... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Kraken
Príspevky: 2678
Registrovaný: 4.3.2007
Auto: E36 E30 E30
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Stará Ľubovňa

Re: Regnum Bavaria Košice wtf?

Piatok, 10. Januára 2014, 13:42

aj tak je najlepsie pozriet si diely doma v ETK a potom uz len povypisovat cilsla, ja to vzdy tak robim aby som sa vyhol zbytocnym omylom
 
Užívateľov profilový obrázok
johnyfly1
Príspevky: 5880
Registrovaný: 1.9.2008
Auto: E36/316i compact
Kraj: Žilinský

Re: Regnum Bavaria Košice wtf?

Piatok, 10. Januára 2014, 14:07

aj tak mi nejde do hlavy, vy chcete aby ten clovek poznal neviem kolko desiatok aut uplne do najmensieho dielu? :roll: ja mam compacta cca 5rokov a stale nepoznam niektore diely ,...a neviem si predstavit aby ten clovek poznal vsetky bmw :roll:
E36 compact 316i           (||||)(||||)
 
Wictor58
Autor témy
Príspevky: 334
Registrovaný: 9.4.2012
Auto: E90 330i 2005
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA/PN

Re: Regnum Bavaria Košice wtf?

Piatok, 10. Januára 2014, 14:17

Hovori tu niekto o dieloch motora alebo kabloch v klime ci module vyhrievania sedadla? :D Myslim ze rozoznat obijmky, nepovedat ze "asi to vojde" a este poznat spotrebne materialy ktore sa vacsinou na 100ky povaluju v sklae ako napr tie "poistky" by mohol poznat. A najmä trosku sa profesionalnejsie vyjadrovat nie ako ze no ja tu len sedim a pozeram do PC, vcera som este kydal hnoj a dnes som zrazu tu :D Keby sa mi to stalo v Dacii tak asi fakt nic nepoviem...ale v BMW, ktore ma pokryvat cely KE kraj by snad mali mat sajnu o tom aspon ake su zakladne modely od E30 do Fxx, ale najmä my slo o ten pristup, ako totalne nezainteresovany clovek keby tam sedel...
E90 330iA 2005 Príbeh
EX: E39 530dA 2001 142KW Feši Príbeh
E83 X3, 3,0dA, 2004 150KW Príbeh
 
Užívateľov profilový obrázok
EBOLA
Príspevky: 4381
Registrovaný: 3.10.2007
Auto: E46 325xiT, mini 1,6
Kraj: Banskobystrický

Re: Regnum Bavaria Košice wtf?

Piatok, 10. Januára 2014, 14:18

dokonale staci aby vedel rozdelenie modelov a motorov a aby vedel v etk pracovat. na poznanie dielov je tam technik. zahlasi mu, ze potrebuje objednat napriklad erg ventil na 535i rv2003 a chalan uz snad bude vediet co asi hladat. ale ked mu niekto povie e39 a on zabije ci je to trojka tak to je na uvazenie trosku.
 
Užívateľov profilový obrázok
fioro
Príspevky: 847
Registrovaný: 11.10.2007
Auto: 156 1,9JTD
Kraj: Košický
Bydlisko: KOSICE

Re: Regnum Bavaria Košice wtf?

Sobota, 11. Januára 2014, 12:38

jaaaj no dakto sa orientuje v katalogoch pre iveco , man , mercedes, volvo, scania, daf, rvi...a da sa to...tak metrosexual co ma na starosti jednu znacku to musi mat v malicku....aaaale tak problem je v tom ze pracu odjebal aj ten co ho tam robit zobral...a tak je to tu so vsetkym.... a jednoducho aj ked otvarali ke tak tam mali dat niekoho z PO kto by ho zaucil, alebo preplatit hotoveho cloveka od konkurencie napr...
...... Obrázok......
.............Moje sadzomety...........
BMW e34 525tds EX
Ford Transit 2,5 td EX
Opel Campo 2,5td 4x4 EX
Alfa 156 1,9 JTD
 
mysho
Príspevky: 39
Registrovaný: 26.9.2010
Auto: MB S204
Kraj: Košický

Re: Regnum Bavaria Košice wtf?

Sobota, 11. Januára 2014, 17:22

Ja mám tiež skúsenosť, po ktorej som odtiaľ odchádzal s adrenalínom akoby som mal práve za sebou bungee-jumping. Prišiel som tam s jednoduchou otázkou, chcel som porovnať prevádzkové náklady F10 a F30 (resp. aj E90). Pán prijímací technik na mňa pozeral ako na debila a stále si mlel svoje, bez ohľadu na to koľkokrát som mu otázku preformuloval aby jej porozumel.

Snažil som sa mu vysvetliť, že ja chcem len vedieť či je drahší servis 5ky ako 3ky (servisné prehliadky, servisné úkony, ceny dielov, normohodina...), on si stále rozprával o bezplatnom servise a podobných bullshitoch. Aj po viacnásobnom upozornení, že by sa nejednalo o nové auto, ale o dovoz jazdenky. A on stále dookola o svojom... Som sa cítil ako keby som sa rozprával s automatom na lístky.

Čakal som odpoveď v štýle "jasné, 5ka má drahší servis, lebo má taký a taký podvozok a je drahšia normohodina, lebo sú drahšie diely, lebo ...", alebo "nie, pri rovnakej motorizácii sú prevádzkové náklady na podobnej úrovni, pretože motorové diely sú rovnaké a podvozok/brzdy sú v podobnej cenovej hladine, aj normohodina je rovnako drahá".
Vône do auta California Scents California-Scents.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
SurrendeR
Príspevky: 5328
Registrovaný: 25.5.2008
Auto: e36 328i Tour
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: NM/BA

Re: Regnum Bavaria Košice wtf?

Sobota, 11. Januára 2014, 18:06

to mas tak, cakaju ze tam pridu ovecky ktore im vsetko zozeru ako z reklamy ](*,)
kam tieto sluzby speju.. asi tam, kam vsetko ostatne na slovensku :-&

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 58 neregistrovaných