... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 418
bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
johnyfly1
Príspevky: 5880
Registrovaný: 1.9.2008
Auto: E36/316i compact
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 27. Februára 2014, 19:34

ja som len povedal ze sa mi pacil rozhor s nim..mal v celku fajn odpovede a tiez sa ho tam moderator snazil zhodit :) .ale urcite ho budu volit, hned jedneho takeho poznam :mrgreen:
kiska ma uz viac reklamy ako ficiak, a pred volbami som ani nevedel kto to je :mrgreen:
E36 compact 316i           (||||)(||||)
 
Užívateľov profilový obrázok
Rottwa
Príspevky: 1458
Registrovaný: 19.8.2010
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 27. Februára 2014, 21:50

Ak by volby mohli nieco zmenit, tak ich uz davno zakazu. Demokracia je to, ked dvaja idioti prehlasuju jedneho genia.
 
Užívateľov profilový obrázok
heretik
Príspevky: 603
Registrovaný: 21.12.2007
Auto: S6
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Banská Štiavnica

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 27. Februára 2014, 22:06

revenge napísal:
Odporucam kuknut hlavne druhu polovicu,to aka je TA3 skurvena televizia som vedel uz dlhšie ale Mezenská im to pekne natrela...Pojebany Kmotor s Hranolom,ale my vysvetlite kde sa maju normalny občania dozvediet jak je to v tomto state,ked už v televizi su len same mrdky a zavadzanie ludi najvačšieho zrna.Obesit ich tam všetkých,tu sa novým prezidentom nič nezmení.

http://www.ta3.com/clanok/1035723/kandi ... enska.html


Ked uz sme pri tych mediach, tak by som rad dal do pozornosti internetove radio, ktore ma podla mojho nazoru z beznych medii najblizsie k objektivnemu nazoru.
http://www.slobodnyvysielac.sk/
Dost casto tam byvaju zive rozhovory z roznych oblasti vratane politiky a nehraju sa tam na nejaku politicku korektnost, za co su dost casto kritizovani "nestrannymi mediami".
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 27. Februára 2014, 22:29

revenge napísal:
Myslis že ho niekto bude volit ked ma v prieskumoch 0,1% ci kolko?Ludia volia toho koho im media predhodia,tak ako to bolo v prípade Babiša v čechách.U nás to je krásne vidiet pri Kiskovi,ludia ani len netusia co je to za smrada,vydat ho v mediach par mesiacov a už konkuruje hranolovi.



Co mas proti Kiskovi?
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
fritolko
Príspevky: 1322
Registrovaný: 7.10.2012
Auto: X3 E83
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 27. Februára 2014, 22:44

Kisku každý obviňuje kvôli providentu a qattru tuším, že to vlastne ojebávali ľudí s vysokými úrokmi. Ale to druhé už nikto nevidí, že tupí slováci si to aj napriek tomu požičiavali. :thumbup:
Nezarob tam kde sa dá.

A Kisku neobhajujem, voliť ho nejdem v prvom kole určite a v druhom iba v tom prípade ak pôjde proti Ficovi.
 
auto111
Príspevky: 1689
Registrovaný: 30.1.2011
Kraj: Trnavský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 27. Februára 2014, 23:28

Ludia troska sa spamatajte tu ide o to ci Ficiak bude prezidentom !
A Fico ma na rovasi tolko ze kazdy dalsi kandidat je od neho lepsi a to plati snad aj pre Mezensku. :wink:

Samozrejme je vhodne volit realne zvolitelneho kandidata teda akurat Mezenska to byt nemusi. :smile:

Inak nie celkom chapem co mate KONKRETNE proti Kiskovi. Lebo co sa pamatam cca v roku 2005 (ked to vlastnil Kiska) bolo sice Quatro drahsie ale o ziadnu uzeru urcite neslo.
 
RTG
Príspevky: 908
Registrovaný: 30.8.2012
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 27. Februára 2014, 23:32

Ja mam jednu teoriu - preco by prave fico mohol vyhrat. Smer ma sice druheho Robka, ale ten nieje taky velky sef ako majster slova Pico. Tudiz tym, ze bude saskom v palaci, bude mat mensie pravomoci a mohlo byt to znizit preferencie smeru, co je podla mna vitany krok.

No dobre neverim tomu ani ja, ale moznost to je :D
 
auto111
Príspevky: 1689
Registrovaný: 30.1.2011
Kraj: Trnavský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 27. Februára 2014, 23:40

RTG: Podla mna je dolezite aby nevyhral Fico aj preto ze to oslabi jeho poziciu v SMERe (a SMER bez Fica je vieme o com asi) a dost podstatne to znizi sancu na jeho uspech v dalsich prezidentskych volbach.
 
Užívateľov profilový obrázok
Rottwa
Príspevky: 1458
Registrovaný: 19.8.2010
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 28. Februára 2014, 05:09

Nesmie vyhrat hlavne preto, aby ako prezident nedostal dozivotnu imunitu, lebo sa uz bude iba smiat obvineniam. O to cele tu ide.
 
