... všetko o BMW ...

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
climatex
Autor témy
Príspevky: 10
Registrovaný: 19.1.2014
Auto: 728
Kraj: Trenčiansky

Poškodené zámky

Štvrtok, 12. Júna 2014, 11:33

Zdravím chlapi,
už som to síce načrtol v sekcii bazár ( kupa-nd-bmw/zamky-dvier-a-kufra-t93045.html ), ale radšej sa spýtam ešte aj tu..

Nejaká dobrá duša sa podujala ukradnúť moju starú 25 ročnú E34 (1989) so základnou výbavou, zničil pritom zámky dverí zo strany šoféra a kufra. Alarm či diaľkové ovládanie som do tej stariny ani len nezamýšľal dávať a centrálne zamykanie je tam len na kľúče; teda teraz sa mám problém dostať dovnútra. Zo strany spolujazdca je na zámku záslepka, pod ktorou sa nachádza zámková vložka do ktorej mi súčasné kľúče nepasujú, takže tadiaľ cesta nepovedie. V aute sa taktiež nenachádza/lo nič cenné, takže to nechápem..

Viete mi poradiť nejakého zručného servisáka/zámočníka/lupiča v okolí PU/TN, ktorý by vedel nejakú fiňésu ako dnu, a poprípade by vedel tie zámky vymeniť ?
Papiere od auta samozrejme mám..

Vďaka.
 
Užívateľov profilový obrázok
fafa111
Príspevky: 1093
Registrovaný: 2.5.2011
Auto: E36 320i coupe
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Vranov nad Topľou

Re: Poškodené zámky

Štvrtok, 12. Júna 2014, 17:47

asi 90% starych aut sa otvára tak, ze sa odtiahne roh predných dverí a ide sa po kolíku, páčke na otváranie, alebo po gombíku na centrál/okna. Niektoré to majú stále pod prúdom.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Poškodené zámky

Piatok, 13. Júna 2014, 08:04

Zasadny problem by som videl v tom ze E34 nieje len take stare auto a ma double lock. :lol: Jedina cesta je otocit klucom (sperhakom), alebo sa dostat k drotom centralu a otvorit to tak.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných