... všetko o BMW ...

Moderátori: 100RM, BinKooL

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Helldiver
Príspevky: 2181
Registrovaný: 10.6.2007
Auto: E90 330d M-paket
Kraj: Bratislavský

Utorok, 27. Mája 2008, 13:22

Silent som dal dole z ramena za hodinku a to doma na zdvihaku a bez hocijakeho specialneho naradia, pravda, tak ze uz pouzitelny nebol:))))))) Okrem toho, to rameno sa predava skor vzdy cele aj so silentom, je to hlinik, takze samotny cap v nom nejde prelisovat... Silent ano, ale je to blbost podla mna, oproti cene celeho ramena je samotny silent mala suma a naco sa s tym zbytocne babrat, okrem toho tie silace uz budu mat tiez co to za sebou a budu vymeknute...
EX E30 325i limo 89' Deplhingrau
EX E34 535i 92' Schwarz
EX E34 535iA 91' Diamantschwarz
EX E46 328ci 2000' Silber
E90 330d 2007' M-paket
 
BaDDog
Autor témy
Príspevky: 649
Registrovaný: 27.3.2007
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Malacky

Utorok, 27. Mája 2008, 13:46

Helldiver napísal:
Silent som dal dole z ramena za hodinku a to doma na zdvihaku a bez hocijakeho specialneho naradia, pravda, tak ze uz pouzitelny nebol:))))))) Okrem toho, to rameno sa predava skor vzdy cele aj so silentom, je to hlinik, takze samotny cap v nom nejde prelisovat... Silent ano, ale je to blbost podla mna, oproti cene celeho ramena je samotny silent mala suma a naco sa s tym zbytocne babrat, okrem toho tie silace uz budu mat tiez co to za sebou a budu vymeknute...


Práveže ked som auto kúpil tak sa dalo povymienať všetko čo sa mi nezdalo...
Ten čap bol OK....až potom časom (čo už to je cca. 5mesiacov) sa to rozbuchalo dosť...zo začiatku to bolo ok...ale bol som moc precitlivelí..., preto sa dali vymeniť len tie silenty...
Teraz je to blbosť aby som vyhodil len tak 3-4mesiace staré silenty kvoli kompletným ramenam...

A propo som kukal na ND včera (vlastne dnes ráno) niekde na nete a zväčša sa redávaju tie ramena bez tých silentov... myslím že som aj nenašiel komplet... :?

Kua..normálne strácam prehlad o čase kedy a čo som riešil... :lol:
 
Užívateľov profilový obrázok
Helldiver
Príspevky: 2181
Registrovaný: 10.6.2007
Auto: E90 330d M-paket
Kraj: Bratislavský

Utorok, 27. Mája 2008, 13:51

V bmw ich kupis bez tych silentov, ale skoro vsade inde ako druhovyroba je to komplet. Inac mne sa stalo to iste, tiez som menil vsetky tie styri silenty na prednej naprave a casom sa mi rozbuchal jeden cap na priecnom ramene, takze teraz davam obe tie priecne ramena nove - esteze mam powerflex silenty a precvaknem to jednoducho rukou...
EX E30 325i limo 89' Deplhingrau
EX E34 535i 92' Schwarz
EX E34 535iA 91' Diamantschwarz
EX E46 328ci 2000' Silber
E90 330d 2007' M-paket

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní