... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

Ste za používanie spomenutej štruktúry názvu tém?

áno
105 (99%)
nie
1 (1%)
mám iný nápad (vyjadrím sa v téme)
Žiadne hlasovania
 
Celkom hlasov: 106
reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Gorgi
Príspevky: 926
Registrovaný: 20.4.2009
Kraj: Bratislavský

Re: Sprehľadnenie našich tém...

Piatok, 5. Marca 2010, 15:59

No ja by som to skor rozdelil podla oznacenia spravit vetvy napr. E34,E39 ...atd , a po kliknuti na dany model budu dalej prispevky len k tomu modelu.Lebo aj ja tuto musim hladat na dany model vecia kyym nieco najdem prejde aj pol dna. A takto by to myslim bolo doost jednoduhsie a prehladnejsie :-k co vy nato ?

Aha, uz to tu bolo navrhnute, takze potom by som bol ZA tento sposob spriehladnenia =D>
 
Užívateľov profilový obrázok
LuCKy
Autor témy
Príspevky: 2235
Registrovaný: 29.1.2007
Auto: BMW 530iMola
Kraj: Žilinský

Re: Sprehľadnenie našich tém...

Piatok, 5. Marca 2010, 17:47

Pani, vsetko sa da. Ale rozdelenie tried este na modely by bolo dost chaoticke, preto tj tak ako tj.
Ak niekto pise temu, ktora je vseobecna, tak do nazvu nemusi uviest model.
Pokial ide o "rozklikavacku" pre vyber modelu pre nazov temy, tak nezabudajme, ze toto forum bezi na phpBB a dodatocne upravy kodu by sposobovali problem pri prechode na novsiu verziu (nepisem, ze sa to neda osetrit ale je to nieco naviac a uz aj teraz je toho okolo fora dost). Ak sa to da vyriesit nejakym rozsirenim, tak napiste akym. Kazdopadne tj uz otazka na TiTAN-a.

LuCKy
Slovenčina pre BMW palubný počítač/navigáciu v modeloch E38, E39, E46, E53, E83. Jednotky MK3 a MK4. Na výber celkovo tri verzie pre oba typy jednotiek. Viac na našom webe www.elceka.sk/bmw-palubny-pocitac-v-slovencine
Denne svietenie, zatial len BMW do 03/2007.
-
Obrázok
-
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
LuCKy
Autor témy
Príspevky: 2235
Registrovaný: 29.1.2007
Auto: BMW 530iMola
Kraj: Žilinský

Re: Sprehľadnenie našich tém...

Piatok, 5. Marca 2010, 17:48

Nakolko dochadza k porusovaniu pravidiel pri vytvarani tem, budu tieto presuvane do kosa!

LuCKy
Slovenčina pre BMW palubný počítač/navigáciu v modeloch E38, E39, E46, E53, E83. Jednotky MK3 a MK4. Na výber celkovo tri verzie pre oba typy jednotiek. Viac na našom webe www.elceka.sk/bmw-palubny-pocitac-v-slovencine
Denne svietenie, zatial len BMW do 03/2007.
-
Obrázok
-
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
eEDOo
Príspevky: 860
Registrovaný: 16.8.2010
Auto: BMW E61
Kraj: Žilinský

Re: Sprehľadnenie našich tém...

Štvrtok, 14. Októbra 2010, 11:37

hi,
som tu vlastne new, tak mozno pisem uz aj po funuse:) ale mne by sa mozno pozdavalo aj nieco na taky styl ako maju na vw-club.cz, konkretne mam na mysli sekciu SAG (Sharan, Alhambra, Galaxy). Mam este alhambru doma a obcas na to forum zavitam.
Je tam urobeny abecedny zoznam tem s kratkym popisom problemu a linkom na danu temu. Volaju to tam Sherlock. Podobne temy/problemy sa potom zlucuju do tej jednej (ak niekto novy napr. zalozi novu temu bez toho aby hladal na fore, tak admin tu temu presunie do uz existujucej temy a potom si v tej teme mozno autor najde uz aj odpoved/riesenie).
Neviem to dobre popisat takto, najlepsie by to bolo vidiet. Tu je link http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=50&t=27441

Len by to mozno bolo treba trocha prisposobit pre potreby BMW 5, kedze tu je trocha viac modelov (napr. tym zapisom modelu pred nazov temy, ako tu bolo spomenute uz), ale myslim si, ze by to nebolo zle. Lahko by sa v tom dalo vyhladavat. Tot moj nazor.
Jazdim ako dochodca za 12l :(

------------------------------------------
 
Užívateľov profilový obrázok
depressman
Príspevky: 546
Registrovaný: 25.3.2010
Auto: BMW E39 530i
Kraj: Košický

Re: Sprehľadnenie našich tém...

Štvrtok, 14. Októbra 2010, 12:11

Som za!!! Treba to sprehladnit, clovek hlada ako somar niekedy a to co hlada vlastne najde niekde inde. :-k
BMW E39 530i, 5/2001 M-Packet
 
pozno
Príspevky: 17
Registrovaný: 17.9.2012
Kraj: Žilinský

Re: Sprehľadnenie našich tém...

Streda, 4. Júna 2014, 22:11

priam genialne rozdelenie som zazil na VW golf fore - rada potom veci tykajuce sa podvozku motora .....

zbytocne opisovat treba pozret

http://vwgolf-club.top-forum.net/forum

dik
:)
 
pozno
Príspevky: 17
Registrovaný: 17.9.2012
Kraj: Žilinský

Re: Sprehľadnenie našich tém...

Štvrtok, 11. Septembra 2014, 17:04

som za....

najlepsie nieco taketo....

http://www.vwgolfclub.net/forum

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných