... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
What?
Autor témy
Príspevky: 27
Registrovaný: 7.8.2014
Auto: BMW 330D e91 M57D 30
Kraj: Košický
Bydlisko: BMW

Palubovka ukazuje fgstnr

Utorok, 21. Februára 2017, 06:44

Zdravím vás, po naštartovaní mi na palubovke stalo ukazuje fgstnr a nad tým číslo 01:00.. skúšal som sa dostať do menu ale vôbec sa tam neviem dostať :(((( ide o núdzový režim? Prosím o radu poprípade ak sa to dá vymazať bez PC tak poprosim návod. Dakujem
 
Užívateľov profilový obrázok
kompre
Príspevky: 899
Registrovaný: 29.10.2012
Auto: ex E90 325i
Kraj: Žilinský

Re: Palubovka ukazuje fgstnr

Utorok, 21. Februára 2017, 12:06

akoze aj ked vyberies kluc a nasledne ho vlozis (respektive aj napr. zamknes auto a znova ho otvoris?). Lebo teraz si prakticky uz v skrytom menu, kde na pozicii 19 musis vytukat sucet poslednych 5 cifier VINka aby ti odomklo zobrazenie poloziek. Ale ked vypnes zapalovanie, pripadne zamknes auto a odomknes a zapnes zapalovanie, mal by si byt na budikoch v klasickom menu palubneho pocitaca.
 
Užívateľov profilový obrázok
What?
Autor témy
Príspevky: 27
Registrovaný: 7.8.2014
Auto: BMW 330D e91 M57D 30
Kraj: Košický
Bydlisko: BMW

Re: Palubovka ukazuje fgstnr

Utorok, 21. Februára 2017, 12:52

Áno aj ked vyberiem kľúč a zamknem, odomknem auto. Nechápem tomu prečo po vloženy kľúča automaticky vojde do hide menu :( A ani na stláčanie mi nereaguje, hľadal som po Googli ale neúspešne, nic podobne som nenašiel... ešte som rozmýšľal nad tým ze servis som mal naplánovaný na 1 mesiac 2017 podľa BC, servisak mi povedal ze všetko je ok ale dátum mi nezmenil a teraz mi servis Svieti na červeno.
 
cuir
Príspevky: 139
Registrovaný: 9.10.2016
Auto: E91 320D
Kraj: Bratislavský

Re: Palubovka ukazuje fgstnr

Utorok, 21. Februára 2017, 13:08

to ze ti nezmenil interval pro dany ukon a ted ti to sviti cervene nema na toto vliv... spis to vypovida o kvalite a znalostech tveho servisaka, kdyz toto neudela.

pravdepodobne budes mit poskozene tlacitko (tu tycinku na budikach). Budes ji mit jakoby stale ve stlacenem stavu a proto se ti toto skryte menu aktivuje hned po vlozeni klice. Zkus za ni lehce zatahnout smerem ven, pripadne poklepat, no a nebo rozebrat budiky a odstranit staly kontakt na plosnaku.
 
cuir
Príspevky: 139
Registrovaný: 9.10.2016
Auto: E91 320D
Kraj: Bratislavský

Re: Palubovka ukazuje fgstnr

Utorok, 21. Februára 2017, 13:10

jeste me napadlo, ze je take mozne ze se servisak o nejaky vymaz intervalu snazil a ruzne s tim kroutil a kyklal a tim ti to tlacitko na tycince dodrbal...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných