... všetko o BMW ...

Moderátori: k33p, Hugino, jkk

reklamne predmety bmwklub.sk
 
dencu.bel
Autor témy
Príspevky: 40
Registrovaný: 16.7.2014
Auto: E36 325i Coupe
Kraj: Bratislavský

e36-318iS

Štvrtok, 17. Júla 2014, 22:51

omluvam sa adminom vopred ze som tento topic vcera zadal do pokecu. takze este raz v skratke :)
naskytla sa mi moznost kupit 318iS coupe z 96, ktora bola dovezena z nemecka. posledna STK a EK bola v 2007, auto by malo ostat prihlasene ale majitel vraj na nom jazdil aj po prepadnuti kontrol. najskor tam hrozi aj celkom mastna pokuta za neplatenie, co som pozeral internet. auto momentalne stoji v servise, na betone bez strechy asi tri roky a nejazdi. pri poslednej STK a EK v 2007 malo 183tisic km, teraz ma 208, co celkom sedi, teda snad ako to nebolo stocene este v nemecku. bol som ho obzriet, nevyzera najhorsie, na pohlad vyzera aj podvozok celkom zachovaly, no na zdvihaku som to este nevidel. pod kapotou samozrejme pavuciny nechybali :D, vybava su tam polokozene sedacky, dnes ma admin Hugino presvedcil ze tam nie je klima :/, komplet od vyroby v M pakete, orig bmw disky a este nejake serepeticky :) s majitelom servisu som sa dohodol ze auto da ako tak dohromady a vymeni naplne. dozvedel som sa ze uz objednava palivove cerpadlo, leboyistili ze je pokazene.
moja otazka na vas :)
co mozem od takejto odstavenky cakat, na co si dat pozor, co tam obzret, ci by ste isli do toho a priblizne za aku sumu :)
za vsetky nazory a postrehy budem velmi vdacny
dakujem

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 33 neregistrovaných