... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
reklamne predmety bmwklub.sk
 
johny_BMW
Autor témy
Príspevky: 269
Registrovaný: 15.11.2009
Auto: BMW E39 530DA 142kw
Kraj: Košický

Re: referencie na ludi repasujucich automaty

Piatok, 10. Júna 2011, 13:56

No tak ja som uz dohodnuty s panom Eliasom...dufam, ze to bude vsetko ok..dam vediet
 
Užívateľov profilový obrázok
hindopindo
Príspevky: 34
Registrovaný: 10.2.2011
Auto: Bmw E36 coupe 325i
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: referencie na ludi repasujucich automaty

Utorok, 12. Júla 2011, 17:50

ahojte..viete mi niekto poradit dobreho repasara automatickej prevodovky ?? okolie ba..please nejake fakt overeneho pretoze neni to zrovna malo penazi...:) dakujem vam
 
Milo
Príspevky: 34
Registrovaný: 9.5.2008
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: referencie na ludi repasujucich automaty

Streda, 13. Júla 2011, 13:30

http://www.pevnosti.sk - Architectura von Vestungen
 
aniel1
Príspevky: 166
Registrovaný: 28.3.2008
Auto: BMW 525XD,
Kraj: Košický

Re: referencie na ludi repasujucich automaty

Štvrtok, 14. Júla 2011, 09:28

AHoj

Lubos Elias:0904494734
 
Užívateľov profilový obrázok
Misos
Príspevky: 28
Registrovaný: 29.2.2008
Kraj: Bratislavský

Re: referencie na ludi repasujucich automaty

Streda, 30. Novembra 2011, 08:56

Aj ja mam cerstvu a zaujimavu skusenost s repasom automatu na slovensku. Napisem sem ale az potom, ked sa cela vec vyriesi.
E46 Sedan 330D
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12251
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: referencie na ludi repasujucich automaty

Streda, 30. Novembra 2011, 11:26

No nieje repaser ako repaser.....som zvedavy či to je ten čo myslím aj ja.....)))))Tiež sklamanie a dost velke....
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Užívateľov profilový obrázok
Misos
Príspevky: 28
Registrovaný: 29.2.2008
Kraj: Bratislavský

Re: referencie na ludi repasujucich automaty

Piatok, 16. Decembra 2011, 10:13

Pribeh mojej AT v E46 330D.
Jedneho pekneho dna si pocas jazdy prevodovka povedala dost. Spravala sa ako keby mala zaradeny neutral, motor tocil otacky, ale stal som na mieste. Ked som vypol motor, par sekund pockal a nastartoval, vsetko fungovalo ako keby autu nic nebolo. No po par minutach sa problem opakoval. Nejako som takymto systemom start-stop prisiel az domov.

Auto islo k semtexovi na diagnostiku -> odtial na repas prevodovky do Martina. Vratilo sa do tyzdna a ja som bol spokojny aj ked lahsi o par tisic.

Vsetko krasne fungovalo, ale len cca 100km, potom prevodovka odisla rovnakym sposobom. Znova repas prevodovky, najazdenych 150km a opat ten isty problem. Podla slov cloveka v Martine, prevodovku zakazdym „odvalilo“ a bola spalena. Vymenil riadiacu jednotku prevodovky. Po výmene zacala diagnostika hlasit chybu „CAN – riadenie preklzu menica“ aj ked bol menic opat uplne novy. Moja povodna riadiaca jednotka vsak nehlasila ziadnu zavadu.

Martincan z toho vydedukoval, ze chyba je v povodnej RJ, lebo nic nehlasi na diagnostike + niekde v kablovacke. Auto mal odovzdat elektrikarovi aby sa na to pozrel. Do RJ motora aj RJ prevodovky este natiahol novy soft a auto vraj potom zacalo hladsie radit.

Cela vec sa od zaciatku riesila takmer 3 mesiace. Kedze bol martincanov elektrikar stale chory a auto stalo, volal mi, ze si mam pre auto prist, lebo on uz spravil vsetko co mohol a vedel. Dokola mi opakoval, ze urobil uz velmi vela prevodoviek a vsetky doteraz jazdia. Avsak ked budem jazdit na tej mojej a zase ju „odvali“, tak uz to nebude brat ako reklamaciu. Chyba bola podla neho na 99% v elektroinstalacii a mam si dat auto dokopy sam. Novu RJ prevodovky, flashovanie softu a naftu som mal samozrejme zaplatit. Nastastie si to potom rozmyslel a nechcel nic, len mat svaty pokoj.

Semtex na odtahovke priviezol auto do BA. Este v Martine zistil, ze RJ nieje urcena pre moje auto a preto diagnostika ukazuje chybu! Spravna RJ neukazovala ziadnu chybu. Cize aj ta povodna bola pravdepodobne v poriadku. To znamenalo, ze problem nieje ani v elektrike.

