... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
keraM
Autor témy
Príspevky: 137
Registrovaný: 11.3.2013
Auto: e39 530iA
Kraj: Nitriansky

Neštartuje na prvýkrát (324d)

Utorok, 6. Mája 2014, 22:31

čaute, mám taký menší problém. Auto mi neštartuje na prvýkrát. Po 6 dňoch čo som na ňom nejazdil (bol som mimo SR) mi nenaštartovalo vobec. Naštartovalo až po roztiahnutí druhým autom, aj to po úkonoch dobitia baterky, dolievania nafty do filtra paliva.

Auto mi pekne točilo ale nenaskočilo, neskôr už točilo slabšie tak sme to pripojili na druhe auto pomocou káblov.

Auto mi žhaví iba občas, podľa bývalého majiteľa by malo žhaviť zakaždým resp. ukázať zelenú kontrolku že môžem štartovať. Mal som problém s padaním nafty. čiastočne som ho vyriešil výmenou prepadových hadičiek. Dnes keď som zas štartoval, naskočilo mi až na 4tý raz. Prvýkrát mi točilo, chytilo ale hneď skapalo. Druhý a tretíkrát mi naskočil motor, začal som pridávať plyn ale nereagovalo a skapalo. Poslednýkrát mi naštartovalo, pridával som plyn chvíľku nereagovalo klesli mi otáčky, vibrovalo celé auto potom zareagovalo na plyn.
V čom môže byť problém?
 
Užívateľov profilový obrázok
koumak
Príspevky: 247
Registrovaný: 10.4.2011
Auto: Audi A8 4,2tdi
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Neštartuje na prvýkrát (324d)

Streda, 7. Mája 2014, 07:41

V tom ze pada nafta :D mozes vymenit vsetky hadice od filtra az po nadrz, alebo tam dat ten spatny ventil ako ti hovorim uz mesiac a nemal by si problem. Zhavit to musi vzdy, tam je problem urcite zase v spinacke.
 
keraM
Autor témy
Príspevky: 137
Registrovaný: 11.3.2013
Auto: e39 530iA
Kraj: Nitriansky

Re: Neštartuje na prvýkrát (324d)

Streda, 7. Mája 2014, 08:42

ty ranostaj:D

Ešte doplním, keď boli problémy mal som v nádrži cca 20l nafty, dal som plnú a na brnk štartuje.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných