... všetko o BMW ...

obchodna sekcia
 
MaTuloo
Autor témy
Príspevky: 619
Registrovaný: 22.4.2011
Kraj: Prešovský

Neznámy prvok výbavy.

Nedeľa, 9. Novembra 2014, 17:41

Zdravím chalani, mám vo výpise výbavy svojej E34 takýto prvok
S655A Satellitentuner
Načo to je? V výbave mám aj origo motorola autotelefón tak ma napadá že to má nejaký súvis s telefónom. Taktiež v zadu je čierna krabica cca 30X10cm a idú do nej chinche ako napr. na hudbu, a taktiež pri rádiu sú 2 chinche.


Dik za každú radu. :thumbup:
Prílohy
DSCF3203.JPG
DSCF3192.JPG
Naposledy upravil/-a MaTuloo v Pondelok, 10. Novembra 2014, 23:15, upravené celkom 1 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
sklenus
Príspevky: 423
Registrovaný: 2.3.2010
Auto: e34 524tdA
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Neznámy prvok výbavy.

Nedeľa, 9. Novembra 2014, 21:16

s tou výbavou neporadím, ale tá spomínaná krabica, pokiaľ je pod platom v kufri, tak by to mal byť CD-changer, vo výbave snáď weschler :D alebo tak nejak, bývalo to na strane vodiča umiestnené

zosilovač rádia bol pod kufrovým tapacírom pri ľavom zadnom svetle, možno tam nájdeš aj ten satelitný modul
oo=[ ][ ]=oo
 
maniaczv

Re: Neznámy prvok výbavy.

Nedeľa, 9. Novembra 2014, 22:15

Nvm strielam ale nemoze to byt daka haluz k radio becker traffic pro alebo teda bmw traffic pro ???
 
MaTuloo
Autor témy
Príspevky: 619
Registrovaný: 22.4.2011
Kraj: Prešovský

Re: Neznámy prvok výbavy.

Nedeľa, 9. Novembra 2014, 23:24

Skusim to odfotiť a dam tu foto pre predstavu ako to vyzera, CD menič to nebude.
 
maniaczv

Re: Neznámy prvok výbavy.

Utorok, 11. Novembra 2014, 23:39

hodil som to do googla a hned to vyplulo toto

takze pravdepodobne to je zvysok z telefonu ..



http://butelefon.ru/region/moskva/motor ... -ccuf2170a
 
MaTuloo
Autor témy
Príspevky: 619
Registrovaný: 22.4.2011
Kraj: Prešovský

Re: Neznámy prvok výbavy.

Utorok, 11. Novembra 2014, 23:52

Zvyšok ako zvyšok, ono ja k tomu mam aj ten držiak s antenou v pripade použivania telefonu aj mimo auta. Akurát mi tam nesedia tie chinche, totižto rovnaké mám aj pri rádiu, tak či to náhodou nebolo nejako prepojené aj s rádiom. Totižto na šoférovej strane pri stĺpiku je aj mikrofón čiže ma napadá či sa to celé nedá používať aj ako handsfree, ale toto je čisto len môj dohad. Prípadne nedá sa zistiť aké tam bolo rádio od výroby? Momentále tam mám BMW Bawaria Reverse III, a to sa na tie chinche napojiť nedá.


maniaczv napísal:
hodil som to do googla a hned to vyplulo toto

takze pravdepodobne to je zvysok z telefonu ..



http://butelefon.ru/region/moskva/motor ... -ccuf2170a
 
klapka
Príspevky: 176
Registrovaný: 8.11.2014
Auto: e92 + cuker e34 :D
Kraj: Banskobystrický

Re: Neznámy prvok výbavy.

Streda, 12. Novembra 2014, 07:38

da sa sak hod do decodera vinko a tam by si mal mal napisane ake radio bolo v aute ..
 
Užívateľov profilový obrázok
j.matrix
Príspevky: 940
Registrovaný: 31.1.2012
Auto: BMW 320d E46
Kraj: Žilinský
Bydlisko: RK & BA

Re: Neznámy prvok výbavy.

Streda, 12. Novembra 2014, 08:00

satelitny tuner, cize malo by to byt satelitne radio, co sa mi zda dost divne na tie roky :) ale ked som bol v amerike tam som take mal. nemuselo to stale preladovat na inu frekvenciu a nesustalo :mrgreen:

co sa tyka tej skatule, to vyzera ako k autotelefonu skor ale moze to byt aj k tomu
 
klapka
Príspevky: 176
Registrovaný: 8.11.2014
Auto: e92 + cuker e34 :D
Kraj: Banskobystrický

Re: Neznámy prvok výbavy.

Streda, 12. Novembra 2014, 16:20

ved tam je seriove cislo to sa hodilo do googlu a vypluje ti to tu haluz od motoroly ci co to je .

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 40 neregistrovaných