... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
pegotn
Autor témy
Príspevky: 43
Registrovaný: 9.4.2011
Auto: BMW 740i
Kraj: Bratislavský

alternativne pneumatiky na e60

Streda, 4. Júla 2012, 12:46

Ahojte a mam bmw 530d e 60 a v technicaku mam napisane iba R16 a ja tam chcem aspon doplnit R17 a R18 ale v bmw potvrdenie mi nevystavia zadara iba ze do Nemecka to poslu a ze to stoji cca 150eur.... Im sibe asi. Neviete kde inde zozeniem volake tlacivo aby mi to mohli na DI prepisat? Alebo ak nieto mate take tlacivo s alternavitnymi pneumatikami tak mi ho poslite a hadam to pojde :)
 
MateX3
Príspevky: 1261
Registrovaný: 22.11.2009
Auto: firemné :-)
Kraj: Prešovský

Re: alternativne pneumatiky na e60

Streda, 4. Júla 2012, 17:16

pegotn napísal:
Ahojte a mam bmw 530d e 60 a v technicaku mam napisane iba R16 a ja tam chcem aspon doplnit R17 a R18 ale v bmw potvrdenie mi nevystavia zadara iba ze do Nemecka to poslu a ze to stoji cca 150eur.... Im sibe asi. Neviete kde inde zozeniem volake tlacivo aby mi to mohli na DI prepisat? Alebo ak nieto mate take tlacivo s alternavitnymi pneumatikami tak mi ho poslite a hadam to pojde :)


V techničáku poriadne pohľadaj. Niekde dole v pravej časti je popísaná výbava malými písmenkami a alternatívne rozmery.
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11607
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: alternativne pneumatiky na e60

Streda, 4. Júla 2012, 20:42

X-krat rieseny problem...pouzi hladat.. :)

tusim inde ako v BMW to nevyriesis..

OT: Myslim, ze pre majitela E60 by 150eur nemal byt problem... [tym nechcem povedat, ze ten poplatok neni extremne prehnany, ale tak proste premiova znacka obnasa urcite veci no..]
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných