... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, SmartBastard

banner

zajox
Kraj: Nitriansky

Re: Filter pevných častíc

Streda, 29. Marca 2017, 07:59

Tepes velku pravdu si napisal ono je to tazko, niekomu moze servis vyhovovat ale tebe nemusi. Moze sa stat, ze niekto nema problem a zrovna tebe sa udeje nieco preco budes nadavat. Takychto veci sa uz aj ja snazim viac menej stranic

Michal595
Auto: F10, E70
Kraj: Nitriansky

Streda, 29. Marca 2017, 11:38

Sak to je jasne ze nie kazdemu sa vzdy vsetko zadari:)a akurát moze byt smola u toho co mu bolo odporucene...skor som myslel ci nepoznate niekoho kto sa specializuje na bmw na benzin...

tepes33
Autor témy
Auto: BMW X5
Kraj: Banskobystrický

Streda, 29. Marca 2017, 23:08

ja stále verím že v tomto štáte sú aj dobrí ľuda...seriem nato že mám X5 ... ja nevyhadzujem peniaze z okna a ak chce nejaký servis žiť na môj úkor tak nato by som sa pozrel
- neviem ti poradiť na benzín nič...čakal som že sa ti niekto ozve...dúfam že ti pomôžu a neostane ti to len podpáliť, lebo toto nie sú autá pre bežných ľudí, ale ako som písal ,, sú pre tých čo sa chcú ukázať že majú na drahý servis ,, ... ja nemať firmu tak sa rekvalifikujem na BMW servis a o prácu by som núdzu nemal...možno by som nechodil 5x za rok na dovolenky, ale vedel by som sa pozrieť ráno do zrcátka páni ...

Užívateľov profilový obrázok
Prody
Auto: E61 LCI 530D xd 11/7
Kraj: Košický

Pondelok, 8. Júla 2019, 16:39

Zdravim,
potrebujem poradit ci treba nieco specificke urobit ak som vymenil dpf za pouzivany. Samozrejme vymazat chyby, to sa spravilo,vdaka

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní