... všetko o BMW ...

Moderátori: k33p, Hugino, jkk

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
Pichlotron
Autor témy
Príspevky: 5
Registrovaný: 18.4.2012
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

E36 325 TDS rada pri kupe

Pondelok, 25. Júna 2012, 19:31

Zdravim vas,

uz dlhsie zvazuje kupu E36 diesla a tak som po nejakom case narazil na tuto:

http://bmw-rad-3-touring.autobazar.eu/3 ... 98381.html

Poznate ju niekto? Pripadne viete mi povedat nieco o tejto motorizacii? Pocul som na to aj pekne aj nepekne veci ;)
 
Užívateľov profilový obrázok
luky2208
Príspevky: 2036
Registrovaný: 16.12.2007
Kraj: Prešovský

Re: E36 325 TDS rada pri kupe

Utorok, 26. Júna 2012, 16:01

Pekné auto z malími chybičkami krásy. Ak su KM poctivé tak sa budeš ešte dlho voziť. :thumbup:
Treba sa isť previesť či niečo nebucha, po jazde treba skontrolovať či niesu hadice od chladiča ako kamen, treba pozrieť či to nejako extremne nedimý a hlavne nech to štartuje rovnako za tepla ako za studena. Cena adekvatna stavu a veku :thumbup:
 
Užívateľov profilový obrázok
Pichlotron
Autor témy
Príspevky: 5
Registrovaný: 18.4.2012
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: E36 325 TDS rada pri kupe

Streda, 27. Júna 2012, 11:37

Vdaka pekne za radu teda ;)
Tieto 25tds som niekde cital ze maju spotrebu okolo 7-8, nie je to sice 318 ako som chcel povodne ale sak obzriem si ho a uvidim ci padne do oka ;)
Ako to je s nahradnymi dielmi na tieto typy a cenou? Na klube je celkom dost prispevkov o predaji dielov na 325tds (napada mi ci to je tym, ze vela majitelov 325tds sa k tomu motoru sprava nesetrne a tak im nevydrzia vela a potom su nuteni ich predavat na diely?)

Nikto teda z klubu (z okolia Ziliny) nepozna toto auto co som sem zavesil?
 
Užívateľov profilový obrázok
Pichlotron
Autor témy
Príspevky: 5
Registrovaný: 18.4.2012
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: E36 325 TDS rada pri kupe

Pondelok, 2. Júla 2012, 19:57

Tak nakoniec som si spravil maly vyletik a mozem sa tesit z vlastneho bawa... ked budem mat trosku viac casu tak upnem foto a vytvorim pribeh ;) tymto sa chcem podakovat tym z klubu, ktori mi pomohli pri rozhodovani roznymi radami (luky228) ;)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných