... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, Kraken, johnyfly1

obchodna sekcia
 
ferdy91
Autor témy
Príspevky: 217
Registrovaný: 12.8.2012
Auto: 318is m42,e61 530i
Kraj: Banskobystrický

e36 buchanie odpredu

Nedeľa, 22. Júna 2014, 09:47

Zdravim klubaci mam na vas mensiu prosbu uz dlhsie ma sere buchot od prednej napravy konkretne od pravej casti auta.Kaslal som na to ale posledne ked som daval dole koleso dralo mi gumu z vnutornej strany.Skontrolovane ulozenie tlmica capy spodny aj na riadeni.Tycky stabilizatora silenty na ramenach vsetko ok.Raz som skusil pokyvat volantom hore dole a na tyckach bola vola avsak neviem ci priamo v tyckach kedze tycky som vybral von a boli celkom tvrde skusal som s nimi hybat dnu von a nic boli celkom tvrde.Takisto trase volantom pri brzdeni na pedali nic a taha do lava po pusteni pedalu vsetko ok a zacalo prednedavnom triast aj pri rychlosti nad 110 co ma vazne sere.Tycky riadenia su objednane nove uz na ceste ale pochybujem ze to bude tym mam doma dalsie 2 riadenia ktore nebuchali 1 som zrepasoval spravil puzdra loziska proste vsetko a taktiez je v nom malinka vola ale skor ma zaujima ci mal niekto podobny problem.Na milion percent viem ze chyba je bud v riadeni alebo tyckach avsak nechce sa mi menit cele riadenie len tak ze si to myslim inak je to auto e36 318is.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 13 neregistrovaných