... všetko o BMW ...
Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK
voMacK napísal:Cize Pesotov zamestnavatel ma konkurenta?
LEXXX525 napísal:Tam niekde v okoli Malaciek je nejaka tuningova firma co takto rada dojebava auta
Dogg88 napísal:
ilbient napísal:kde su tie casy kedy "bodykit" od seidl tuning bol to najviac top co si si mohol dat na svoje auto?? :// (snad sa ta doba uz nevrati)
Gabo10 napísal:Prosím vás,vysvetlite mi niekto ten pojem "full" to vážne ked má človek v aute automat klímu,a multifunkčný volant a predné okná v elektrike je to full?![]()
![]()
minule som šiel cez parkovisko školy pešo a nejaký chalan tam prišiel (asi) na novom aute octavia 1.9 a kamarátom tvrdil že má full ... som nenápadne nazrel .. jediné čo mal vo výbave bol asi iba tachometer a pedále absolutne nič proste tak podľa čoho sa to posudzuje
chápem pri nejako 70 ročnom že je to pre neho vrchol luxusu lebo vyrastal kedy vyrastal ale mladý človek proste musí mať rozum aspon trochu
tento ešte ako tak vyzerákeby mi to šlo oproti asi by som ani nepostrehol čo to je