... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
rasto524
Autor témy
Príspevky: 595
Registrovaný: 7.3.2008
Auto: bmw e39 530i
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Spojene VAŽECké emiráty

e39 530i otazka ohladom odvzdusnenia

Sobota, 11. Októbra 2014, 20:26

chlapi potrebujem radu ako co najlepsie odvzdusnit chladiaci system, dôvod sa nepytajte ale proste co si clovek neurobi poriadne sam tak to ma na pi..........postup na odvzdusnenie som si precital v knihe "JAK NA TO" podla toho som to spravil ale moja otazka znie:

ked mam zohriaty motor a otvorim odvzdusnovak pri termostate urobi mi to asi tolko ze to vypluje kusok vody a potom ako keby odtial tahalo vzduch dnu do systemu, zacne sa ozyvat vodna pumpa ako ked ma malo vody, tak som to rychlo zatvoril....ked som pozeral nejake videa na youtube tak vzdy im z toho odvzdusnovaka bud isli bublinky alebo aspon stale voda...
a teraz ta otazka: robil som to dobre??? alebo mam este otvorit aj viecko na nadobke na chladici (i ked by sa to asi nemalo ked je to tak zohriate nie?) a ked hladina moc klesne tak doliat vopred zohriatu destilovanu vodu aby sa to zas nejako nezavzdusnilo ??????

robil som to nosom na kopci a motor nastartovany, kurenie na 32stupnov a ventilator kurenia najpomalsie teplota kvapaliny podla bc ukazovala 93stupnov


vopred dakujem za odpovede
bmw e39 530i "01

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných