... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
obchodna sekcia
 
Pancak
Autor témy
Príspevky: 90
Registrovaný: 2.2.2013
Auto: E36 Coupe 318is
Kraj: Trnavský

Re: [E36 318is coupe] Rozhodnute aky motor S13 :)

Pondelok, 25. Augusta 2014, 21:58

Trosku zaktualizujem, co prebehol na aute: Na kompletku rozobrate, ostalo iba par kablov v aute. Predok sa zbavil uplne uz hrdze, tak sa zacali robit finalne prace co sa tyka lakovacky motoroveho priestora. Osterenie kasne, nastrek bodycka atd, je tam toho moc. Zas som zacal by nerozhodny z motorom :D...Momentalne pojdem riesit polyuretany pravdepodobne powerflex ale este neviem. Potom zacnem skladat brzdovy system, rozmyslam ze dam upgrade brzd do predu stvorpiestiky r32 a do zadu 2 piestiky r32, myslim ze by to malo stacit :D.

Prikladam link kde si mozete pozriet fotky ako sa auto momentalne vyzera: https://plus.google.com/u/0/photos/1048 ... 9626635633
ex BMW e36 318is Coupe

Nissan S13 240SX
 
Užívateľov profilový obrázok
popo3d
Príspevky: 246
Registrovaný: 17.7.2010
Auto: 318is
Kraj: Košický
Bydlisko: Košice

Re: [E36 318is coupe] S13 momentalny stav :)

Utorok, 26. Augusta 2014, 15:43

super :thumbup: drzim palce nech to jazdi cim skor
 
Užívateľov profilový obrázok
F!z:k
Príspevky: 763
Registrovaný: 9.6.2008
Auto: E36, E32
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: [E36 318is coupe] S13 momentalny stav :)

Utorok, 26. Augusta 2014, 18:25

Och pozrel som si to 3x po sebe celu tu galeriu, krasa :smile: Ako s tym planujes jazdit? Bomby ci skor zachovat pre dalsie generacie? :D Inak montana cans su moje oblubene farbicky :thumbup:

To auto je designovane na jazdu bez zadneho naraznika sa mi zda podla tych stylovych krizov ktore su inak zakryte :D Jak som to uvidel, hned som mal v mysli toto i ked to asi nebude tvoja cesta :D

Obrázok
by xrastina, on Flickr
Preco je havran ako pisaci stol?
Obrázok
Obrázok
 
Pancak
Autor témy
Príspevky: 90
Registrovaný: 2.2.2013
Auto: E36 Coupe 318is
Kraj: Trnavský

Re: [E36 318is coupe] S13 momentalny stav :)

Streda, 27. Augusta 2014, 15:36

Dakujem :)...To kridlo vyzera brutalne :twisted: , no neviem co by povedali zeleny keby ma uvideli tak jazdit. Urcite mam v plane s tym jazdit aj bokom, inak by sa neoplatili take prachy do podvozku :). Myslim ze tuto zimu to ostane v garazi este, nie su financie na motor. Momentalne objednavam polyuretany a rozmyslam ci rovno aj swapnem brzdy za r32 :D (stvropiestiky) :D.
ex BMW e36 318is Coupe

Nissan S13 240SX
 
Užívateľov profilový obrázok
bajer88
Príspevky: 337
Registrovaný: 30.1.2013
Auto: vaše mamky
Kraj: Bratislavský

Re: [E36 318is coupe] S13 momentalny stav :)

Streda, 27. Augusta 2014, 22:30

Vsak to hsdčko už bolo v aute nie ?
 
Pancak
Autor témy
Príspevky: 90
Registrovaný: 2.2.2013
Auto: E36 Coupe 318is
Kraj: Trnavský

Re: [E36 318is coupe] S13 momentalny stav :)

Sobota, 1. Novembra 2014, 17:17

Ano bolo...

Takze po dlhej dobre prispejem aj tu. Na aute je vela prace odvedenej. Motorovy priestor dostal matny lak, predna naprava je nahodena komplet v polyuretane aj ulozenie servoriadenia. Nadrz dole, zadna naprava dole, zbavovanie hrdze zadnej casti auta (najcastejsie skorodovanie miesto s13-tok), novy nastrek gumoasfaltu, su tam aj nejake vyvarovacky. Napravnica isla na opieskovanie bola povrchovo chytena, chcel som to mat kvalitne tak som obetoval tych 20€ za opieskovanie, potom antikorozny zaklad a na to ostra zelena od montany :). DW ramena som prestriekal tiez z oranzovej do zelenej tak isto aj seriove ramena ktore budu "obute" do polyuretanov od Energy suspension. Na aute boli povodne hlinikove vlozky napravnice, toto riesenie sa mne nepacilo pretoze seriove ulozenia uz boli ***. Tak som sa rozhodol ze dam polyuretanove znacku este neviem. Povodne sroby uz boli tiez chytena ako na kazdom aute, tak som ich poslal na galvanicke pozinkovanie zltym zinkom.

Zacal sa aj motor skladat, zatial to zostane legalne(ka24e, chut jazdit je velka takze zatial si vystacim aj s tymto). Mimochodom ked tam pojde turbo tak to bude slusne povozenie :)....motor dostal komplet pretesnovaciu sadu, hlava isla na brus( nakoniec bola iba prelestena, nebola kriva) + zabrusene sedla ventilov. Motor bol zbaveny vsetkych emisnych prvkov ako je egr, klapky v sani, vacsina podtlakov bola zrusena.
ex BMW e36 318is Coupe

Nissan S13 240SX
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 84 neregistrovaných