Užívateľov profilový obrázok
dedo1
Príspevky: 2455
Registrovaný: 19.6.2011
Auto: Holup na masle
Kraj: Banskobystrický

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 28. Februára 2014, 05:47

presne tak, a toto je podla mna aj jediny dovod preco Fico kandiduje. Je si vedomi toho, ze mu raz niekto dokaze tu spinu, a toto je idealny sposob ako sa vyhnut dosledkom. Plusom je este aj to ze si naschvalujeu bez problemu cokolvek, a Ficko sa bude varit, ze on nic, ved on je len prezident/ vid emisie, pri nich je len premierom, to zla SNS/
Rottwa napísal:
Nesmie vyhrat hlavne preto, aby ako prezident nedostal dozivotnu imunitu, lebo sa uz bude iba smiat obvineniam. O to cele tu ide.
predpremiera pre exkluzivnych mystery shopperov
 
auto111
Príspevky: 1689
Registrovaný: 30.1.2011
Kraj: Trnavský

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 28. Februára 2014, 06:37

Hlavny dovod kandidatury Fica je moc a peniaze.

Co sa tyka imunity treba si uvedomit ze ZIADNY politik v SR nebol odsudeny - to nebude nahoda a existuje asi nejaka dohoda politikov.
Cize imunita nie je zdaleka tak podstatna ak ma vobec vyznam pre Fica.
 
Užívateľov profilový obrázok
MuadDeeb
Príspevky: 948
Registrovaný: 12.12.2008
Auto: EX: E46 320dT 2005
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Poprad

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 28. Februára 2014, 07:32

Ked uz sme pri Kiskovi - uz sa jadne vymedzil proti Ficovi? Lebo ja som to doteraz nepostrehol. Aby sme nemali dalsieho takeho aky sedi teraz v palaci.
Inac proti nemu nic specialne.
We ride together, we die together - Bad Boys For Life
Ford Escape 3,0 V6 XLT Limited
 
Užívateľov profilový obrázok
EBOLA
Príspevky: 4381
Registrovaný: 3.10.2007
Auto: E46 325xiT, mini 1,6
Kraj: Banskobystrický

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 28. Februára 2014, 08:47

pri kiskovi sa mi najviac paci, ze za ziskane peniaze rozbehol projekt dobreho anjela. a tiez nechapem preco by malo byt "zalozenie" quatra take zle? ja som zariadoval byt a len vdaka nemu som mohol zobrat vsetky potrebne spotrebice naraz. nemusel som drzat potraviny na okne, varit na ohni pred domom a prat rucne vo vani ;-)

co sa tyka ficiaka... tu plati stare zname: krysy opustaju potapajucu sa lod ako prve. aj tym jednoduchsim zacina dochadzat, ze ziadne pecene holuby sa nekonaju a ruzove zajtrajsky mozno nebudu. nebojte sa vsak sudruhovia, polodementi si znova najdu svojho vodcu ktory im zabezpeci pracu aj ked maju len zakladnu skolu a zvysi socialne davky ;-)
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 28. Februára 2014, 09:33

Kiska sa voci Ficovi vyhranil niekolko krat..staci sledovat jeho fejsbuk...diskusie v telke nepozeram...

okrem toho Kiska bol sikovny businessman. Quatro umoznilo ludom nakup na spaltky. To, ze na slovensku ziju jebli ludia, kt. sa zadlzia az po usi a potom nestihaju splacat, nieje vina ani Kisku ani quatra. Proste ludia nemaju finacnnu gramotnost.

Naviac za ziskane peniaze Kiska rozbehol najefektivnejsiu charitu na Slovensku a uz len za to ma moje velke uznanie a hlas v marcovych volbach.
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
futy
Príspevky: 915
Registrovaný: 1.10.2009
Auto: C180w205
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 28. Februára 2014, 09:41

Nútil niekoho Kiska aby si nakupoval TV, DVD a pod. pi..y, bez ktorých by sa dalo prežiť?... kúpim si len to, koľko zvládam splácať, prípadne elektronika "nepotrebná" pre život počká. Lenže nenažratosť niektorých ľudí spôsobila dlhy. Pri nebankovkách upozorňovala Brigita aby tam ľudia nevkladali, lebo peniaze nie sú kryté, aj tak vkladali, tak mali zase len hovno. V období roku 95-> boli aj úroky na sporiacich produktoch v bankách 20-25% (mať vtedy tuke čo teraz tak som pán). Ja som si zobral na splátky TV len keď to bolo bez navýšenia, lebo to je vec bez ktorej prežijem.
Naproti tomu Hranol pracoval vždy len ako príživník v štátnej správe, v súkr. sektore by ho hajzla hnali s takým výkonom a rozkrádačkami. Keď zastupoval SK v súdnych sporoch tak nevyhral ani hovno, je to len karierista pandrlák, ktorý už všetko dosiahol, uje...l čo sa dalo a teraz mu už chýba len ten prezident a hlavne nebude pri odpočte tohto obdobia vládnutia :mrgreen:

Kúpim si BMW750i L na leasing, ku tomu vilu (aj keď mi to je na prd makový) aký budem frajer, a keď mi potom zoberú aj gate, lebo som neplatil, tak budem nadávať na vládu a predajcu, že aké nevýhodné podmienky mi dali sú to úžerníci, lebo som sa zadĺžil, preto je Kiska vydierač. ](*,)
BMW 523i F10- som bez vrtule
Audi A4B8 TFSi- sa minulo už
VW BORA 1,6 16V- ex
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 418

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 50 neregistrovaných