... všetko o BMW ...

Moderátori: k33p, Hugino, jkk

mmracing.sk
 
londonh
Autor témy
Príspevky: 82
Registrovaný: 9.6.2012
Auto: F10 520d
Kraj: Zahraničie

Autosalon Krska - (Banovce n. Bebravou) - skusenosti?

Nedeľa, 7. Apríla 2013, 17:09

Ahojte, snad som dobre trafil sekciu s totou otazkou, ak nie tak me presunte alebo zmazte alebo co ;)

Je tu nejaky klubak co ma skusenost s predajcom v Banovciach - Autosalon Krska? Ja sa tam chystam tento tyzden s pribuznym pozriet 2 auta,
a zatial pocuvam velmi rozporuplne reakcie, od tych uplne zlych az po velmi spokojne ale nic neutralne.
Poprosim len realne skusenosti s kupou auta od nich, vdaka.
F10, 520d, r2012 Citrinschwarz
E46, 316i Compact, r2002 Grey Green
Opel Antara r. 2011 Калуга моя любовь
 
MateX3
Príspevky: 1261
Registrovaný: 22.11.2009
Auto: firemné :-)
Kraj: Prešovský

Re: Autosalon Krska - (Banovce n. Bebravou) - skusenosti?

Nedeľa, 7. Apríla 2013, 17:21

londonh napísal:
Ahojte, snad som dobre trafil sekciu s totou otazkou, ak nie tak me presunte alebo zmazte alebo co ;)

Je tu nejaky klubak co ma skusenost s predajcom v Banovciach - Autosalon Krska? Ja sa tam chystam tento tyzden s pribuznym pozriet 2 auta,
a zatial pocuvam velmi rozporuplne reakcie, od tych uplne zlych az po velmi spokojne ale nic neutralne.
Poprosim len realne skusenosti s kupou auta od nich, vdaka.



Je tu niekolko diskusii na temu Krska
Pouzi funkciu hladat (hore vlavo)
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11607
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Autosalon Krska - (Banovce n. Bebravou) - skusenosti?

Nedeľa, 7. Apríla 2013, 20:06

podla toho - chces kupit dobre auto, alebo sa nechat kvalitne vojebat?
To prve tam nenajdes...a toho druheho ti bude dopriane viac ako v perzskom bordeli.
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
Lipo46
Príspevky: 103
Registrovaný: 15.3.2012
Auto: X5 E53 4,4i
Kraj: Trnavský

Re: Autosalon Krska - (Banovce n. Bebravou) - skusenosti?

Nedeľa, 7. Apríla 2013, 21:10

heheh aspon som rad ze som jediny na SR co od neho kupil v pohode auto co 2r fungovalo bez chyb :)
 
MCbucik
Príspevky: 424
Registrovaný: 4.10.2010
Kraj: Trenčiansky

Re: Autosalon Krska - (Banovce n. Bebravou) - skusenosti?

Nedeľa, 7. Apríla 2013, 21:31

aj ja som jeden z tych spokojnejsich a musim si zaklopat, ze dve auta od neho funguju bez problemov..ale poznam osobne majitela p.Kršku a viem, ze u neho dobre auta bud nejdu ani do salonu lebo su davno predane a ked je dobre a je tam na predaj tak je to auto, ktore sa pomenej predava ako jedno co som tam zakupil VW New Beetle..

vsetko zalezi od kusu, ale vacsinou su to auta po jemnych tukancoch, narazniky dooskierane a pod..predajcovia by sem tam mohli byt ochotnejsi a co sa tyka nejakej reklamacie u nich a tak, tak to netusim, taku skusenost nemam..
 
Užívateľov profilový obrázok
Lipo46
Príspevky: 103
Registrovaný: 15.3.2012
Auto: X5 E53 4,4i
Kraj: Trnavský

Re: Autosalon Krska - (Banovce n. Bebravou) - skusenosti?

Nedeľa, 7. Apríla 2013, 21:36

MCbucik napísal:
.... ked je dobre a je tam na predaj tak je to auto, ktore sa pomenej predava ako jedno co som tam zakupil VW New Beetle..


to bol asi aj moj pripad, kupoval som Pajero Sport.
 
heroe
Príspevky: 2378
Registrovaný: 1.4.2008
Auto: BMW e46 330ci ´01
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin, Trenčín, Turc. Teplice

Re: Autosalon Krska - (Banovce n. Bebravou) - skusenosti?

Štvrtok, 11. Apríla 2013, 15:15

Stačí sa prejsť po Bánovciach a hneď pochopíš prečo je tam toľko bazárov :wink: . Osobne by som odtiaľ auto nekúpil.
 
Užívateľov profilový obrázok
Panak666
Príspevky: 1121
Registrovaný: 2.8.2010
Auto: e46 M3
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Trencin

Re: Autosalon Krska - (Banovce n. Bebravou) - skusenosti?

Piatok, 12. Apríla 2013, 23:58

Lahke tukance :D osobne poznam golfa z totalky ktoreho vykupoval koli polke auta...krska je daco ako Aaa afto..
ex : e30coupe IS mt2, e30 coupe m20, e30 sedan m20, e30 coupe IS mt2, e30 cabrio , e30 m10 sedan, e30 m10turbo, e24 630cs coupe, e34 tour, e46 tour,e36 323 mpacket, e61 525i, e39 525d tour, e53 160kw,
akt : e46 M3 + e30coupe
 
MCbucik
Príspevky: 424
Registrovaný: 4.10.2010
Kraj: Trenčiansky

Re: Autosalon Krska - (Banovce n. Bebravou) - skusenosti?

Sobota, 13. Apríla 2013, 08:03

Panak666 napísal:
Lahke tukance :D osobne poznam golfa z totalky ktoreho vykupoval koli polke auta...krska je daco ako Aaa afto..

Panak aj ja poznam kopu aut odtial, ktore pred predajom ani sa na auto nepodobalo :D vid jedna A8, ktoru tam prave doviezli, ked som tam bol, auto dokrutene, drbnute cez strechu dva krat minimalne a o tyzden uz bola povysavana povymienane plechy strecha natiahnuta naspat a v inzerate, ze auto lahko poskodene :) ako hovorim, dve auta odtial v mojom okoli su, ktore sa tam kupili a maju povodny lak, podla vsetkoho aj km, samozrejme nejaky skrabanec na narazniku bol a tak..a po motorickej stranke tiez zatial ok..

To neznamena ze ho obhajujem, na rovinu je to priekupnik s autami a jeho slovensky trh viac menej nezaujima, kedze vsetko sa vyvaza do polska, na ukrajinu a podobne..osobne mi povedal, ze keby maju zit zo slovakov tak to ie davno zavrete..
 
BAVARIA
Príspevky: 45
Registrovaný: 21.3.2009
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: brtaislava

Re: Autosalon Krska - (Banovce n. Bebravou) - skusenosti?

Nedeľa, 21. Apríla 2013, 16:01

ja ho poznam osobne a je to dobry kamos a vzdy mam super ceny ak chces a mas o nieco zaujem tak rad pomozem pri cene
 
Dieselpower330
Príspevky: 266
Registrovaný: 18.12.2012
Auto: BMW E46 330D
Kraj: Nitriansky

Re: Autosalon Krska - (Banovce n. Bebravou) - skusenosti?

Utorok, 23. Apríla 2013, 14:16

ten "bazár" obchádzaj na 10KM minimálne
 
dodoIPD
Príspevky: 3614
Registrovaný: 21.4.2008
Auto: BMW
Kraj: Bratislavský

Re: Autosalon Krska - (Banovce n. Bebravou) - skusenosti?

Utorok, 23. Apríla 2013, 15:07

Odporucam ak hladas Kinder auto, cize 2v1.
 
londonh
Autor témy
Príspevky: 82
Registrovaný: 9.6.2012
Auto: F10 520d
Kraj: Zahraničie

Re: Autosalon Krska - (Banovce n. Bebravou) - skusenosti?

Sobota, 27. Apríla 2013, 18:43

Bol som, videl som, zasmial som sa...

Ked som zhanal jazdenku pred par tyzdnami pre rodinu doma, tak som mal v merku snad vsetky inzeraty v TN kraji,
a jeden moment z tej kratkej 15 minutovej navstevy - vidim CLK, ligotave ako psie cvajgulky, a hovorim predajcovi,
inak slizkemu typkovi akeho proste ocakavate v autobazare automaticky - co bolo menene na tom aute?
"To bol len naraznik lahko buchnuty, inak to je top stav" Hmm, ale toto auto ste mali v inzeratoch na autovii minimalne 2 mesiace
s komplet salatovym predkom, z fotky by som povedal, ze to muselo ist aj na stolicu, a ten interier poznam, toto je to auto....
Nie nie, to si mylite, to bolo ine...
Este som sa zastavil v Autograc, a este jednom inom bazare po ceste, ale dovidenia zbohom rodina. Ked vidim ake auta sa predavaju a ake auta eventuelne skoncia na nasich cestach, tak fakt asi mi neostava nic ine len kupit velke SUV, aby som si zvysil sance na prezitie, ked tomu chujovi predo mnou odtrhne koleso.
Vo chvilach, ked som nuteny absolvovat interakciu s predajcom ojazdeneho auta, a je v podstate jedno ci bazar alebo sukromnik som rad, ze sudruh hranol zaviedol dan pri prvom prihlaseni auta. Nie je to zdaleka dokonale, a skor ako prvom prihlaseni to malo byt prve prihlasenia auta starsieho ako 1 rok, lebo rodina, ktora si kupi 2.0tdi ochcafku si nezasluzi platit 400 EUR vypalne, ale takto nam este par rokov budu rotovat stare vylagrvane "rakety"
ale aspon si ludia, co nemaju na to, aby sa o auto starali nebudu vozit 300 konove auta.
 
Užívateľov profilový obrázok
Nmare
Príspevky: 141
Registrovaný: 29.12.2012
Auto: E91 320d
Kraj: Zahraničie

Re: Autosalon Krska - (Banovce n. Bebravou) - skusenosti?

Piatok, 3. Mája 2013, 20:15

Já jsem u Kršky auto koupil a každému bych radil ať na tento "bazar" zapomene, pro vlastní dobro.
neskutečný ojeb, jsem kokot, moje vina, příště se ojebat nenechám, teď už mám spoustu zkušeností jak vybrat auto a co nekupovat :)
klidně tady vypíšu o co šlo, ale je to na dlouhé vyprávění a asi mi plno lidí ani nebude věřit :D jak tam některé věci fungují. a to jsem nechtěl žádnou voňavku, ani záruku
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11607
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Autosalon Krska - (Banovce n. Bebravou) - skusenosti?

Piatok, 3. Mája 2013, 22:44

len sa kludne rozpis...aspon to bude odstrasujuce pre ostatnych [snad]
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných