... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

bmwtt.sk
 
marthix
Autor témy
Príspevky: 1
Registrovaný: 10.6.2014
Auto: Bmw e46 320d automat
Kraj: Žilinský

Problem e46

Utorok, 10. Júna 2014, 14:17

Zdravim na fore som novy bmw vlastnim asi mesiac najazdil som nanom cca 5000 km zatial to bolo absolutne bez problemov jedna sa o typ E46 110kw Diesel Automat .... no a vcom spociva moj problem ... dnes som siel dlhuu trasu cca 400 km bez prestavky vonku su dost horucavy cize auto urcite dostavalo zabrat ... ale stala sa mi taka vec ze ked som siel do kopca prudkeho velkeho strmeho kopca obiehal som asi 3 kamiony zoslapol som pedal auto tahalo ako besne obehol som ich a potom som siel do dalsieho mierneho kopca a uz som netlacil tak na pedal ale auto prestalo tahat stratilo tah uplne potom som ho zoslapol na podlahu tak znova trosku potiahlo ale znova stratilo tah akurat som vysiel na vrch kopca tak som ho z kopca len zpustil a vsimol som si ze mierne som mal dvihnutu teplotu a ako som sa spustil teplota mi hned vyklesala ... a odvtedy mi to uz neurobilo autu som znovapotom skusil dat riadne zabrat a nic uz slo bez problemu ... nejak by som ten problem neriesil ale jazdievam dlhe trasy a bojim sa aby ma to niekde nenechalo myslite ze sa jedna o nieco zavazne alebo sa to uz niekomu stalo ? s automatom ani s 46 konkretne nemam ziadne skusenosti preto uvitam nejake rady vdaka :-)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 36 neregistrovaných