... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
jamec
Autor témy
Príspevky: 2
Registrovaný: 30.3.2011
Auto: BMW 3 E90
Kraj: Trnavský

[E90 320i] Moje nove BMW

Streda, 30. Marca 2011, 21:45

Takze na úvod pozdravujem vsetkych majitelov tejto nasej krasnej znacky!
Ako maly som furt snival o autach ako kazdy iny a ukazoval rodicom krasne bavoraki na ktore mi vzdy odpovedali ze mozno raz.
Ani som sa nenazdal a mal som 18 a po fotrovy som zdedil Favoritku 136L a povem Vám to uz iny trhac asfaltovyyyy!
Jazdil som natom asi dva krasne roky ale favoritka zacala zrat vac oleju ako benzimu a ktomu este kvitla jak ruzova zahrada tak musel ist het.Ale nato sme kupili Opel Corsa 1.4i a to som si myslel ze to uz do smrti budem jazdit natom ale, chvala Bohu som sa mylil.
Ten cas uz aj sestra potrebovala auto a ja som sa blizil k svojmu prvemu vlastnemu autu ale co boh dal,jazdil som frajerkynu Skoda Fabiu 1.2 (hadam to pojde) a zase presol rok a ja som bol vtom ze BMW asi nikdy nebude!Co sa nestalo frajerka strcila Fabku pod kamion(nic sa jej nestalo) a neako sa to nevyzehlilo!Hovorim si ze je tu moj time!Tak som si zobral na kolena notbook a zacal sa patracka!Chcel som e46 320d a basnil kazdemu o nej.Jeden day mi vola mama ze potrebuje odviest do Nitry a tak sme tam isli.Hovorim jej co tu chces pre boha?
Ona ze ma bazari kamarata a ze sam mam pokukat tak som siel nato.Hned v brane krasna modra vrtula,kremova koza,krasne elektrony,navigacia,320d hovorim ze t je ON!Neaky typek pristupil ze ci sa chcem previest ja ze jaska a mama zatal pila kavu s kamosom.
Vratil som cely rostraseny ze to neni auto ale raketa a typek ze ok tak pridi zitra je tvoj mama kesla!Mal som stavy na odpadnutie a druhy day som siel pre moje prve BMW! HIP HIP HURRA!
Auto bolo skvele ale uz druhy rok robim v BA a kilometre sa poradne nazbierali a uz bolo toho dost na vymienanie a plus som sa zenil tak auto som sa rozhodol predat!Do dnes mi ho je luto ale co uz?Nech sluzi lebo novy majitel sa onho stara na vybornu.
Predal som ho v septembri zatal som jazdil na Octavke 2, 2.0TDI,fullka ale nebolo to BMW a este ktomu manzelkyne!
Prisel oktober a prsalo a ja som sa nudil doma hovorim idem kuknut net mozna neco najdem.Aj som nasiel a druhy day som isiel omrkat do Ba BMW E90 320i a zamiloval som sa!Treti day bol doma a kazdy day sa nan newem vynadivat!
Nieco k vybave:
uplne staci a vsetko dodam aj pekne fotky teraz len take z mobilu
Za vsetky komentare vopred dakujm!
Prílohy
Snímka1.jpg
Snímka5.jpg
Snímka4.jpg
Snímka0056.jpg
Naposledy upravil/-a MT-SPEEDY v Štvrtok, 31. Marca 2011, 20:32, upravené celkom 2 krát.
Dôvod: nazov podla pravidiel v tejto sekcii
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Moje druhe bmw mozno aj pochvalite

Streda, 30. Marca 2011, 21:50

pekne..mas farbu ako ja..
ale hlavne si zmen nazov podla pravidiel sekcie...
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
Mimo
Príspevky: 7943
Registrovaný: 23.9.2007
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Galanta Hodywood

Re: Moje druhe bmw mozno aj pochvalite

Streda, 30. Marca 2011, 21:57

hah galantaaa... seervus a vitaj :D
treba lepšie foto 8) potom pochválime viacerí :bmwball:

EDIT :D názov témy zmeníš tak,že tvoj prvý príspevok edituješ tlačítkom UPRAVIŤ a potom tam zmeníš predmet... :wink:

Kurnik newim bratu ale neako mi to nejde
 
Užívateľov profilový obrázok
limon4
Príspevky: 848
Registrovaný: 2.8.2008
Auto: e92 330i
Kraj: Trenčiansky

Re: Moje nove BMW

Štvrtok, 31. Marca 2011, 07:52

gratulujem konecne dalsia e9xxna klube ako hodnotis prechod z 320d na 320i? porovnanie motorov..

no s 320d E46 som bol maximalne spokojny ako spotreba,krutak a atd ale uz nikdy nechcem diesel!
sice zere to troska vac ale zvuk je ok zadne ratatatatata a aj udrzba vozidla podstratne lanejsia aspon moj nazor
e92 330i
e90 330i EX
e46 330d EX

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 44 neregistrovaných