... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

mmracing.sk
 
vladoslavo
Autor témy
Príspevky: 747
Registrovaný: 8.11.2012
Auto: E61, 525 d, LCI
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA

e61 odvodňavacie kanály

Streda, 6. Mája 2015, 23:12

Pani, všimol som si jeden jav a to konkrétne, keď prší, a ja po daždi otvorím zadné dvere na spolujazdcovej strane, vytečie zospodu dverí, alebo skôr zo spodu otvoru pre dvere, zachytená dažďová voda. Interiér auta je asuchý. Robí sa to iba na zadných pravých dverách, nikde inde. Neviem či je to normálne alebo či náhodou neni zapchatý nejaký odvodňovací kanál ....

Vie niekto poradiť?
 
Jejtyno
Príspevky: 249
Registrovaný: 4.9.2011
Auto: BMW e61 530d
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Široké ... BMW coding diagnostika 0917 517 042 ...najprv sms, čísla mimo zoznam nedvíham :)

Re: e61 odvodňavacie kanály

Štvrtok, 7. Mája 2015, 09:23

Možno maš prdnutu tesniacu gumu zvonku po ktorej sa šmyka okno hore dole. Myslim tu medzi chromovou lištou a oknom samotným. Voda potom steká dole oknom až na spodok dverí. Tie dierky na odvodnenie su presne nato...
Obrázok

BMW. Sheer Driving Pleasure.
 
vladoslavo
Autor témy
Príspevky: 747
Registrovaný: 8.11.2012
Auto: E61, 525 d, LCI
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA

Re: e61 odvodňavacie kanály

Sobota, 9. Mája 2015, 16:12

Dnes som zhodil lištu s tesnením, je ok. Keď ľutujem vodu na okno, tak to z dverí vyteká dole, z vnútornej strany, medzi tapacírom a dverami, úplne naspodu tapacíru. Robí to niekomu? Mne to tak robí aj na druhých zadných dverách ... Predné som neskúšal.
 
Stanley530xd
Príspevky: 52
Registrovaný: 16.6.2012
Auto: BMW E61, 530xd, 2007
Kraj: Nitriansky

Re: e61 odvodňavacie kanály

Pondelok, 11. Mája 2015, 06:10

vladoslavo napísal:
Dnes som zhodil lištu s tesnením, je ok. Keď ľutujem vodu na okno, tak to z dverí vyteká dole, z vnútornej strany, medzi tapacírom a dverami, úplne naspodu tapacíru. Robí to niekomu? Mne to tak robí aj na druhých zadných dverách ... Predné som neskúšal.



Nazdar, ja to mám podobne. Po daždi alebo po umyvárke mi po otvorení každých dverí vytečie max. poldeci vody, nič strašné. Podla mňa je to OK.
V interiéri auta je sucho, to je dvôležité. =D>
Drž si.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 27 neregistrovaných