Presiel som cely internet a vsetky diskusne fora o prevodovkach. Chcel som vediet, co moze zakazdym prevodovku spalit. Castokrat byva riesenie problemu to najjednoduchsie – spalila sa pravdepodobne preto, lebo sa nechladila. Semtex vymenil vymennik chladica oleja a termostat. Po vymene klesla prevadzkova teplota prevodovky o niekolko desiatok stupnov (myslim 40). Odvtedy som presiel cca 600km a zatial je vsetko v poriadku. Problem sa zda byt vyrieseny.

Nieje mojim zvykom kydat niekomu hnoj na hlavu, ale so sluzbami pana s nickom LuboMT som naozaj nespokojny. Cela vec sa riesila velmi dlho. Cakanie na novu RJ, nahradne diely do prevodovky bolo nekonecne a v telefone som len pocul, ze nemam celu vec “silit“ a ze mi nevie povedat termin dodania, ale vsetky prevodovky co spravil doteraz funguju... Vymena drahych dielov, ktore boli v poriadku, vyhovaranie sa na vadnu kabelaz a neschopnost prist na zakladnu vec, co sposobovala problem sa mi zda byt dost neprofesionalne.

Na zaver chcem podakovat semtexovi za trpezlivost a starosti, ktore mal s tymto autom spojene.
E46 Sedan 330D
 
Užívateľov profilový obrázok
eEDOo
Príspevky: 860
Registrovaný: 16.8.2010
Auto: BMW E61
Kraj: Žilinský

Re: referencie na ludi repasujucich automaty

Piatok, 16. Decembra 2011, 11:17

no zaujimave, ak mam pravdu povedat, presne takyto clanok som tu ocakaval.
Ja som bol u toho pana na vymene oleja, ale ked som to tam zbadal nebolo mi vsetko jedno.
Akoze dvaja dreveni gasparkovia v zadrbanych monterkach, prisli mi tak 1-2 roky po skole - akoze mechanici, ktory nevladali ani povolit vypustny srob (som ho musel ja povolit) a potom sa este dohadovali/tipovali, ked vypustili vsetok olej, ze kolko ho tam vlastne ma ist, mi neprislo moc profesionalne. Tot moja skusenost.
Jazdim ako dochodca za 12l :(

------------------------------------------
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6547
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: referencie na ludi repasujucich automaty

Piatok, 16. Decembra 2011, 19:43

Hlavne je ze mas to co si zaplatil, teda repasovanu prevodovku. Ty stratil vela casu, ale LuboMT zasa spustu penazi ked musel dvakrat naviac robit tieto veci v ramci zaruky a poriadne na tebe teda prerobil..... samozrejme nie tvojou, ale svojou chybou.... Aj take veci sa stavaju....
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12251
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: referencie na ludi repasujucich automaty

Sobota, 17. Decembra 2011, 11:07

Aj moja skusenost je negatívna, rozpisovat to nebudem,tiež sa auto doriešilo až na druhý krát!!!!A to ešte negatívne skusenosti od mojich dvoch dalších klientov!!!!Takže záver,je že tých spokojných aut behá zase o niečo menej ako sa dokladovalo...Každý človek sa naučí vela vecí v živote a naučí sa aj to čo druhý nevedia,ale ak sa to naučí,tak by to mal robit zodpovedne a dokonale,aby takéto témy nevznikali...Ja mám ludí čo robia prevodovky 2generaciou 30rokov a toto ma iba ujistilo,že kam mojich zákazníkov z automatom posielat!!!!! Každý človek si robí svoju reklamu výkonmi.....
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Užívateľov profilový obrázok
lubomt
Príspevky: 1042
Registrovaný: 14.6.2010
Kraj: Žilinský

Re: referencie na ludi repasujucich automaty

Utorok, 20. Decembra 2011, 08:24

K prevodovke p.Misos - prevodovka chladila do 80st, takze podozrenie na chladic ma ani nenapadlo. Priepustnost chladica bola normálna. Pozeral som to cely cas, cestou napr.do Ziliny do BMW servisu sa teplota oleja prevodovky pohybovala do 82st. Pracovna teplota prevodoveho oleja je 80-90st, v lete niekedy vystupi kusok viac, ked sa tomu opaluje po normalnej ceste, tak moze byt okolo 120st. Ale som rad, ze Vam to chodi, minulo sa tam fakt vela penazi kvoli takejto sprostosti. K tym vymenam olejov mozem povedat len tolko, olej sa meni v monterkach, nie obleku, ci sa dohadovali o mnozstve oleja neviem, ale Tí "mladi" pomenili uz fakt viac prevodoviek ako si viete predstavit. Ked nevedia kolko oleja ma ist , pytaju sa mna alebo Juraja. Niekedy sa na prvu šupu prevodovka nespravi, casto je aj novy diel vadny. To ze nie ste vsetci spokojni, bohuzial s tym nic nenarobim, 100 ludi = 100 chuti . Ako som x-krat napisal,kazde auto co sa reklamovalo, sme aj nasledne spravili, okrem tohoto jedneho,za tym si stojim. Ci nie? Okrem tohoto jedneho, 330D. Velakrat auta preberam a odovzdavam aj neskoro vecer, ludi vozim zo stanice a do stanice, aby mali ist ako domov, takisto po hoteloch... Proste clovek aby bol cely den a neskoro vecer ako na gumicke a stale sa to neda. Ono TT-Simik je tiez pán dokonaly, však? Tí ludia , co robia 2.generacie a 30rokov vzdy vsetko dokonale urobili? Rad by som vedel, kolko ich neurobili. My iba toto jedno auto. Raz to muselo prist, ako sa hovori. Cisto revodovkam sa venujem 7rokov, ucil ma to clovek, co robi AT 25rokov a este je stale sa co ucit a zdokonalovat. Co pocuvam od zakaznikov, ani by som nepovedal, dokonaly servisak na prevodovky v SK sa este nenarodil, ani na auta.
A teraz ma mozete ukamenovat, ako vsetko robime u nas na prd a nech ani vlastne nerobime,vsak? Je zaujimave teda, ze nosia k nam prevodovky a auta nielen zo Slovenska, hm, potom asi fakt uz nemaju kde ine chodit, ked sme takí ako píšete... Ja som rad, ked je kazdy spokojný, ale neda sa kazdemu vyhovieť...
Naposledy upravil/-a lubomt v Utorok, 20. Decembra 2011, 23:30, upravené celkom 1 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12251
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: referencie na ludi repasujucich automaty

Utorok, 20. Decembra 2011, 10:06

Ja sa tu nehrám na pana dokonalého.....ale vždy si viem uznat chybu......čo sa týka tvojej práce tak ti želám veľa uspechov a čo najviac dobre urobených prevodoviek- uprimne do nového roku... :D :D , ono časom sa ukaže či bude spokojných a či nespokojných ludí viacej,ved od toho je aj toto forum.....)))))
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Užívateľov profilový obrázok
valer750
Príspevky: 489
Registrovaný: 16.1.2009
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Humenne

Re: referencie na ludi repasujucich automaty

Utorok, 20. Decembra 2011, 17:15

lubomt napísal:
Co pocuvam od zakaznikov, ani by som nepovedal, dokonaly servisak na prevodovky v SK sa este nenarodil, ani na auta.


s tymto plne suhlasim, azda by som iba dodal, ze nikde na svete...nikto nieje dokonaly, kto nic nerobi, ten nic nedojebe:)))
Celým menom Valér Postihač, keby nieco:)
E91 325dA
E34 540/6
 
Užívateľov profilový obrázok
lubomt
Príspevky: 1042
Registrovaný: 14.6.2010
Kraj: Žilinský

Re: referencie na ludi repasujucich automaty

Utorok, 20. Decembra 2011, 23:33

TT-SIMIK - Tebe takisto prajem co najmenej pokazenej prace, najlepsie ziadnu, co najviac uspechov v praci a sukromi a hlavne - VEĽA ZDRAVIA DO DAĽŠÍCH ROKOV A ABY ICH BOLO MNOHO :D
takisto všetkým tu na fóre
 
Užívateľov profilový obrázok
lubomt
Príspevky: 1042
Registrovaný: 14.6.2010
Kraj: Žilinský

Re: referencie na ludi repasujucich automaty

Utorok, 20. Decembra 2011, 23:40

eEDOo napísal:
no zaujimave, ak mam pravdu povedat, presne takyto clanok som tu ocakaval.
Ja som bol u toho pana na vymene oleja, ale ked som to tam zbadal nebolo mi vsetko jedno.
Akoze dvaja dreveni gasparkovia v zadrbanych monterkach, prisli mi tak 1-2 roky po skole - akoze mechanici, ktory nevladali ani povolit vypustny srob (som ho musel ja povolit) a potom sa este dohadovali/tipovali, ked vypustili vsetok olej, ze kolko ho tam vlastne ma ist, mi neprislo moc profesionalne. Tot moja skusenost.


Inak som rad že sme si naliali čistého vína. Zdrba viem zdržať, keď spravím chybu, ked ju nespravím, viem si ju obhájit. INAK - bol by som rád, keby sme si vysvetlili, ze ked som to tam zbadal nebolo mi vsetko jedno... To jest akože čo? Robime nespravne, poskodili sme auto, nespravne sme naplnili prevodovku, oklamali sme Ta? Pokazila sa Ti prevodovke hned po výmene? alebo čo? Dlho to trvalo? Dosť pochybujem, že niekto tu na SK vymeni olej rychlejsie ako u nas, ma diely zväčša hned skladom... Alebo niekto ano? vždy cenu oleja , dielov, prace poviem dopredu, malokedy je to inak... takže čo bolo naprd? Ako bolo predo mnou uz povedane, od toho je tu forum, aby sme si tu dobre nakydali na hlavy, co chalani ?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 29 neregistrovaných