... všetko o BMW ...

obchodna sekcia
 
bawo
Autor témy
Príspevky: 15
Registrovaný: 25.6.2007
Auto: E30iS E24 635csi
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Problem na E24_chvenie autom_PROSIM O RADY

Sobota, 30. Novembra 2013, 21:44

Potreboval by som s niekym hodit rec kto ma e24 alebo sa najlepsie aspon vyzna do nej.rocnik 1983 takze novsi typ zavesenia kolies. Aj ty co poznaju tuto napravu s inych modelov a typ riadenia.
Mam jeden problem ktory sa uz snazim dlhsiu dobu odstranit aj s viacerimi ludmi od fachu a uz fakt neviem.
Dakujem kazdemu co zareaguje, nemam problem volat aby sme sa lepsie pochopili a na nieco mozno dosli.
Len na priblizenie, ide o iste trasenie pri urcitych rychlostiach nie vzdy rovnakych, niekedy celym autom alebo len zadnou napravou alebo len prednou. Uz bolo robenych vela veci ktore by mohli mat vplyv. Auto je na 225/45R17. Co by este mohol byt problem su disky 8,5Jx17 ET13 /seriove ET ma byt 21 a sirka by stacila 7,5J/ Vydel som ale 6ky na ovela vacsich kolach a nikdo nemal problem. Disky rovne vyvazovane cez prsty na 0g, geometrie a kopu novych veci na podvozku_skoro vsetko.. Odmenim tomu kto pomoze vyriesit, uplne to nici pozitok z jazdy co ma byt na 6er very good.
Dakujem za reakcie.
p.s. auto na origo dobovych 15 palcovych kolesach ide jak vinko, ale tie 17 su fyzicky uplne v poriadku gumy na to kupovane nove_ziadny sit, takze nieco musi byt na podvozku co ich nezvlada.
 
Užívateľov profilový obrázok
Martin46
Príspevky: 2177
Registrovaný: 28.6.2007
Auto: BMW 130i +Quaife
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Problem na E24_chvenie autom_PROSIM O RADY

Nedeľa, 5. Januára 2014, 21:32

Ak majú inde stred kolesa vplyvom iného obsadenia môžu zvyšovať nároky na ložiská, sú ťažšie atd..


V každom pripade ak mas možnosť skús tam nejake iné 17" - momentálne ma väčšina chalanov prezute na zimne tak sa snáď niekto nájde kto pozicia disky na skúšku

P.s. Nemáš rozdiel v stredovej diere?
 
Užívateľov profilový obrázok
Martin46
Príspevky: 2177
Registrovaný: 28.6.2007
Auto: BMW 130i +Quaife
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Problem na E24_chvenie autom_PROSIM O RADY

Nedeľa, 5. Januára 2014, 21:34

Narýchlo som to prepočítali a rozdiel medzi 15 a 17 mas az 19mm viac do šírky na jedno koleso co je dost
 
bawo
Autor témy
Príspevky: 15
Registrovaný: 25.6.2007
Auto: E30iS E24 635csi
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Problem na E24_chvenie autom_PROSIM O RADY

Sobota, 25. Januára 2014, 11:34

Stred na naboji je ok, skusam niake kola na skusku, zatial vsak nikto s takym rozmerom. Dik za reakciu

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný