... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

obchodna sekcia
 
Rudo1987
Autor témy
Príspevky: 1
Registrovaný: 7.4.2014
Kraj: Prešovský

Cuvaci senzor

Utorok, 15. Apríla 2014, 19:11

Zdravím, mám problém. Pred časom mi odišiel na aute ( BMW E46 facelift ) cuvaci senzor, čo zapríčinilo signalizovanie poruchy. Včera som kúpil nový. Nie podľa VIN. Len proste na tento typ auta...na pohlad vyzera úplne rovnako ako starý. Po založení síce poruchu nesignalizuje ale stále auto pri cúvaní nereaguje na prekážky. Ten nový senzor vydava pri zaradení spiatočky iny zvuk. Nevie niekto poradiť v čom je problém?
 
potmehuth
Príspevky: 1385
Registrovaný: 2.9.2010
Kraj: Nitriansky

Re: Cuvaci senzor

Streda, 16. Apríla 2014, 08:46

Nedavno kamos riesil nieco podobne, ale bolo to na E60. Neviem ako to je v E46, nakolko senzory nemam.

Problem bol v tom, ze mu taktiez signalizovalo jeden zly senzor, kupil novy origo, ale vysledok rovnaky ako u Teba. Nakoniec bola chyba v riadiacke senzorov. Sa mu v kufri pred niekolkymi mesiacmi vylialo vino v kufri a zaplavilo tuto riadiacku. Musel ju menit celu.

Nemusi to byt Tvoj pripad, len davam do pozornosti.
 
Užívateľov profilový obrázok
slavo 2008
Príspevky: 78
Registrovaný: 2.9.2009
Auto: E 46 330d
Kraj: Prešovský

Re: Cuvaci senzor

Streda, 16. Apríla 2014, 11:51

ties som sa s tym stretol neriesil som to sice ale jeden senzor vydava divny zvuk ako bolo spomenute mechanik hovoril ze maju byt vsetky ticho nevem

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 51 neregistrovaných