6.2012
Auto: 530xd e61@ 320d e46
Kraj: Trenčiansky

Re: Ventilátor kúr(v)enia

Sobota, 15. Novembra 2014, 10:04

k ježkovi je celkovo zlý prístup a keď by som sa mal k nemu hrabať vždy keď to zblbne by bolo dosť otravné... preto by som rád tento problém vyriešil lebo teraz v zimnom období budem potrebovať vetrák na odrosenie skiel častejšie. máte niekto nejaké skúsenosti v čom to môže byť alebo čo treba vymeniť?
 
Užívateľov profilový obrázok
januar
Príspevky: 772
Registrovaný: 18.9.2007
Auto: e90 320i
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Malacky

Re: Ventilátor kúr(v)enia

Sobota, 15. Novembra 2014, 10:16

No tak staci ty dat dole kryt ako mas odkladaciu skrinku dole ako fuka na nohy a skus pohybat s tym zväzkom kablov co ide do toho jezka. Vyskusaj toto ked ty nepojde ventilator aby si vedel ci to je ono.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 26 neregistrovaných