... všetko o BMW ...

Moderátori: b0ris, 100RM, BinKooL

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Mishroom
Autor témy
Príspevky: 1293
Registrovaný: 27.9.2010
Auto: e39 ze Stupavy
Kraj: Banskobystrický

Ventilated seats retrofit? Bude to fungovat?

Nedeľa, 1. Júla 2018, 19:52

Caute,
v aute mam dost znicenu vodicovu sedacku, tak ma napadlo, ze kupim z allegra druhe sedacke (obe - jedna sa neda kupit). Z tych, ktore sa mi pacia su len ventilovane v ponuke, takze otazky.....
Ked kupim ventilovane sedacky a prirobim si gombik (mam len vyhrev a masaz) tak to bude fungovat plug n play? Alebo treba kodovat? A dalsia, co je potrebne kupit v tej ovladacej casti (gombike vyhrevu atd) celu tu cast s tlacitkami?

Mam E65 predface comfort seats + vyhrev + masaz

Dikes
Cafte
 
Užívateľov profilový obrázok
PristineShip
Príspevky: 3084
Registrovaný: 11.7.2016
Kraj: Trenčiansky

Re: Ventilated seats retrofit? Bude to fungovat?

Nedeľa, 1. Júla 2018, 20:17

len malo info, lebo som prave toto cital na reddit.com/r/bmw nedavno - tak by si mal hladat sedacky z predface modelu, lebo vraj sedacky z poface do predface nejdu bud vobec alebo len velmi komplikovane koli nejakej riadiacej jednotke, ktora nepozna nejake hodnoty, ktore treba nakodovat
 
Užívateľov profilový obrázok
Mishroom
Autor témy
Príspevky: 1293
Registrovaný: 27.9.2010
Auto: e39 ze Stupavy
Kraj: Banskobystrický

Re: Ventilated seats retrofit? Bude to fungovat?

Pondelok, 2. Júla 2018, 06:25

To mi zuzuje vyber kedze vacsina je sedaciek je poface ale da sa vybrat. Takze teraz potrebujem vyriesit, aby to aj fungovalo, ak uz kupim ventilovane predface sedacke.
Cafte
 
Užívateľov profilový obrázok
Mishroom
Autor témy
Príspevky: 1293
Registrovaný: 27.9.2010
Auto: e39 ze Stupavy
Kraj: Banskobystrický

Re: Ventilated seats retrofit? Bude to fungovat?

Pondelok, 2. Júla 2018, 07:04

Práve som niekde na bimmerforum cital, ze pri e65 je to jedno, ci sú face alebo poface sedacke. S tým, že funkciu ventilácie budem musieť dať do-kódovať rátam ale vraj po face sedačke komforty pôjdu plug n play, ak už tam mám konmforty. No ale zas ľudia na fórach toho natrepú :mrgreen:
Cafte
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12222
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: Ventilated seats retrofit? Bude to fungovat?

Pondelok, 2. Júla 2018, 07:16

Podla toho co som pozeral tak aj moduly aj sedadla pasuju medzi sebou,ak tvoje auto je novsie ako 2/2003....
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Užívateľov profilový obrázok
Mishroom
Autor témy
Príspevky: 1293
Registrovaný: 27.9.2010
Auto: e39 ze Stupavy
Kraj: Banskobystrický

Re: Ventilated seats retrofit? Bude to fungovat?

Pondelok, 2. Júla 2018, 07:32

To je potešujúca info. Mám 6/2004. Takže a čo sa týka ovládania, tak stačí keď v BMW kúpim tú časť s tlačítkami (ovládanie výhrevu a masáže) kde bude tlačítko aj na ventiláciu? Prípadné do-Kódovanie ventilácie by zrejme nemal byť nejaký extra problém, či?
Cafte
 
zahornacky
Príspevky: 31
Registrovaný: 20.9.2016
Auto: e65
Kraj: Trenčiansky

Re: Ventilated seats retrofit? Bude to fungovat?

Utorok, 3. Júla 2018, 18:28

ja osobne som menil sedacky z fcl do predfcl a mal som len pamet a na novych bol aj vyhrev a viac nastaveny sedacky, vsetko pasovalo, nepotreboval som nijake kable naviac akurat tu cast kde je ovladanie sedacky ale to je hadam jasne a na impe som len zapol vyhrev a vsetko ide bezproblemov , btw prehazoval som komplet kozenny interier a vsetko pasovalo -snad ti to pomohlo :D

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných