... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

mmracing.sk
 
pekar
Príspevky: 14
Registrovaný: 25.1.2010
Auto: BMW 320d 100kw
Kraj: Banskobystrický

Re: Skusenosti s BMW servismi

Piatok, 11. Októbra 2013, 10:48

Ebola: tak v tom prípade sa nebránim a skúsim.
 
T.O.B.Trencin
Príspevky: 2
Registrovaný: 22.11.2013
Auto: BMW e61
Kraj: Trenčiansky

Re: Skusenosti s BMW servismi

Piatok, 22. Novembra 2013, 21:06

T.O.B. :thumbup:
 
Michalko320
Príspevky: 6
Registrovaný: 18.1.2013
Auto: BMW 320CD
Kraj: Žilinský

Re: Skusenosti s BMW servismi

Streda, 27. Novembra 2013, 02:16

 
sluggish
Príspevky: 342
Registrovaný: 25.2.2013
Auto: G30 530d
Kraj: Nitriansky

Re: Skusenosti s BMW servismi

Streda, 11. Decembra 2013, 12:05

Zdravím páni,

vedeli by ste mi odporučiť nejaký spolahlivý servis z okolia ZM, NR ?... potreboval by som vymeniť termostat na mojej E90

Ďakujem :)
 
carpark
Príspevky: 3
Registrovaný: 12.1.2014
Auto: X5 E70
Kraj: Banskobystrický

Re: Skusenosti s BMW servismi

Nedeľa, 12. Januára 2014, 23:51

EBOLA napísal:
vo zvolene bmwzvolen.sk
zleho slova som na nich nepocul.


BayernPartner vo Zvolene uz nie su co byvali. Odisiel tam hlavny mechanik
a uz ani rozvody na M57N nevedia vymenit. O dieloch od PM Autodiely z
Povazskej Bystrice ani nehovorim...
 
Užívateľov profilový obrázok
slovdekra
Príspevky: 1
Registrovaný: 22.1.2014
Kraj: Bratislavský

Re: Skusenosti s BMW servismi

Štvrtok, 27. Februára 2014, 22:46

Zdravím,
ak si chcete niekto skúsiť ako pracuje Váš autorizovaný servis skúste absolvovať test kvality, zistíte ako reálne funguje servis a dostanete odmenu vo výške 200€. bližšie info tuuu
 
Užívateľov profilový obrázok
Le Gend
Príspevky: 893
Registrovaný: 31.1.2010
Auto: 250 ciernych ponikov
Kraj: Košický

Re: Skusenosti s BMW servismi

Piatok, 28. Februára 2014, 11:06

Najprv si otestujte svoju pobocku v Barci a az potom testujte ostatnych..
 
lukyn0
Príspevky: 113
Registrovaný: 30.10.2009
Kraj: Košický

Re: Skusenosti s BMW servismi

Piatok, 7. Marca 2014, 18:59

Tempus košice:
Moja dnešná skúsenost s tempusom bola taká že som si na bazoši našiel e36 na diely, napísal som mail že mám záujem o predný náraznik. Chcel som poface náraznik na e36 sedan vo farbe akrtissilber, odpísaly mi že momentálne majú len tmavo fialový, napísal som im že ho beriem. Dohodly sme sa na cene 45 eur z lištamy/mriežkou. Chcel som odnich fotku náraznika predtym než sa odošle ktorú som nedostal. Nakoniec bol odoslany a predchvýlou som si doma vybavil predface náraznik nelakovaný, druhovýroba, holý plast s tým že tam ešte chýbala jedna lišta a aj z tých ktore tam boly, tak každá bola iná, odretá z nejakeho použiváneho náraznika.
takže taká moja skúsenosť...som zvedavý na ich odpoved.
 
Užívateľov profilový obrázok
zlte_z_ucha
Príspevky: 5
Registrovaný: 16.2.2014
Auto: BMW E91, 318D, 2009
Kraj: Košický

Re: Skusenosti s BMW servismi

Piatok, 4. Apríla 2014, 20:28

Mate niekto skusenost s p. Hlavacom v Kosiciach? Udajne je dobry, avsak som sa k nemu objednaval do servisu a nastojil na tom, ze tam mam nechat auto, ist prec a vratit sa pon (co na doveryhodnosti moc nepridava, preco by malo vadit, ked je technik poctivy, ze majitel auta bude pri nom pocas servisu). Olej si taktiez nemozem doniest vlastny, co dnes uz vo väcsine servisoch nie je problem (napr. som sa pytal v Bosch servise, a tam s tym problem nebol). Taktiez vymena brzdovej kvapaliny ma unho stat 50 € a v BMW servise to spravia za 60 €... Mozete mi niekto zreferovat, kto uz vyuzil sluzby p. Hlavaca v Kosiciach, ako ste boli spokojni? Vopred dakujem za odpovede.
 
8WMB
Príspevky: 1
Registrovaný: 29.4.2014
Kraj: Košický

Re: Skusenosti s BMW servismi

Utorok, 29. Apríla 2014, 19:36

zlte_z_ucha:
Využila som služby p. Hlaváča v KE a môžem ti odporučiť. Nie som ani jeho rodina, ani nejaká známa. Som maximálne spokojná s jeho prácou! Dostala som sa k nemu potom, čo mi v "BAVARIA SERVIS s.r.o." totálne zničili auto. Takže ľudia, ak nechcete aby Vaše autá odťahovala odťahovacia služba zo servisu do iného servisu, nedávajte si svoje autá do opravy do "BAVARIA SERVIS s.r.o." - predošlá adresa Jarmočná 2, ale teraz už tam nie sú lebo sa presťahovali. Absolútne je to banda naničhodníkov !!!!!!
 
7raul
Príspevky: 37
Registrovaný: 23.10.2013
Auto: Z3 3.0i
Kraj: Prešovský

Re: Skusenosti s BMW servismi

Štvrtok, 8. Mája 2014, 11:10

Zdravím,

nemáte niekto tip na kvalitný servis v okolí Popradu?

Prípadne niekto skúsenosti s týmto servisom? http://www.autoservistomas.sk/Autoservi ... domov.html

Ďakujem
 
mNemoN
Príspevky: 1
Registrovaný: 2.6.2014
Auto: BMW X5
Kraj: Bratislavský

Re: Skusenosti s BMW servismi

Pondelok, 2. Júna 2014, 18:07

carpark napísal:

BayernPartner vo Zvolene uz nie su co byvali. Odisiel tam hlavny mechanik
a uz ani rozvody na M57N nevedia vymenit. O dieloch od PM Autodiely z
Povazskej Bystrice ani nehovorim...


Ahoj, tiez prave riesim tuto dilemu, kde servisovat svoje BMW. Kedze Zvolen mam na skok, rozmyslal som prave nad bmwzvolen.sk

Mate niekto nejake tipy v okoli ZV? Pripadne Ba?

Dik!
 
Užívateľov profilový obrázok
Patricius
Príspevky: 1176
Registrovaný: 11.9.2009
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: mám

Re: Skusenosti s BMW servismi

Pondelok, 2. Júna 2014, 18:19

zlte_z_ucha napísal:
Mate niekto skusenost s p. Hlavacom v Kosiciach? Udajne je dobry, avsak som sa k nemu objednaval do servisu a nastojil na tom, ze tam mam nechat auto, ist prec a vratit sa pon (co na doveryhodnosti moc nepridava, preco by malo vadit, ked je technik poctivy, ze majitel auta bude pri nom pocas servisu). ....


Kks, to je ako ísť do reštaurácie a stáť pri kuchárovi :D

...neberte to prosím v zlom, no tak sa nedá pracovať(v kľude)
[E61 525dA] ex
[E39 530dA] ex
 
Užívateľov profilový obrázok
Le Gend
Príspevky: 893
Registrovaný: 31.1.2010
Auto: 250 ciernych ponikov
Kraj: Košický

Re: Skusenosti s BMW servismi

Utorok, 3. Júna 2014, 14:48

A to uz preco ? Viem, ze aj kuchari si radi pokecaju pri vareni, ale hygienicke predpisy im to nedovoluju.
Ja mam tiez celkom rad, ked pri programovani pri mne niekto stoji a pozera mi na ruky, ved sa nemam za co hanbit :D
Ale servisaci - ti vedia, ze kazdu chvilu nieco zlomia, zaspinia, nieco im spadne, musia po niecom s nervami pobuchat kladivom, alebo si z nesikovnosti tresnu ruku/hlavu, preto sa citia lepsie, ked ich nikto nesleduje.
 
Eigor
Príspevky: 1
Registrovaný: 4.6.2014
Kraj: Nitriansky

Re: Skusenosti s BMW servismi

Streda, 4. Júna 2014, 22:36

Chcem podelit so skusenostou TOB Trencin
Kedze sa tak trochu zaoberam s autami,rozhodol som sa pristavit kamaratove auto do tohto servisu.
Preco?
Aby som sa poucil,ze sa nema davat auto do znackoveho servisu..
Moje skusenosti nie su nijak pozitivne.
Dovod navstevy servisu bola vymena filtrov-kabina,vzduch+olej filter a olej.
Plus hodnotim,ze som nebol objednany a dalo sa dohodnut na tychto vymenach-asi po 20 minutach cakania zobrali auto do servisu a ja som cakal hodinu na vymenu.
Hodnota filtrov+oleja+prace - 260 Eur.
Auto po vymene odovzdane administrativne,tak som ho prevzal a pozrel som pod kapotu-podotykam az po dvoch dnoch.
Nedalo mi to,tak som skontroloval,co urobili.
Kabinovy filter vymeneny-O.K Inak vymena - demontaz a spatna montaz 10 minut.
Vzduchovy filter vymeneny-O.K,az na to,ze sa mechanikovi podarilo zle zalozit obal filtra do silentbloku/spodneho/ a slabo dotiahol sponu na hadici od sania.
Navyse obal filtra poskriabany,akoby sa valal po podlahe servisu.
Moja Demontaz vzduchoveho obalu,rozobratie a zlozenie - 10 minut.
Stitok o vymene oleja-napisany datum,aky olej tam je,neviem,lebo sa pan netrafil s krizikom na type oleja,chybal pocet km,kolko je tam oleja,podpis necitatelny.
Ci bol naozaj vymeney olej-nechcem byt zly,mam dve moznosti-verit,ze sa olej+filter skutocne vymenil,alebo navstivit iny servis a dat to prekontrolovat.
O servisnej knizke-event zapise do nej ani zmienka.
Samozrejme,ktosi ma moze obvinit z vymyslov,to uz necham na citatelovi.
Faktom zostava,na Slovensku je toto ubohe a za tie peniaze???
Ak by som objednal 5l origo BMW oleja+filter+kabinovy+vzduchovy /podotykam fy.Mann,celkova cena by bola max 150Eur.+Moja praca.
Co na zaver?
Som naivny hlupak a pokial to bude v mojich silach,vsetko,co sa da,si opravim/vymenim doma v garazi.
Viem,nie som jediny,kazdy chce zit a zarabat, nuz o kvalite prace radsej pomlcim.
Najlepsie sa maju klienti,ktori si nevedia na aute ani kapotu otvorit,tak to bolo,je a bude.
A ti su najlepsi,samozrejme musite mat bubaky,ved mate BMW.
Ach jo,dobru noc a vdaka za vas cas.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných