... všetko o BMW ...

Moderátor: jkk

obchodna sekcia
 
Saly116
Autor témy
Príspevky: 15
Registrovaný: 21.7.2013
Auto: BMW
Kraj: Bratislavský

Angel eyes problem

Pondelok, 30. Júna 2014, 18:46

caute nevidel som žiadnu podobnu temu tak som založil novu
neriesili ste niekto problem z parkovackami angel eyes po vymene za ledkove z original chladicom a 1k odporom mi vyhadzuje aj tak chybu.Problem je vtom ze RJ si pravdepodobne kontroluje chyby žiaroviek pred zapnutím svetiel skusal som to prepojit obycajným kablom resp.jednou žilkou kabla z napajania na kostru vtedy mi chyba nenaskocila a bolo vsetko vporiadku len stym že som mal vypnute svedla svetla som nezapol lebo by sa prepalila samozrejme ta žilka.Prepojil som to odporom najprv 500m chyba vyskocila potom 200m chyba tiež vyskocila mensim som to už nechcel skusat lebo asi by sa po zapnuti svetiel zohrial a prepalil ten odpor.
Neriesili ste niekto takuto chybu Dik za odpovede
 
Užívateľov profilový obrázok
Matej92
Príspevky: 169
Registrovaný: 16.3.2014
Auto: BMW 116D
Kraj: Prešovský

Re: Angel eyes problem

Pondelok, 30. Júna 2014, 19:25

Jedni čo ti viem poradiť napíš ba nick Senor89 on bude vedieť co s tým
 
Užívateľov profilový obrázok
kamil9
Príspevky: 688
Registrovaný: 23.8.2011
Auto: BMW i3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Tulčik

Re: Angel eyes problem

Pondelok, 30. Júna 2014, 19:36

 
Saly116
Autor témy
Príspevky: 15
Registrovaný: 21.7.2013
Auto: BMW
Kraj: Bratislavský

Re: Angel eyes problem

Pondelok, 30. Júna 2014, 20:09

tie original odpori som už skusal len tam je problem že RJ dava male napajanie pri zapnutí klucika a ten odpor je moc velky potreboval by som mensi skusal som to tou jednou žilkou z kabla len to je zase moc male lebo pri zapnutí svetiel by sa odpalil a takisto sa odpali aj mensi odpor ked zapnem svetla takže potrebujem nieco akurat len to asi neni este som premyslal že by som mohol skusi male jazickove rele ktore ma urcity odber resp.odpor že ked zapnem zapalovanie tak ide na svetla 0,18v rele by sa nezoplo ale malo by nejaky odpor a ked zapnem svetla tak sa zopne a bude svietit normalne len to je take dost zdlhave skor by som neco jednoduchsie potreboval :D
 
Užívateľov profilový obrázok
Matej92
Príspevky: 169
Registrovaný: 16.3.2014
Auto: BMW 116D
Kraj: Prešovský

Re: Angel eyes problem

Štvrtok, 10. Júla 2014, 21:37

Akyyyy je rozdiel vo svetlach facelift a pred facelift ja mam 2010 face. A svetla sa mi pacia pred face 2004 az 2007 v com je rozdiel pasuju tam pasuje prípojka montáž ? V čom su odlišné? Uz som fakt bezradny nechcem tie nove z CCLF krúžkami ci ako sa volaju chcem depa kde sa da meniť farba a nikde neviem nájsť cierne pre facelift Prosím pomôžte ....

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných