... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
pgrno
Autor témy
Príspevky: 356
Registrovaný: 27.7.2007
Auto: Mercedes A
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Piatok, 30. Mája 2008, 06:19

jasne pepo, asi neni rozumne sa o tom bavit verejne.

sendnite mi ss ked viete poradit. problem je v tom ze mi to chce zlucit so stavbou pripojky. inac by uz stavebne davno bolo.
na stavbu pripojky elektriny i ked docasnej pozaduje zapis vecneho bremena do LV ludi pri ktorzch pojde moja pripojka. totiz volakedy to tak vymerali ze ich pozemky zasahuju do cesty. ked to chcem dat na okraj cesty za ich plot budem de fakto v ich.

oni s tym suhlasia. vecneho bremena sa ale trochu boja. je to navyse docasne riesenie. kym nam v ulici nevzbuduju normalny rozvod.
Mercedes A-Class
ex E36 Touring
 
Užívateľov profilový obrázok
WhiteE39
Príspevky: 275
Registrovaný: 11.9.2007
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Častá

Piatok, 30. Mája 2008, 16:02

Mali sme podobnu situaciu. Problem bol len ten ze udajne tie sankcie zvysovali kvoli tomu, ze kazdy radsej zaplatil pokutu a staval. Sak pri rozpocte na stavbu domu sa ti to strati, ale pokial ti niekto buchne mega pokutu, to uz by bolo silne kaficko. A zburat netusim, to skor zavisi od odsuhlaseneho UP. Ale skor ti to spatne povolia za samozrejme nejaku tu pokutku. :roll:
E39 - 525 tds

Obrázok http://www.epro.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco bawo
Príspevky: 234
Registrovaný: 30.1.2008
Auto: BMW e36 323iA coupé
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Piatok, 30. Mája 2008, 17:33

BlackMW napísal:
ked uz sa o tom bavite, vedel by niekto zistit ci by slo vysporiadat pozemok vo vlastnictve 'Hlavné mesto SR Bratislavy' pod garazou fuserklubu ? :roll:


robím s realitami, pošli ss bližšie info, a dáme stretko pozriem papiere a potom uvidíme. :smile:
BMW e36 323A, 1996, coupé, M paket individual,170ps
ex... e36, 1.8 TDS, M packet, 1995
ex ..................e34, 2,5 TDS, 1993

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 45 neregistrovaných